Caleb (Aaron Paul) gets some bad news... and a new reality.

کالیب (Aaron Paul) می شود برخی از اخبار بد… و یک واقعیت جدید است.
تصویر: ژان P. جانسون (HBO)

شما می خواهید پاسخ? این قسمت یکی مانده به آخر از Westworld فصل سه آنها است. کالیب مرموز گذشته است ؟ بررسی کنید. حد کامل از Serac را به تباهی? بررسی کنید. هویت Maeve جدید B-تیم ملی? بررسی کنید. تعجب خیانت badass صحنه های مبارزه و نگران کننده سرد future tech بودند فقط پاداش.

تبلیغات

Illustration for article titled iWestworld/i Reveals Dolores True Plan and Much, Much More

“گذشت گرو” است بسته بندی شده با کشف (بیشتر از) فصل بزرگ رمز و راز است که این قسمت بسیار زیبا زندگی می کند و می میرد با پاسخ به کسانی که رمز و راز که متریک من فکر می کنم آن را به خوبی. بزرگترین آنهایی که دولورس برنامه و کالیب واقعی منشاء آن—و این ممکن است به شما شوک به هسته—با هم گره خورده.

تبلیغات

دولورس (Evan Rachel Wood) میکشد دوستانم (Aaron Paul) به کویر حیات وحش سونوما مکزیک که در آن دیگر عظیم اینده به دنبال ساختمان واقع در یک دره عمیق و باریک. این خانه از جزایر قبلی جهان-کنترل A. I. Serac (وینسنت کسل) و برادرش ساخته شده است قبل از تکمیل برنامه با Rehoboam. معلوم می شود پس از Serac را اسکیزوفرنی برادر ژان سکته قلبی شد تا به شدت درگیر در ایجاد آن سلیمان “به ارث برده” برخی از خالق خود را بیماری روانی است. به عنوان یک نتیجه Serac قفل شده است تا برادر خود را کشیده پلاگین در جزایر و در ادامه به ساخت Rehoboam و رسیدن به رویای خود را از ساخت یک simulacrum از صلح جهانی است.

جز این که Serac نمی کشیدن تحت اللفظی پلاگین در جزایر چرا که آن ها نه تنها عملیاتی که دولورس و دوستانم وارد ساختمان آن را کاملا پر حرف! آن شروع می شود blabbing پاسخ در مورد چه چیز دیگری Serac انجام داده است در آرامش حتی بسیار Hal-از-2001 صدا اما با جذاب فرانسوی اهنگ. ما می دانستیم که Serac شده است گرد کردن نقاط دورافتاده—آن افرادی که خود را مختل نظم جهانی و تلاش به سر وصورت دادن به آنها به نیروی خود “اطلاعات” را به کار در Rehoboam طرح. چه ما نمی دانیم این است که نگهداری این نسخهها کار فقط در مورد یکی از 10 نامزد دیگر 90 درصد ذخیره شده در سایت در فرد فریزر مکعب است. وجود دارد در مورد اوه یک عدد بیانتها و معتنی از آنها از جمله ژان Mi (Paul Cooper) که یخی عملا آرامگاه می شود محل افتخار.

دولورس می گوید دوستانم او را به جزایر پس از آن می تواند به شکل یک استراتژی برای موفقیت انقلاب—به دلیل سرنگونی Serac و خانواده او اجازه خواهد داد که او را به حک کردن فضا برای او و همکار میزبان به در صلح زندگی می کنند—اما او نیز پس از دوستانم می تواند اصلاح واقعی خود گذشته است. ما شناخته شده کسی تا به حال بدیهی است که با خراب کالیب سر است که خاطرات خود شد و به احتمال زیاد غیر قابل اعتماد در اوایل فصل اما آنچه ما نمی دانیم که چقدر او شده است استفاده می شود به نگه داشتن Serac و Rehoboam در کنترل است. ما همچنین می دانستم که او یکی از نقاط دورافتاده اما نبود آگاه کالیب بود در حال حاضر شده است ، reconditioned است و با موفقیت—و پس از آن Rehoboam شده است و با استفاده از او به دور و/یا کشتن دیگر نقاط دورافتاده. برادر در آغوش فرانسیس (Kid Cudi) تحت همان روش پس از آنها مرخص شدهاند و آنها تا به حال بوده است, همکاری تا پس از آن. Rehoboam پنهان حقیقت از آنچه آنها انجام می دهند با ارسال آنها را در ماموریت های خود را از طریق ریکو برنامه (که Rehoboam استفاده برای تنظیم جرم به عنوان ما می خواهم همه حدس زده).

تبلیغات

Dolores (Evan Rachel Wood) gives Caleb a gift he cannot return for store credit.

