چه 90Hz یا 120 هرتز سرعت رفرش معنی خود را برای صفحه نمایش گوشی های هوشمند?

تعدادی از تولید کنندگان اضافه شده اند 90Hz و 120Hz نمایش برای گوشی های هوشمند مانند سامسونگ کهکشان S20 یا وان پلاس 8 نرم افزار — و بسیاری از اعداد هستند که در اطراف پرتاب (60Hz 90Hz 120Hz), اما آنچه آنها به معنی? مهمتر از آنچه آنها را معنی چگونه شما استفاده از گوشی های هوشمند خود?

گوشی های هوشمند در حال گرفتن بیشتر و بیشتر قدرتمند اما با آخرین نسل سخت افزار هنوز هم نگه داشتن خود را به پرش از یک نسل به نسل به نظر نمی رسد به عنوان بزرگ به عنوان آن را یک بار انجام داد. که در آن تولید کنندگان به رفتن را از زمانی که یک گوشی جدید را احساس نمی کند قوی تر از سال گذشته دستگاه ؟ یک جایگزین برای آن را احساس نرم و صاف و پاسخگو تر و یک راه عالی برای انجام این کار به افزایش نرخ refresh از صفحه نمایش خود را.

اگر شما نمی دانید که چرا شما باید در مورد یک 120Hz نمایش و سپس این راهنمای برای شما. ما در حال رفتن به شکستن چه افزایش نرخ تجدید و چگونه از آن بهره مند خواهد شد گوشی های هوشمند خود را در دراز مدت.

چه نرخ تجدید?

قبل از ما می توانید توضیح دهید که چگونه یک 90Hz یا 120 هرتز صفحه نمایش شما به نفع ما نیاز به باز کردن دقیقا چه میزان تازه کردن است و برای انجام این کار ما نیاز به دانستن چگونه صفحه نمایش کار می کنند. وجود دارد مقدار زیادی از مسائل فنی درگیر در اینجا اما در ابتدایی ترین سطح یک صفحه نمایش این نسخهها کار میکند با نشان دادن شما یک سری از تصاویر و یا “قاب”. را به یک ویدیو نمایش, نیاز به نشان دادن یک سری از فریم یکی پس از دیگری. این “نرخ تجدید” از یک مانیتور است که چگونه بسیاری از بار یک تصویر است که به روز رسانی در هر ثانیه است. بنابراین 60Hz نمایش دهنده تصویر خود را 60 بار در ثانیه. این واضح است که با سرعتی بیش از حد برای مغز خود را برای پیگیری پس از آن فریب را به فکر آن است که در حال تماشای یک تصویر متحرک به جای یک سری از تک فریم.

بالاتر از نرخ تجدید معنی بیشتر در تصاویر نشان داده شده در همان مقدار از زمان است که به معنی هر گونه حرکت بین هر فریم به نظر می رسد نرم و صاف. از آنجا که بیشتر فریم را کاهش فاصله بین فریم های فرد. در حالی که نه چیزی است که شما به احتمال زیاد به آگاهانه متوجه بسیاری از مردم احساس می کنید برخی از تفاوت بین نرخ تجدید. همچنین تصاویر بیشتر معنی تغییرات حل و فصل سریعتر — بنابراین تلفن شما احساس می کنید بیشتر پاسخگو به عنوان آن به نظر می رسد به واکنش نشان می دهند سریع تر به دستورات شما.

آن را برای تلفن های موبایل شبیه به گرافیک خود را با پردازنده نرخ فریم و این به آن دلیل است. نرخ فریم و اندازه گیری در فریم در ثانیه و یا “فریم در ثانیه” و این است که چگونه به سرعت یک پردازنده گرافیکی می روند و ارائه تصاویر منحصر به فرد برای صفحه نمایش خود را. شما نیاز به یک مانیتور با یک نرخ refresh حداقل 120 هرتز به نمایش 120fps در آن بهترین. در حالی که نرخ تجدید شبیه به فریم آن را به همان چیزی که. نرخ تازه کردن به مانیتور خود را در حالی که نرخ فریم است که چگونه به سرعت اطلاعات فرستاده شده به مانیتور خود را با گرافیک خود پردازنده.

چه تفاوت را شما متوجه بين 60 هرتز 90Hz و 120Hz?

