آنچه که قابل شنیدن? آمازون کتاب صوتی سرویس توضیح داد

اگر شما عشق به خواندن کتاب اما نمی توانید زمان زیادی را در واقع به عنوان خوانده شده چگونه در مورد گوش دادن به کتاب به جای ؟ قابل شنیدن است آمازون شرکت که مبادرت به فروش و تولید صحبت محتوای صوتی. در حالی که شنیدن ارائه می دهد طیف گسترده ای از محتوا از جمله رادیو و تلویزیون برنامه های این شرکت است بهترین و شناخته شده برای ارائه خود را از آنچه می تواند یک بار بود به نام “کتاب در نوار” — در حال حاضر شناخته شده به عنوان, بیشتر, مناسب, دیجیتال, کتاب های صوتی. راه اندازی بیش از 25 سال پیش قابل شنیدن می تواند کمک به شما را با شتاب مورد علاقه خود را به کتاب های صوتی در آندروید, در iOS, MacOS, ویندوز و روشن شدن با فشار یک دکمه دانلود.

تاریخ سمعی

شنیدن راه اندازی به عنوان یک شرکت مستقل در سال 1995; آن را به تولید یک دستگاه پخش صوتی دیجیتال است که مصرف کنندگان خرید می تواند به گوش دادن به کتاب های صوتی مورد علاقه خود را. با توجه به تکنولوژی موجود در اواسط 1990s دستگاه محدود شد و تنها قادر به نگهداری حدود دو ساعت فایل صوتی در شنیدن اختصاصی قالب. این شرکت رفت و از طریق برخی از زمان های سخت پس از قبلی مدیر عامل اندرو هافمن, درگذشت ناگهانی حمله قلبی است. اما قابل شنیدن نمی دهد و تا سال 2003 این شرکت تا به حال امضا قرارداد با اپل به ارائه کتاب برای آیتونز.

زمانی که در سال 2008 به این شرکت شروع به سرمایه گذاری به تولید کتاب صوتی در زیر قابل شنیدن مرزهای مشخصات ناشر. به عنوان قابل شنیدن به رشد خود ادامه آمازون در زمان توجه داشته باشید و خریداری شده این شرکت بعد از آن سال برای $300 میلیون. قابل شنیدن است ادامه داد: راهپیمایی به جلو به عنوان یکی از اینترنت را بالا گزینه برای دستیابی به کتاب های صوتی دیجیتال از آن. امروز قابل شنیدن تولید اصل زیر قابل شنیدن Studios نام; آن است که بزرگترین تولید کننده داو برچسب کتاب های صوتی در جهان است. با توجه به آمازون خرید شما می توانید ورود به سیستم سایت خود را با استفاده از آمازون اعتبار برای دسترسی سریع.

چقدر کتاب های صوتی هزینه قابل شنیدن?’

مجموعه ای از شنیدن ورزشی بیش از 200 ، 000 برنامه های صوتی کمک به شنیدن ایالات متحده بزرگترین کتاب صوتی تولید کننده و خرده فروش. ساده ترین گزینه برای خرید از شنیدن است به پرداخت مقدار پولی همانطور که با بسیاری از خرده فروشان آنلاین است.

اما شنیدن نیز ارائه می دهد یک سیستم اعتباری — اشتراک به طور قابل شنیدن اشتراک خواهد شد به شما یک یا دو اعتبار از یک ماه به صرف. اکثر کتاب های صوتی را به شما هزینه یک واحد اعتباری با برخی از مهم تر کار می کند نیاز به دو اعتبار و برخی از آثار کوتاه نیاز به کسری از یک اعتبار است. مشترکین همچنین می توانید با خرید کتاب های اضافی و بدون اعتبار دریافت 30 دلار تخفیف. شما همچنین می توانید استفاده از یک سمعی آزمایشی رایگان.

زمان شنیدن برنامه عضویت

  • طلا: 1 اعتبار/ماه (15 دلار ماهانه 150 دلار سالانه)
  • پلاتین: 2 اعتبار/ماه ($23 ماهانه 230 دلار سالانه)
  • فرار: نامحدود عاشقانه عناوین (13 دلار ماهانه)

audible free trial

که دستگاه های قابل شنیدن است که در دسترس است ؟

صوتی در دسترس است در سراسر طیف گسترده ای از دستگاه ها ضروری است که به عنوان بسیاری از شرکت محتوای محافظت شده توسط DRM معنی آن را نمی تواند ایفا غیر مجاز دستگاه های. رسمی گوشی های پشتیبانی شده توسط سمعی شامل کسانی که در حال اجرا در iOS, آندروید, و یا سیستم عامل ویندوز تلفن. در صفحه اصلی شما می توانید دسترسی به شنیدن مطالب از طریق یک الکسا-دستگاه را فعال کنید مانند آمازون اکو یا Sonos بلندگو. گوش دادن از طریق ویندوز و MacOS رومیزی هنوز در دسترس است به عنوان به خوبی به عنوان یک برنامه قرص طراحی شده برای ویندوز 10 فروشگاه.