دولورس (Evan Rachel Wood) به دوستانم هدیه او می تواند بازگشت به فروشگاه های اعتباری.
تصویر: ژان P. جانسون (HBO)

که تغییر زمانی که دوستانم و فرانسیس فرستاده بودند به تصرف خوب لباس پوشیدن مرد دوستانم را شاهد بوده و در فلش بک (انریکو <url>). او دارویی هرزه که شروع به درخواست بیش از حد بسیاری از سوالات و آموخته دقیقا چه Rehoboam در دوره کارشناسی ارشد شد انجام به افرادی مانند اسیرکنندگان خود را. این مرد حتی به درستی حدس بزند که یکی از آنها را بالا پرداخت پاداش ماموریت برای ترور شریک زندگی خود را, تا زمانی که فرانسیس می کشد تفنگ خود را بهترین دوست خود دوستانم دوستانم موفق به ساقه ، (او ممکن است یا نه ممکن فریاد زد:”Maclunkey!” زمانی که انجام این کار.) او شاخه های <url> شخصیت از زخم زبان زدن.

تبلیغات

کالیب قرقره در وحی او دستکاری به قتل بهترین دوست خود و خواسته های جزایر ایجاد یک استراتژی را Serac که منتقل می شود به یک دستی USB درایو (یا Westworld‘s آینده معادل یک درایو USB) و سپس stomps به گرفتن انتقام از مردی که خراب—و دیکته—زندگی خود را.

تبلیغات

دولورس وجود ندارد شاهد این دلیل Maeve (Thandie Newton) می رسد در حالی که دوستانم هنوز هم یادگیری حقیقت است. آن را به مرحله نهایی مسابقات ما منتظر تمام فصل برای, و من فکر نمی کنم آن را نا امید کرد. Maeve او را سنتی کاملا badass katana اما Westworld افزایش سهام توسط آنها را “همکاران”; دولورس یک هواپیمای بدون سرنشین کوچک است که می تواند از راه دور عمل بالا-تکنولوژی تفنگ در حالی که Maeve به تفنگ مجهز به هلیکوپتر او در آمد که فقط یک هواپیماهای بدون سرنشین. در نهایت تیراندازی قفل آنها را به اسکلت یک ابزار ریخته که در آن نه هواپیماهای بدون سرنشین می توانید یک شات خوب—تا Maeve موفق به ضربه دولورس خارج از منطقه امن و دولورس می شود دست چپ او دمیده شده و در آرنج. او می خزد دور است و نجات از اعدام فقط با ضربه EMP او می خواهم به ارمغان آورد در مورد جزایر کردم چابک. Maeve, Dolores و جزایر همه رفتن “مرده” اما وقتی دوستانم بازده می یابد و دو میزبان دروغ بی اثر در طبقه او ناگهان می شنود کلاسیک کامپیوتری صوتی اعلام کرد که آن را تا به چند دستورالعمل.

آنچه در آن نمی گویند این است که این دستورالعمل منجر به ریشه کن کردن بشریت به دلیل دولورس واقعا نمی خواهید جزایر طرح برای انقلاب به دلیل کالیب است طرح خود را. او شده است با دستکاری همراه همه او را به طوری که او باعث می شود برخی از مهره های بازی دومینوکه او را احتمالا به عنوان یک محصول جانبی از هر استراتژی جزایر داد و او را به کشتن Serac. برنارد (جفری رایت) داشتن تحقیق دولورس’ مرموز انسان شریک قبلا در این قسمت تایید می کند که دوستانم این است که چگونه او را به طور غیر مستقیم کشتن همه انسان ها; پس از دولورس ساخته شده بود با یک “حساسیت شاعرانه” او ترجیح می دهم یک انسان نابود کردن بشریت به جای انجام آن خودش است.

تبلیغات

The only Dolores photo HBO released for the episode is above, so here’s another goddamn pic of Serac (Vincent Cassel).

تنها دولورس عکس HBO منتشر شده برای این قسمت است که در بالا, بنابراین در اینجا یکی دیگر از goddamn عکس از Serac (وینسنت کسل).
تصویر: ژان P. جانسون (HBO)

وحی که دوستانم کوچک کاتالیزور است که تا پایان گرفتن هشت میلیارد-plus نفر احساس می کند مانند یک بیت از یک کشش, اما آن را بسیار آسان به handwave دور از دولورس دسترسی به نه یکی بلکه دو سوپر-A. I. s است که می تواند تعیین سرنوشت بشریت است. اگر آنها را پیش بینی کند/دستکاری مردم به داشتن بچه ها و در حال توسعه مواد مخدر, اعتیاد, چرا نمی تواند آنها راهی برای Jesse Pinkman از Breaking Bad برای از بین بردن نژاد انسان ؟

تبلیغات

من فقط دو نگرانی با این قسمت که به خوبی می تواند تصحیح در هفته آینده به آخر و آن را چگونه شخصیت های دیگر می رویم به کلی مناسب فصل. برنارد استابز (Luke Hemsworth) و ویلیام (اد هریس) تقریبا هیچ ربطی به این قسمت دوباره, دیگر از تایید دولورس’ طرح توضیح داد که دولورس-Hale (تسا تامپسون) با استفاده از سایبر-پروتئین او تزریق به ویلیام برای هک به مرکز سلامت روان رایانه به کالیب نگهداری فایل ها (که بسیار cyberpunk و فوق العاده راد) و پس از آن برگزار شد تا زمانی که ویلیام stumbles بر یک تفنگ ساچمهای در سفر جاده ای خود را. شد برنارد تنها نقش به رایگان William? در حال حاضر که ویلیام تصمیم گرفت زندگی خود را ماموریت برای کشتن تمام ربات پس از او تا حدی مسئول وجود آنها چگونه است که به شکل…هر چیزی ؟

