West Coast متحده Teaming تا برای ساخت یک برق بزرگراه


In the future, these trucks will be electric, baby.

در آینده این کامیون ها خواهد بود الکتریکی عزیزم.
عکس: گتی

سواحل غرب در حال آماده سازی برای یک آینده که در آن غول دیزل, کامیون حمل و نقل رفتن برق. آب و برق و سازمان های دولتی در کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن اعلام کرد یک برنامه برای تبدیل بزرگراه زیرساخت است که سرعت انتقال.

تبلیغات

نه برقی آب و برق و دو سازمان در حال پشت West Coast پاک دالان حمل و نقل ابتکار است که کمک خواهد کرد که ایالات متحده خود را کاهش انتشار گازهای گلخانه ای از حمل و نقل بزرگترین کمک کننده به کربن تولید گازهای گلخانه ای در ایالات متحده نزدیک به یک چهارم است که می آید از متوسط و سنگین کامیون. به همین دلیل این کشورها گذاشته اند گام های لازم برای تبدیل صنعت حمل و نقل در 185 صفحه گزارش منتشر شده در روز چهارشنبه.

گزارش تماس ها برای برق اصلی مسیرهای حمل و نقل در سراسر منطقه با نصب ایستگاه های شارژ برای کامیون های حمل و نقل. این پیش بینی شده برای برخی از هزینه $850 میلیون نفر در کل. این نوع از زیرساخت های به روز رسانی یک سرمایه گذاری ارزشمند به عنوان دولت شروع به برنامه ریزی اقتصادی خود را بهبود از coronavirus بحران است. همه گیر ایجاد کرده است یک فوریت در اطراف سبز توسعه است که می تواند باعث تسریع رشد اقتصادی و بهبود.

تبلیغات

این طرح در نهایت ایجاد برقی ایستگاه های شارژ هر 50 مایل در امتداد بزرگراه بین ایالتی 5 اجرا می شود که از ساحل غربی تا سال 2025. اولین متحده خواهد ساخت 27 ایستگاه های میان وظیفه وسایل نقلیه مانند تحویل وانت. اما تا سال 2030, 14 از این ایستگاه به روز رسانی خواهد شد همچنین به اتهام کامیون دکل بزرگ. بسیاری از ایستگاه خواهد بود در کالیفرنیا اما اورگان را پنج و واشنگتن شش. دیگر بزرگراه اصلی نیز بخشی از این برنامه به عنوان به خوبی.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

“نتایج حاصل از این مطالعه ارائه یک نقشه راه برای صنعت آب و برق در, Washington, اورگان و کالیفرنیا به کمک electrify حمل و نقل در هماهنگ مد” گفت: کتی اسلون مدیر eMobility و ساختمان برق برای ادیسون کالیفرنیای جنوبی یک پروژه حامی, در بیانیه ای. “این مطالعه در یک زمان می آید زمانی که ما معتقدیم سرمایه گذاری در وسیله نقلیه الکتریکی شارژ زیرساخت ها کمک خواهد کرد که به طور قابل توجهی با بهبود اقتصادی از covid-19 در کشورهای ما است.”

این هیجان انگیز, چشم انداز سواحل غرب است. کالیفرنیا شد اولین دولت به انتشار استاندارد به صورت برقی کامیون در سال جاری یک گام است که کمک خواهد کرد که آب و هوا و سلامت عمومی است. دیزل کامیون ها در میان بسیاری از وسایل نقلیه در جاده و یک مطالعه منتشر شده در سال گذشته دریافتند که نزدیک به نیمی از جهانی مرگ و میر زودرس از اگزوز خودرو تولید گازهای گلخانه ای در سال 2015 شد با توجه به وسایل نقلیه دیزلی.

تبلیغات

“برق تحویل حمل و نقل و حمل و نقل تجاری در I-5 و مجاور بزرگراه ها کمک خواهد کرد که نزدیک به ما در دستیابی به انرژی پاک و محیط زیست اهداف و معنی خواهد بود که عمده مزایای بهداشت و درمان به جوامع کسانی که در نزدیکی بزرگراه” اوا DeCesaro ارشد مدیر محصول در حمل و نقل برق برای اقیانوس آرام قدرت در بیانیه ای گفت:. “این درست است به خصوص برای جوامع محروم هستند که به طور نامتناسبی تحت تاثیر آلودگی کربن.”

آنچه ثابت خواهیم کرد بیشتر به چالش کشیدن در مورد این طرح جاه طلبی است که با اضافه کردن این اتصالات در مناطق روستایی این منطقه است. که البته تامین بودجه آن را به اتفاق می افتد. دولت فدرال و خصوصی برنامه باید گسترش به ارائه بودجه برای چنین پروژه های برق. دولت فدرال در حال حاضر خیلی از منابع. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت موفق به شامل هر برنامه به صندوق برق و یا وسیله نقلیه بهره وری در coronavirus امداد بسته است.

تبلیغات

اما متحده گرفته اند منجر شود در عمل آب و هوا تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. بودجه دولت نیز سخت تا با توجه به کوروناویروس. اما با مشارکت و برنامه ریزی, West Coast متحده به خوبی می تواند موفقیت در این سرمایه گذاری. علاوه بر انتخابات ریاست جمهوری است که تنها پنج ماه به دور و تغییر در کاخ سفید می تواند رویای هیجانی, حمل و نقل, حمل و نقل نزدیک تر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>