آمازون نیز ارائه می دهد توانایی برای گوش دادن به شنیدن از طریق آن eReader روشن شدن دستگاه و قرص آتش پلت فرم. در نهایت کسانی که بینایی و یا ترجیح می دهند به استفاده از یک بیشتر کلاسیک MP3 player می توانید انجام دهید با استفاده از شنیدن همگام سازی یک برنامه برای ویندوز 10 است که اجازه می دهد تا شما را به دانلود و انتقال عنوان. در حال حاضر هیچ گزینه ای برای شنیدن همگام سازی در دستگاه های MacOS.

چه کیفیت قابل شنیدن کتاب های صوتی?

شنیدن منتقل شده از طریق چندین فرمت های صوتی در طول سال از جمله قالب 2 قالب 3 قالب 4 و Audible Enhanced Audio. قبل از Audible Enhanced Audio, همه فرمت ها به پایان رسید در ‘.aa’ پسوند. آخرین فرمت از شنیدن است که در حال حاضر”.aax’ برای افزایش فرمت های صوتی. همه قبل از فرمت های صوتی پیشرفته شده اند مونو اما آخرین فرمت در حال حاضر ارائه می دهد استریو ضبط شده است. زمان شنیدنی از شنیدن ارائه شده در هر دو فرمت 4 یا افزایش فرمت.

از کیفیت منظر فرمت 2 و فرمت 3 مورد مقایسه قرار گرفته است که گوش دادن به رادیو AM و FM رادیو بود. فرمت 4 بیشتر مدرن با فرمت شبیه به اکثر فایل های MP3 در حالی که Audible Enhanced Audio است که در مقایسه با بیشتر sonically افزایش AAC فرمت. شنیدن همچنان به نگه داشتن فایل های کوچک با افزایش صوتی هر کجا اعم از 32-127 kbit/ثانیه. کتاب های ضبط شده در فرمت 4 حدود 14.5 MB/ساعت, در حالی که افزایش audiobooks حدود 28.8 MB/ساعت.

شنیدن سری اصلی

شنیدن استخدام سابق معاونت برنامه نویسی در, NPR, Eric Nuzum برای کمک به ایجاد جدید و محتوای اصلی در سال 2015. در حالی که شنیدن کاهش یافته است تعدادی از سری اصلی این است که تولید چند گزینه برای ادامه وجود داشته باشد از جمله که در آن ما باید شروع کنیم ؟ , یک سری به ارمغان می آورد که شما در داخل درمانگر استر Perel دفتر, شنیدن, ارتباط جنسی, مقابله با مسائل جنسی.

صمیمانه X یکی دیگر از شنیدن اصلی شامل مذاکرات Ted از افراد ناشناس از جمله دکتر که معتقد بودند او را کشته و خود را بیمار و یک دره سیلیکون اجرایی که تجربه فروپاشی روانی. دو گزینه دیگر از شنیدن شامل Ponzi ابرنواختریک تحقیقی پادکست نگاهی به برنی Madoff 65 میلیارد دلار طرح Ponzi و غرب چوب پنبهدرست-سری جرم تحقیق در مورد یک قتل حل نشده از سال 1996 West Cork, Ireland.

مشترک قابل شنیدن سوالات

قابل شنیدن است با نخست?

آمازون خدمات قابل شنیدن نمی آید رایگان با نخست اشتراک; با این حال برخی از کتابهای موجود در نخست خواندن کتابخانه را شامل شنیدن داستان. قابل شنیدن می کند ارائه یک اشتراک آزمایشی به اعضای نخست که شامل دو رایگان صوتی اعتبارات اما پس از 30 روز دوره آزمایشی شما نیاز به شروع پرداخت مانند هر مشترک.

در حال کتاب های صوتی رایگان?

در حالی که شنیدن یک نمای به دنبال پول شرکت را ارائه می کند یک انتخاب کوچک از کتاب های صوتی. علاوه بر این قابل شنیدن است در حال اجرا یک برنامه شناخته شده به عنوان قابل شنیدن داستان که در آن کودکان می توانند دسترسی به یک کتابخانه از محتوای رایگان در بالا به هشت زبان مختلف. حتی اگر شما خرید یک اشتراک کتاب های صوتی محدود بر اساس سمعی سیستم اعتباری.

است وجود دارد یک جایگزین ارزان تر برای شنیدن?

اگر شما می خواهید کتاب های صوتی, اما نمی خواهید به استفاده از شنیدن وجود دارد کاملا چند گزینه های در دسترس از جمله AudioBooksNow و audiobooks.com. شما همچنین می توانید به دست آوردن رایگان کتابخانه کتاب های صوتی از اوردرایو و رایگان دامنه های عمومی شنیدنی از LibriVox. ارزان ترین جایگزین برای شنیدن به نظر می رسد AudioBooksNow.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>