Asus ROG Phone 2
اندی Boxall/Digital Trends

ما در حال حاضر تحت پوشش این را در آخرین بخش اما لازم به ذکر دوباره است که افزایش صافی و پاسخ اصلی مزایای شما می توانید از افزایش نرخ تجدید. پیمایش از طریق برنامه های خود را و کشیدن در سراسر منوها را احساس نرم و صاف و پاسخگو تر به عنوان یک نتیجه از این بالاتر نرخ تجدید. تاری تاری شما ببینید بین اقدامات — نیز کاهش خواهد یافت به عنوان یک نتیجه از این بالاتر نرخ تجدید.

اما بالاتر از نرخ تجدید نیست فقط در مورد روز به روز قابلیت استفاده. عملکرد بازی یکی از بزرگترین سود بالاتر از نرخ تجدید و آن را به این دلیل بازی گوشی های led شارژ در بالاتر از نرخ تجدید. Razer تلفن 2 و Asus ROG تلفن 2 بسته بندی شده بالاتر از نرخ تجدید و از حالت طبیعی به یک دلیل و آن دلیل است که یک صفحه نمایش با بالاتر از نرخ تجدید همچنین کاهش ورودی تاخیر. ورودی تاخیر زمان بین یک عمل که باعث روی صفحه نمایش و آن را در بازی. استاندارد 60 هرتز صفحه نمایش نمی تواند یک ورودی تاخیر سریع تر از 16.63 ms چرا که چه مدت آن طول می کشد برای هر تصویر به روز کردن در حالی که یک 120Hz نمایش می تواند رسیدن به 8.33 ms به عنوان آن تازه دو بار به عنوان اغلب.

اگر شما واقعا مطمئن نیستید که آیا شما از سود با استفاده از یک دستگاه با یک 90Hz یا 120Hz نمایش, توصیه ما به عنوان یک حامل یا تولید کننده فروشگاه و تلاش از تلفن و یا قرص خود را برای خودتان. وقتی که می آید به روز کردن افزایش نرخ اثبات شده است واقعا در پودینگ و هیچ راهی برای توضیح تفاوت آن را می سازد بدون تلاش آن را برای خودتان.

کند و آن را از جنبه های منفی?

مانند بسیاری از پیشرفت های تکنولوژیکی افزایش نرخ تجدید می کند با چند مشکلات بالقوه. بزرگترین نقطه ضعف این است که افزایش مصرف باتری. هل دادن دو بار به عنوان بسیاری از فریم به معنی افزایش بار بر روی باتری و اگر گوشی خود را با مبارزات باریک عمر باتری در بهترین زمان ممکن است شما می خواهید برای غیر فعال کردن بالاتر از نرخ تجدید به منظور صرفه جویی در آب. گزینه ای برای غیر فعال کردن بالاتر از نرخ تجدید در دسترس است بر روی اکثر گوشی های با نرخ تجدید و بالاتر از 60 هرتز و آن را بسیار مفید در گوگل صفحه 4 که در حال حاضر باتری کوچک می تواند به طور جدی مختل شده 90Hz نرخ تجدید.

خارج از مالیات باتری بالاتر از نرخ تجدید فقط گران قیمت کلی. آن را هنوز هم نسبتا فناوری جدید در گوشی های هوشمند که به معنی آن را به احتمال زیاد محدود به دستگاه های گل سرسبد تنها برای چند سال آینده یا بیشتر. خارج از تخصصی دستگاه های مانند بازی گوشی های انتظار نیست برای دیدن این بودجه یا میانی گوشی برای هم بودن.

آیا شما نیاز به یک 90Hz یا 120 هرتز سرعت رفرش?

مطلقا نه — بسیار در راه همان شما اصلا “نیاز” یک دوربین, چراغ قوه یا شیطان پین بال دزد بازی بر روی گوشی های هوشمند خود را. اما هر کسی که با استفاده از یک دستگاه با یک 90Hz یا 120 هرتز سرعت رفرش می خواهد به شما بگویم تفاوت عظیم آن باعث می شود به راه دستگاه خود را احساس می کند. وجود دارد مطلقا هیچ نیاز به عجله برای ارتقاء به یک دستگاه با یک بالاتر نرخ refresh اگر شما به فروش می رسد بر اساس این ایده. پس از همه, آن را گرفتن.

شما می توانید انتظار برای دیدن بالاتر از نرخ تجدید و تبدیل شدن به شایع تر به عنوان پیشرفت تکنولوژی. در حال حاضر آنها محدود به ردیف بالا دستگاه های مانند آی پد نرم افزار بالا تنظیمات بازی گوشی و flagships — اما مانند تمام سخت افزار آنها بریزد پایین محدوده قیمت در نهایت.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>