ما همه خسته از زوم تماس. در اینجا چگونه می توانید از آنها مودبانه


تصویر: Chris DeGraw/Digital Trends, miakievy/گتی ایماژ

نه فقط شما. همه خسته از زوم در حال حاضر.

Coronavirus تحت فشار قرار دادند تا میلیون ها نفر از آمریکایی ها در داخل, که در آن ما نه تنها تکیه بر روی صفحه نمایش و تکنولوژی برای کار و یادگیری اما به همچنین پر کردن حفره از سرگرمی و اجتماعی.

در اواسط ماه مارس زمانی که پناهگاه در محل سفارشات بودند که موظف سراسر کشور افزایش از محبوب ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم عمیق بود. آن را نه تنها در حال استفاده توسط مربیان و کارفرمایان اما با دوستان و اعضای خانواده. مردم میزبانی رقص احزاب شاد, ساعت کنسرت و حتی کلیسا.

اما به عنوان هفته خود انزوا عینک بر روی چشم انداز و در عین حال یکی دیگر از زوم تماس در حال حاضر به نظر می رسد ممکن فلج کننده. و از یکی ممکن است احساس حتی بیشتر دلهره آور, توجه هیچ کس واقعا هر چیز دیگری را انجام دهد.

روندهای دیجیتال صحبت با دو رفتار اجتماعی روانشناسان — کاترین Kinzler یک استاد در دانشگاه شیکاگو و نویسنده کتاب آینده چگونه شما آن را می گویند; و ویویان Zayas استادیار در دانشگاه کرنل — برای پیدا کردن که چرا این همه احساس خیلی خسته … و چگونه به خارج شدن از آن.

پاسخ ویرایش شده برای وضوح و ثبات است.

چرا از آن است که مجازی اجتماعی بیشتر احساس تخلیه نسبت به انجام آن در فرد ؟

Kinzler: وجود دارد تن از ادبیات چگونه انزوای اجتماعی می تواند واقعا سخت برای مردم است. بنابراین من فکر می کنم در برخی از راه های که ما در یک غیر طبیعی دولت آغاز خواهد شد. ما اساسا در یک وضعیت قرار داده که در آن همه چیز در مورد اجتماعی فاصله مرتب کردن بر اساس از رفتن ما در برابر غرایز طبیعی. اما من فکر می کنم آن را کاملا حق با شماست سعی کنید به تعامل اجتماعی اما نکته این است که تعاملات اجتماعی را دارا بودند یا واقعا یک تقریب و آنها چه راحت برای ما. ما داریم از همین نوع مشترک زمین. این واقعا سخت است که اطلاعات تقریبا.

Zayas: من فکر می کنم یکی از چیزهایی که جنبهی آشکار است که ما حیوانات اجتماعی هستند. زمانی که ما از نظر فیزیکی در یک فضا و یک نفر دیگر ما در حال برقراری ارتباط در روش های مختلف. و به عنوان گیرنده های ما انتخاب کنید تا یک دسته از نشانه ها فقط با به اشتراک گذاشتن فضای فیزیکی.

تمام این اطلاعات از بین می رود زمانی که ما در یک فضا با کسی. بنابراین هنگامی که ما با استفاده از زوم ما تنها این دو بعدی نمایندگی. معمولا شاید یک headshot. واقعا نایاب شده در مقایسه با نشانه هایی است که ما که در آن ما در واقع با کسی که تمام کسانی که نشانه های غیرکلامی. آن را سخت تر بیش از زوم. آن را به شدت فیلتر شده است. و من فکر می کنم ما در حال کار کمی سخت تر به درک آنچه که فرد در فکر کردن است. آنها در این مورد هیجان زده و یا آنها را هیجان زده? گاهی اوقات ما در حال تلاش برای انتخاب کنید تا ظرایف و ما لازم نیست که بسیار در دسترس است و بنابراین ما در حال کار کمی سخت تر است. با این نوع تکنولوژی وجود دارد تاخیر بیش از حد.

“هر کس صحبت می شود در مرحله و طاقت فرسا است.”

ما خود به خود شروع به همگام سازی ما حرکات هنگامی که ما در یک گروه است که سخت به انجام زمانی که کامپیوتر به واسطه, به خصوص اگر کمی از میلی ثانیه تاخیر. همه که وقفه در حال جریان و آن وقفه سیالیت طبیعی ما مکالمات. و بنابراین ما نمی کار کمی سخت تر را امتحان کنید برای رفتن. و در زوم شما در مرکز صحنه زمانی که شما در حال صحبت کردن در آن را مانند تصویری می رود بر شما و هر کس صحبت می شود در مرحله و طاقت فرسا است. و مردم را به راحتی تبدیل به خودآگاه. من فقط فکر می کنم آن را می سازد آن را بیشتر شبیه به شما انجام این نمایش بزرگ به جای داشتن یک مکالمه است.

