چه اندیشه تلویزیون ؟ گوگل تلویزیون های هوشمند و پلت فرم به طور کامل توضیح داده شده

بسیاری از مردمی هستند بسیار آشنا با اندروید گوگل را از سیستم عامل است که غالب گوشی های هوشمند جهان است. آیا شما می دانید که وجود دارد یک نسخه از اندروید برای تلویزیون ، اگر نه احساس بد نیست. اندروید تلویزیون چیزی از شطرنجی گذشته و آن را فقط در حال حاضر به گرفتن برخی از توجه جدی به لطف همکاری با بالا مشخصات تلویزیون سازندگان مانند سونی و فیلیپس و TCL.

دقیقا آندروید تلویزیون ؟ چگونه آن را متفاوت از آندروید اجرا می شود که تلفن خود و یا قرص? چرا در یک جهان که در آن ما در حال حاضر Roku, تلویزیون اپل, آمازون آتش تلویزیون و حتی خود گوگل Chromecast دستگاه نیاز داریم و در عین حال یکی دیگر از تلویزیون های هوشمند و رسانه های جریان پلت فرم ؟

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد تلویزیون اندروید.

چه اندیشه تلویزیون ؟

Android TV — به عنوان شما ممکن است حدس زده اند از نام — یک نسخه از گوگل آندروید سیستم عامل تلفن همراه است که شده است به خصوص پیکربندی شده برای تلویزیون. این توضیحات اما واقعا انتقال چگونه های مختلف تلویزیون اندروید است که از Android.

تلویزیون اندروید قرار می دهد تمرکز بر کمک به شما در کشف مطالب شما می توانید لذت بردن از بر روی تلویزیون خود را — که آیا آن را از طریق یکی از اشتراک شما خدمات مانند Netflix و آمازون نخست تصویری یا Google Play Music یا از خود و مجموعه رسانه ای شخصی از طریق media center نرم افزار Plex.

از آنجا که تمرکز Android TV به نظر می رسد بسیار متفاوت از آندروید. به جای اینکه استقبال توسط یک صفحه نمایش کامل از برنامه ها و یا ابزارک های مانند جستجو در آب و یا سهام خود را به دستگاه رسانه ای برنامه های در حال نمایش داده شده به عنوان “روبان” — یک به صورت افقی اسکرول مجموعه ای از توصیه ها و اخیرا مشاهده محتوا از درون یک برنامه خاص.

Netflix بکشد, برنامه, برای مثال به شما نشان می دهد یک روبان از عکسها از خود را در پیشرفت سازمان دیده بان بعدی و توصیه می شود نشان می دهد و فیلم.

Android TV می توانید دسترسی به گوگل بازی فروشگاه app که در آن شما پیدا کردن هزاران نفر از برنامه های که طراحی شده اند به طور خاص برای آندروید تلویزیون 10-پا تجربه که بدان معنی است که شما نمی خواهد تلاش برای خواندن متن کوچک و یا تلاش برای حرکت به برنامه های کاربردی است که تنها زمانی که شما می توانید ضربه تند وشدید زدن با انگشت.

جاسازی شده در هر نسخه از اندروید TV گوگل دستیار که به شما می دهد کنترل صدا برای تلویزیون خود را محتوا و همچنین همه خود را هوشمند صفحه اصلی محصولات. گوگل Chromecast تکنولوژی نیز گنجانده شده است به شما اجازه بازیگران ویدئوها و شروع به اشتراک گذاری صفحه نمایش از سازگار با گوشی های هوشمند مرورگرها و برنامه های.

بسیار مانند Roku, سیستم عامل آمازون آتش تلویزیون سیستم عامل و یا اپل tvOS, اندروید, تلویزیون, پشتیبانی از طیف گسترده ای از ویژگی های تلویزیون مانند 4K UltraHD HDR و Dolby Atmos. اینکه آیا یا نه شما می توانید با استفاده از این امکانات شما بستگی دارد بر روی دستگاه است که تلویزیون اندروید نصب شده است. سخت افزار (و انتخاب خود برنامه) باید از این ویژگی پشتیبانی قبل از Android TV به شما امکان استفاده از آنها.