تبلیغات

نیز در این نمایش را سرد باز آن را نشان داد که دو نفر دیگر میزبان Maeve درخواست Clementine (Angela Sarafyan) و Hanaryo (یک.k.یک. سامورایی جهان نسخه از آتش بس, بازی های برگزار شده توسط Tao Okamoto) که او را برای اعزام به جاکارتا به کشتن دولورس-موساشی (Hiroyuki Sanada). آنها بسیار موفق در انجام این کار آنها حتی حمل خود سر قطع کردن—اما نه قبل از D-موساشی یک شخص یا جانور سوگلی ارائه یک چمدان مرموز به کسی. من فرض—من باید فرض کنیم—این بخشی از دولورس’ طرح خواهد شد برخی از تاثیر معنی دار بر روی چیزی در آخر اما Musashi اساسا فقط در دو صحنه کل این فصل است. خود را از شمول احساس می کند مانند جلال cameo—به عنوان انجام reappearances از Clementine و Hanaryo. امیدوارم آنها را بیشتر به کار هفته آینده, اما من این احساس غرق شدن آنها فقط قصد مبارزه با آخرین ناشناخته دولورس خواهد شد که یکی دیگر از cameo و نشان می دهد می تواند به حذف همه آنها را بدون تاثیر کلی طرح در کوچکترین.

اما شاید نه! شاید این همه رفتن به گرد هم می آیند…به برخی از درجه است. وجود دارد بدون شک در ذهن من فصل سه آخر نمی کردن به عنوان به خوبی به عنوان یک فصل انجام داد اما با وجود بسیاری از goofiness و plotholes فصل دو تا آخر تا به حال به اندازه کافی خوب نتیجه نهایی. فصل سه می تواند ضربه برنده تمام پولها و حتی اگر آن را نمی کند نشان می دهد واز تزریق پول نقد با تشکر از اعلام از فصل چهار به بیرحمانه گسترش استعاره. پس از دولورس است قطعا رفتن به نیاز به زمان بیشتری اگر او می خواهد به تماشای دوستانم از بین بردن بشریت ،

تبلیغات

Illustration for article titled iWestworld/i Reveals Dolores True Plan and Much, Much More

همه فن حریف گزارشات:

  • حال نشت Musashi معرفی به Maeve و شرکت. چرا که او به ظاهر مقصر دولورس به صورت غیر مستقیم باعث خانواده اش, مرگ, حتی اگر آن را به طور مستقیم ناشی از Serac را قادرخواهد. من شک دارم او به طور ناگهانی سرد با Serac اما با استفاده از خود میزبان معادل فرشتگان چارلی به اعتصاب پشت در دولورس در حال حاضر به عنوان اولین گام برای پاک کردن همه آنها را. چون Westworldوجود دارد یک فرصت کوچک این است که به نحوی بخشی از دولورس نخست طرح اما من شک دارم چون یک دولورس رفته سرکش است که بسیار جالب تر داستان توسعه است.
  • با توجه به روانی مؤسسه فایل های ویلیام مرده است, آن را به عنوان استاندارد برای Rehoboam اعلام کرد کسانی که نمی توانند نگهداری از دست رفته و یا مرده است. با توجه به نحوه وحشت او شده است از کشف او یک میزبان این ایده که مردم دیگر در حال رفتن به باور او یک میزبان زمانی که او دوباره ظاهر سرد است.
  • دیگر سرد آینده تکنولوژی شامل یک ماهواره است که می تواند شلیک موشک در همراهبا.
  • در مورد شما را فراموش کرده ام حکیم شاه و کودک-تقسیم علاقه مندان سلیمان پدر Rehoboam در کتاب مقدس است.
  • من فرض “رسانه آفلاین” هشدار که بالا میآید در طول کالیب حافظه از برگزاری انریکو <url> گروگان خود را برنامه ریزی حافظه که انریکو بود رهبر کریمه شورشیان گرفتن روزگاری توسط این واقعیت است که او فقط یک داروسازی هرزه Serac/Rehoboam/این ریکو برنامه بود و قتل او, اما من پذیرش دیگر فرضیه.
  • “هر انسانی ارتباط می توان تنظیم با مقدار مناسب از پول” یکی دیگر از فوق العاده تلخ فلسفه است که احتمالا بسیار حقیقی تر از ما می خواهم آن را به.
  • اگر وجود دارد هر چیزی که من گرفته ام به دور از این فصل آن است که Thandie Newton باید حمل در اطراف یک کتانا در همه زمان ها در زندگی واقعی است.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو