Westworld را وینسنت کسل که نهایی Serac پیچ و تاب و چه در آینده


Vincent Cassel in Westworld.

وینسنت کسل در Westworld.
عکس: HBO

آخرین فصل از Westworld اتحاد حول Serac یک مبهم شکل که از هیچ جا آمد تا به عنوان عروسک خیمه شب بازی استاد از جهان خود را. هر قسمت را به ارمغان آورده است ما یک گام نزدیک تر به درک مرد پشت فن آوری—و این پاسخ معلوم بود که تعجب بازیگر بازی او بیشتر است.

تبلیغات

Illustration for article titled iWestworld’s/i Vincent Cassel on That Final Serac Twist and What’s Next

در مصاحبه با io9, Westworld را وینسنت کسل شکست آشکار از فصل آخر “تئوری بحران” (نگاه برای ما روکش فردا صبح) که Serac شد در واقع در حال کنترل RehoboamAI ابررایانه او و برادرش را ایجاد کرده بود. Maeve کشف کرد که Serac تا به حال خواسته متصل خود را به Rehoboam به خطر انداختن خود را در روند.

تبلیغات

در حالی که به نظر می رسید مانند Rehoboam تا به حال همه چیز نمیفهمد که تا دوستانم اعدام “انتخاب نهایی” به Rehoboam پاک کردن خود را. البته که ممکن است منجر به انقراض بشریت در 250 سال است. و بر خلاف فصل قبل وجود دارد هیچ جایی برای اجرا داریم که در یک پارک (با وجود تمام طرفداران نظریه است که ما در Futureworld کل این زمان). ما در دنیای واقعی و آن را کاملا ایرانی. کسل به ما گفت که نوع نقطه است. Westworld پارک بود به نابود ساختن چیزی بهتر برای میزبان. این است که در یک مقیاس بسیار بزرگتر.

“هر تغییر بزرگ می رود از طریق هرج و مرج است. این اتفاق می افتد در جهان اتفاق می افتد در تاریخ بشریت اتفاق می افتد در همه جا در همه زمان ها” کسل گفت. “شاید این ایده است که ما را مجبور به قبول برای شکستن آن همه برای پیدا کردن چیزی جدید است که بهتر است. ‘در خاکستر از جهان’—یا چیزی.”

Serac داستان در فصل آخر به نظر می رسد به عنوان یک مستقیم موازی به آنچه اتفاق افتاده است با دکتر فورد (آنتونی هاپکینز). در پایان فصل یکفورد متوجه خلقت او تا به حال بزرگتر شدن او. او تصمیم به قربانی کردن خود در زندگی فیزیکی تا میزبان می تواند رایگان به انتخاب خود مسیر درست مثل Serac بشریت بود نیز قربانی در سرویس های خود را ایجاد. کسل نسبت به پدر و مادر خود را متوجه می شوند کودک بزرگتر شدن آنها—فقط شما می دانید بار در بی نهایت و با خیلی بیشتر از قتل است.

تبلیغات

“تصور کنید که ناگهان شما یک پسر و این پسر است که شما می دانید یکی از یک نوع است. می تواند درک و حفظ همه چیز در همه زمان ها و به طور ناگهانی در سن 12 پسر خود است و در حال حاضر باهوش ترین فرد روی زمین” کسل گفت. “این چیزی رو داخل او و دیکته همه چیز را که او می گوید. او را کنترل نمی کند و ماشین آلات و ماشین کنترل او است.”

جالب است که Serac سفر خطوط تا این راه را با فورد بود که در دو فصل اول. کسل گفت: به او گفته شد اوایل که هاپکینز نمی تواند بازگشت به صورت فصل سه و نقش خود را به نوع خدمت فورد به عنوان جایگزینی. کسل گفت: او به شدت تحسین هاپکینز’ کار بر روی نشان می دهد و گفته شده است “سورئال” نه تنها به عنوان بخشی از نمایش است اما همچنین پر کردن در برای چنین اساسی ،

تبلیغات

“زمانی که من به L. A. یکی از اولین سوال شد:” پس چه کسی ؟ … آقای هاپکینز?’ آنها می گویند, “بیا, Vincent شما جدید هاپکینز در این نمایش’,” او گفت: با خنده. “به هر دلیل من هیچ ایده آنتونی هاپکینز به عقب نمی آمد. او درگذشت اما در این نمایش هر چیزی امکان پذیر است. اما در پایان روز, من فکر می کنم بله من انسان رمز و راز در حال حاضر در این فصل است.”

تبلیغات

که گفت: تفاوت بین فورد و Serac است که Serac نمی شات گرفتن در پشت سر و در پایان فصل است. او به شدت مجروح توسط Maeve که سمت چپ او را در طبقه گریه برای اتصال به Rehoboam به خود ترمیم شود.

بنابراین آنچه در آینده برای “انسان رمز و راز” در مرکز آن همه: آیا این آخرین خواهیم دید از Serac? خوب, من می خواهم قرار دادن یک پین در آن است. کسل گفت: او هنوز نمی دانند اگر او خواهید بود برای فصل چهار که در حال حاضر اعلام شده است برای HBO اما او نشان می دهد وجود دارد بیشتر به Serac داستان نسبت به ما گفته شده است. “من هیچ ایده چه چیزی به او اتفاق می افتد,” او گفت: قبل از اضافه کردن. “آنچه می توانم بگویم این است: هنگامی که آنها به من گفت که کل داستان از Serac—و پس از آن من کشف بیت ها و قطعه از آنها گفت: از طریق این قسمت و حالات—که همه چیز را به من گفت که در تماس اول است نه در فصل سه.”

تبلیغات

من حدس می زنم ما فقط باید صبر کنید و ببینید. پس از همه, ما در دنیای جدید و…در این یکی شما می توانید هر کس که شما می خواهید.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>