تلویزیون اندروید گوگل است در حال حاضر تلویزیون های هوشمند و رسانه های جریان پلت فرم ندارد اما این شرکت برای اولین بار پا زدن در این می توانید: Google TV اولیه بود تلاش برای ایجاد یک تلویزیون هوشمند را تجربه کنند. هنگامی که این پروژه در نهایت کاهش یافت و تحت گوگل تبر در سال 2015 بسیاری از توسعه کار بود و قریب به تلویزیون اندروید که تا به حال منتشر شده سال قبل است.

چگونه می توانم آندروید تلویزیون ؟

Nvidia Shield 16gb Android TV
لایحه رابرتسون/Digital Trends

اندروید تلویزیون می آید از پیش نصب شده به عنوان پیش فرض تلویزیون های هوشمند تجربه کاربر در انتخاب تلویزیون از, Sony, Samsung, Sharp, فیلیپس و OnePlus.

در ماه ژوئن سال 2020 TCL اعلام کرد که می خواهد شروع به فروش آن ارزان 3 سری تلویزیون های هوشمند با تلویزیون اندروید نصب شده به طور انحصاری با BestBuy. TCL در حال حاضر این شرکت برای اولین بار به ارائه همان مدل تلویزیون با انتخاب سیستم عامل در این مورد تلویزیون اندروید یا Roku.

شما همچنین می توانید اضافه کردن اندروید TV به هر موجود و تلویزیون است که دارای یک پورت HDMI با یک اندیشه تلویزیون جعبه تنظیم بالا از شرکت هایی مثل Nvidia AirTV و Xiaomi. قیمت این دستگاه در طیف وسیعی از $60 – $200.

برای کسانی که ترجیح می دهند چوب-دستگاه سبک به نظر می رسد به عنوان اینکه Xiaomi در نظر دارد برای راه اندازی یک تلویزیون اندروید-صفحه Mi TV Stick بعد از آن در سال 2020 با قیمت حدود 80 دلار.

نیز وجود دارد JBL لینک Bar, a $400 soundbar است که بسته به هر دو تلویزیون اندروید و گوگل دستیار به یک سینمای خانگی بلندگو.

اگر شما به اشتراک AT&T خدمات تلویزیون شما ممکن است در حال حاضر یک تلویزیون اندروید دستگاه. این شرکت با استفاده از یک نسخه سفارشی از Android TV روی آن set-top box به همین دلیل است که آن را با این نسخهها کار با Google Play Store و Google دستیار صوتی دسترسی از راه دور.

آمازون آتش تلویزیون است که اغلب ذکر شده) اندروید به عنوان یک دستگاه تلویزیون اما نمی شود فریب خورده،. آمازون با استفاده از منبع باز نسخه از سیستم عامل آندروید برای ایجاد آتش آن تلویزیون OS, اما آن را بسیار کمی در مشترک با آندروید گوگل تلویزیون.

به طور مشابه, مراقب باشید از به اصطلاح اندیشه تلویزیون جعبه از مارک های شما به رسمیت نمی شناسد. وجود دارد تن از این در آمازون و سایت های مانند GearBest اما آنها درست نیست اندیشه دستگاه های تلویزیون. آنها با استفاده از non-تلویزیون نسخه از اندروید و کشتی بدون صدا کنترل از راه دور. برای یک لیست به روز شده از تمام رسمی اندروید دستگاه های تلویزیون, چک کردن گوگل در صفحه محصول می باشد.

شما ممکن است تعجب که چرا گوگل خود را به فروش نمی آندروید دستگاه تلویزیون. ما تعجب شده است که بیش از حد. این شرکت را ترک در آن با در حال حاضر از بین رفته Nexus Player دستگاه اما پس از مرگ خود در سال 2016 وجود سوراخ در آندروید گوگل تلویزیون حضور آن Chromecast دستگاه های پر نیست. ما فکر می کنم گوگل می تواند اصلاح این بعد از این سال با انتشار یک به روز رسانی Chromecast فوق العاده دستگاه است که می آید با یک اختصاص داده شده کنترل از راه دور تلویزیون اندروید ساخته شده است در.

چگونه می توانم راه اندازی و استفاده از Android TV?

Setting up Android TV
حسن نیت ارائه میدهد Nvidia.com

در حالی که آن را ممکن است به استفاده از پایه آندروید ویژگی های تلویزیون بدون یک حساب کاربری گوگل اگر شما می خواهید برای دانلود برنامه های اضافی یا استفاده از گوگل دستیار یک حساب گوگل مورد نیاز است. از شما خواسته می شود تا وارد حساب کاربری گوگل خود را هنگامی که شما برای اولین بار راه اندازی آندروید خود دستگاه تلویزیون. اگر شما در حال حاضر خود یکی دیگر از دستگاه های اندیشه مثل یک تلفن و یا قرص شما می توانید از آن استفاده کنید برای سرعت بخشیدن به فرایند نصب.

از شما خواسته می شود برای انتخاب یک شبکه Wi-Fi (اگر شما لازم نیست که یک اتصال اترنت) و پاسخ به چند سوال در مورد مکان و تنظیمات — که برخی از آنها را متفاوت با نوع دستگاه. در پایان کوتاه روند, شما وارد در تلویزیون اندروید صفحه اصلی.

Android TV دستگاه های که آیا آنها در تلویزیون یا خارجی جعبه تنظیم بالا آمده صوتی-قابلیت کنترل از راه دور. هنگامی که شما به نوبه خود دستگاه و صفحه نمایش بر روی صفحه نمایش خود را شما می توانید رابط کاربری با استفاده از کنترل از راه دور جهت را وارد کنید و دکمه. یک دکمه به شما امکان بازگشت به صفحه قبلی یا منو در حالی که دکمه خانه شما را برمی گرداند به صفحه اصلی. بالا روبان همیشه خود را نشان می دهد لیستی از برنامه های نصب شده برای دسترسی سریع با یک لینک به Google Play Store بنابراین شما می توانید به دریافت برنامه های بیشتر در هر زمان.

اما برای دریافت بیشتر از Android TV را از ویژگی های شما می خواهید به احضار گوگل دستیار. بسته بر روی دستگاه شما, شما ممکن است قادر به تماس “هی گوگل” برای دست آزاد, تجربه, اما شما همیشه می توانید با استفاده از میکروفون و دکمه را بر روی کنترل از راه دور. هنگامی که شما انجام دهید وجود دارد بدون نیاز به مقدمه دستورات خود را با “سلام گوگل” چون به محض این که شما دکمه آن را گوش دادن به دستورالعمل.

چه هستند برخی از Android TV دستورات صوتی?

تا حد معینی آنچه که شما می توانید بپرسید اندروید تلویزیون برای انجام از طریق گوگل دستیار بستگی دارد که خدمات جریان شما به اینترنت دسترسی دارند. مثلا “بازی غریبه همه چیز در Netflix” تنها کار خواهد کرد اگر شما یک اشتراک Netflix; اما مقدار زیادی از دستورات جهانی هستند مانند:

  • “بازی برخی از موسیقی جاز”
  • “بازی” “مکث” “توقف” و “رزومه” در حالی که تماشای هر فیلم
  • “بلندتر” و “نرم” برای حجم کنترل
  • “باز [نام برنامه]” برای باز کردن هر برنامه نصب شده
  • “به من نشان می دهد بازیگران از دوستان
  • “به من بگویید درباره همه چیز

علاوه بر این شما می توانید هر گونه استفاده از گوگل دستیار هوشمند صفحه اصلی دستورات متفاوت است که بر اساس آن خانه های هوشمند دستگاه های شما را در شبکه خانگی خود را.

چه هستند برخی از محبوب تلویزیون اندروید برنامه ؟

Android TV apps

نیازی به گفتن نیست, Netflix است که فقط در مورد محبوب ترین برنامه در هر جریان رسانه ای پلت فرم تلویزیون اندروید بدون استثنا است. شما پیدا کردن بسیاری از دیگر عمده خدمات جریان بیش از حد, اما وجود دارد گاه به گاه مسائل مربوط به سازگاری. آمازون نخست تصویری نرم افزار, برای مثال فقط خوب کار می کند اما در حال حاضر آن را نشان نمی دهد تا به عنوان آن را با روبان توصیه می شود و یا ادامه مشاهده گزینه های.