چه شده است بهترین راه برای خارج شدن از و یا پایان یک زوم تماس بگیرید حتی اگر فرد دیگری می داند که شما باید چیزی در رفتن ؟

Kinzler: حتی اگر شما در حال نشستن در خانه خود را, شما در حال کشیده شدن در بسیاری از جهات مختلف است. من فقط فکر می کنم مردم احساس می کنند مانند آنها واقعا خشک شده و من فکر می کنم این مهم است که به توجه است که در مورد خودتان آن را OK به رها کردن توپ گاهی اوقات و پس از آن نیز به افراد دیگر اجازه دهید رها کردن توپ. یه چیز کلی در روانشناسی است این ایده که گاهی اوقات آن را آسان به احساس می کنید مثل شما تنها کسی با این مشکل و هر کس دیگری است آن را با هم. اما این مورد نیست.

من فکر می کنم در این مورد شما می توانید به کسی می گویند من فقط یک روز پر مشغله من احساس ضعف.” و یا “آیا ما می توانیم این فشار را به عقب؟” آن را آسان به احساس می کنم مثل کسی که قضاوت شما اما مسلما شما نمی قاضی کسی دیگری اگر آنها گفتند که. مردم درک کنند که آن را احتمالا نه سالم به نشستن در یک صندلی و بحث در زوم برای 12 ساعت در روز.

Zayas: من فکر می کنم که فقط به طور کلی واقعا سوال خوبی است از اینکه چگونه بهترین شما خروج از آنجا که ما در حال حساس به عدم تمایل برای کسی که احساس می کنید مانند شما در حال ترک آنها و یا رد آنها. در همان زمان همه می دانند که زندگی اتفاق می افتد. مانند شام اتفاق می افتد و یا شما باید یک جلسه دیگر. من فکر می کنم شما نیاز به مدیریت انتظار چه مدت شما اویختن در زوم. آن را آسان تر برای مدیریت آن را قبل از شما در آن نسبت به زمانی که شما در آن. این می تواند احساس مانند “من نمی دانم که دقیقا چگونه به خارج شدن از این وضعیت است.”

و نکته دیگر این است که آن را کوتاه و شیرین است. تغییر لحن برای: “خوب واقعا عالی بود میشه.”

چگونه بسیاری از زوم تماس بیش از حد بسیاری از ؟

Kinzler: من فکر می کنم مردم باید منعکس کننده در محدودیت های خود را. اگر شما احساس به طور کامل تخلیه در پایان روز شاید نگاهی که به عنوان یک نشانه است. سپس روز بعد راه اندازی یک الگوی متفاوت است.

Zayas: افراد مختلف خواهد بود قادر به مقابله با مقادیر مختلف. من فکر می کنم یکی دیگر از دلایل که چرا زوم تعاملات ممکن است چالش برانگیز است که آنها در حال حاضر در نظر گرفتن محل در واقع داشتن واقعی فعل و انفعالات. چهره به چهره جلسات می تواند انرژی. و در حال حاضر همه آنها را در Zoom کمتر پرارزش است.

کل روانشناسی از پشت کامپیوتر خود را تمام روز در حال حرکت است و همچنین تعامل با افراد دیگر در پشت کامپیوتر خود را تقریبا مانند شما در حال تماشای تلویزیون تمام روز. شما شرکت کننده پس از آن نه منفعل اما وجود دارد یک حس است که خود را در دنیای دو بعدی برای یک روز. که منجر به خستگی و احساس خسته کننده است.

چرا زوم تماس اجباری به نظر می رسد در حال حاضر ؟

Zayas: من فکر می کنم در یکی از حس های فن آوری در دسترس است پس چرا از آن استفاده کنید ؟ این یک سوال بزرگ: آیا ما اطلاعات بسیار بیشتری با دیدن صورت فرد دیگری در مقابل فقط یک تماس تلفن? ما ممکن است بیشتر از یک تماس تلفنی. من هم فکر می کنم وجود دارد یک حس انکار از آنچه اتفاق می افتد. مانند “ما تو را امتحان کنید به ادامه و زندگی ما است که نمی تواند مختل شود.” ما می خواهیم یک حس ظاهر ، و این چیز بدی نیست. ما نیاز به چیزی است که سیگنال های که زندگی در رفتن به ادامه. روال مفید است و بنابراین یک حس اجتماعی.

“من فکر می کنم وجود دارد یک حس انکار از آنچه اتفاق می افتد.”

چه بزرگترین زوم faux pas می بینید ؟

Kinzler: یکی از چیزهایی است که باعث می شود من عصبی در مورد ارتباطات مجازی است که من فکر می کنم گاهی اوقات سخت تر می دانم زمانی که زمان مناسب به گام در. اگر شما در یک مکالمه گروهی شما به عنوان خوانده شده نشانه از اتاق با خواندن چگونه یک فرد حالت بدن خود را که یکی از راه های نشان می دهد که آنها می خواهند به گام در. اجتماعی و نکات دقیق وظریف واقعا سخت است در زوم. و پس از آن من نگران است که افرادی که ممکن است کمتر احساس اعتماد به نفس با این فضای جدید بیش از دیگران همیشه نمی تواند عادلانه باشد.

Zayas: ساکت کردن مهم است. اگر شما تنها یکی است که خاموش نمی شود و به هر دلیل وجود سر و صدا در آمدن از خود صدا صدا مخل و آن را در حال حاضر یک وضعیت دشوار است و آن را فقط آن را بدتر. بنابراین من فکر می کنم دانستن این هنجارها هستند که در حال توسعه در مورد چگونه شما ارتباط برقرار کردن با زوم مهم هستند.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>