نیز وجود دارد مقدار زیادی از دیگر کمتر شناخته شده برنامه های ارزش نصب. در اینجا چند گزینه به شما برای شروع:

Hulu + برنامه های زنده تلویزیونی

برای سال Hulu حاضر برای به روز رسانی آندروید خود را برنامه تلویزیون. این بدان معنی است که برنامه های زنده تلویزیونی گزینه بود به سادگی در دسترس نیست به Android TV کاربران است. که در نهایت به تغییر در 2019 و در حال حاضر Hulu + زنده تلویزیون می پیوندد زنجیر و یوتیوب تلویزیون به عنوان یکی از بسیاری از گزینه های بزرگ طناب برش می توانید لذت بردن از در اندروید تلویزیون.

Kodi

Kodi قدرتمند media center برنامه ای که می توانید پیدا کردن و سازماندهی تمام رسانه ای شخصی خود را به یک آسان به حرکت رابط کاربری با پشتیبانی از فقط در مورد هر فایل های رسانه ای از نوع شما می توانید از فکر می کنم. بسیار قابل تنظیم Kodi شهرت به عنوان یک برنامه است که به شما اجازه جریان های هالیوودی به صورت رایگان, اما هشدار داده می شود: این نوع فعالیت در Kodi است که رسما پشتیبانی نمی شود و یک منطقه خاکستری قانونی به حداقل می گویند. ما توصیه چک کردن کامل ما Kodi, مبین, قبل از اینکه شما به خودتان پیدا کنید در پایان دریافت بس-و-دست برداشتن از سفارش.

Plex

Plex

شبیه به Kodi پیچیده با استفاده از یک کلاینت/سرور تنظیم به شما اجازه مشاهده و بازی رسانه ای شخصی خود را فایل ها و خیلی بیشتر. آن را به مراتب قوی تر و لذت بخش تجربه خود را از فیلم و موسیقی و عکس ها از به سادگی با چسباندن یک درایو USB در پشت جعبه تنظیم بالا و یا تلویزیون. ما یک راهنمای کامل برای استفاده از پیچیده کمک خواهد کرد که شما دریافت بیشتر از آن که آیا شما با استفاده از آن در Android TV و یا ده ها تن از دستگاه های دیگر را پشتیبانی می کند.

AirScreen

Android TV در حال حاضر پشتیبانی از صفحه نمایش معکوس از دستگاه های اندروید از طریق Chromecast اما کاربران iOS نیاز به یک راه حل بیش از حد. که در آن AirScreen می آید. آتش آن را تا و اندیشه خود را تلویزیون نشان خواهد داد تا به عنوان یک انتخاب AirPlay دستگاه در iOS مرکز کنترل. که همه به آن وجود دارد.

Puffin تلویزیون مرورگر

با کمال تعجب با توجه به این که گوگل این است که نیروی محرکه کروم یکی از مرورگرهای وب محبوب ترین در این سیاره اندروید, تلویزیون نمی آید با یک ساخته شده در مرورگر از هر نوع. Puffin تلویزیون یکی از بسیاری از برنامه های در فروشگاه Google Play است که به دنبال آدرس این واضح حذف و آن را با یک رابط است که ایده آل برای تلویزیون. محروم از همه اما ضروری توابع این یک راه خوب برای سرعت و پرش در وب برای گاه به گاه وظیفه که گوگل دستیار فقط نمی تواند اداره کند.

بازی

تن از بازی ها برای اندروید به تلویزیون — بیش از حد بسیاری به لیست اینجا. بزرگ عناوین مانند Asphalt 8: Airborne ذن شیطان پین بال دزد Crossy Road, Grand Theft Auto, Final Fantasyو بسیاری دیگر در دسترس هستند از طریق فروشگاه Google Play.

Sideloading نرم افزار

اگر شما نمی توانید پیدا کردن آنچه شما می خواهید در فروشگاه Google Play, اندروید, تلویزیون, یکی دیگر از راه های اضافه کردن برنامه های به نام sideloading. هر چند نه به عنوان مناسب برای خرید و نصب نرم افزار از طریق Google Play sideloading است که گاهی اوقات تنها راه برای اضافه کردن سخت به پیدا کردن برنامه های.

این راهنمای از How-To Geek توضیح می دهد روند. نگه داشتن در ذهن این sideloaded برنامه های تایید نشده به طور مستقل توسط گوگل برای چیزهایی مانند نرم افزارهای مخرب. وجود دارد همچنین می تواند مسائل مربوط به سازگاری به خصوص اگر برنامه در سوال نیست طراحی شده برای تلویزیون اندروید.

اندیشه تلویزیون همان در هر دستگاه یا تلویزیون ؟

Sony Android TV home screen

درست مثل هیچ دو کامپیوتر در حال اجرا ویندوز دقیقا به طور یکسان وجود دارد برخی از تفاوت ها از یک تلویزیون اندروید خود را به دیگری. در تلویزیون های سونی به عنوان مثال شما در پیدا کردن تصویر کالیبراسیون و تنظیمات مانند Sony اختصاصی خلق واقعیت پردازش تصویر. شما همچنین گزینه ای برای تماشای زنده, over-the-air HD کانال های تلویزیون با استفاده از تلویزیون ساخته شده در رادیو.

آندروید و دستگاه های تلویزیون از کابل یا ماهواره ای اپراتورها مانند AT&T معمولا سفارشی به جای تاکید بر خود پخش و بر روی تقاضا محتوا.

بر روی Nvidia Shield TV شما را به دسترسی به کارت گرافیک Nvidia GeForce فروشگاه بازی در حال حاضر به دلیل خاص که اندروید دستگاه تلویزیون در نظر گرفته شده است به عنوان یک قدرتمند پلت فرم بازی.

شما همچنین ممکن است پیدا کردن که با توجه به تفاوت در قدرت پردازش هر Android TV دستگاه خواهد بود به همان اندازه پاسخگو است. اوایل تلویزیون های سونی با اندروید تلویزیون احساس تا حدودی تنبل خود را به عنوان underpowered تراشه تلاش برای ارائه رابط و پاسخ به انتخاب منو. جدید تلویزیون های سونی بسیار بهبود یافته و Nvidia Shield تلویزیون باقی مانده است, استاندارد طلا برای سریع اندروید عملکرد تلویزیون.

این تفاوت در قدرت پردازش بعید است که تاثیر این دستگاه توانایی به جریان محتوا از یک سرویس مانند Netflix بکشد اما آن را قطعا تاثیر در برنامه های کاربردی مانند نرم و پیچیده به عنوان آنها نیاز به دستگاه پردازنده برای رندر های مختلف فایل های رسانه ای. بازی ها نیز ممکن است تحت تاثیر قرار.

یکی دیگر از تفاوت به تماشای 4K HDR و Dolby Atmos پشتیبانی می کند. Xiaomi Mi Box S به عنوان مثال می توانید مسئولیت رسیدگی به 4K و HDR اما پشتیبانی نمی کند پیشرفته فرمت صدای فراگیر.

اندروید تلویزیون برای من مناسب است ؟

سوال خوبی است و به طور معمول جواب این است: آن بستگی دارد. ساده ترین راه به می دانم که اگر آن را مناسب برای شما است به در نظر گرفتن جایگزین به طور خاص Roku, تلویزیون اپل, آمازون آتش تلویزیون و کنسول های بازی مانند PS4 و Xbox One S/X. این سیستم عامل همه مزایای اما هیچ کدام Android TV را ترکیبی از گوگل دستیار و Chromecast — یک برنامه به طور بالقوه دسته کوچک موسیقی جاز قاتل برای کسانی که در حال حاضر به شدت سرمایه گذاری در گوگل اکوسیستم.

اگر شما به فکر خرید یک تلویزیون هوشمند است که با استفاده از Android TV, ما می خواهم بگویم این کار را با اعتماد به نفس — تلویزیون اندروید ممکن است به عنوان جلا و یا به عنوان ساده به عنوان Roku یا Apple TV, اما آن را بهتر از همه زمان.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>