ولز فارگو کارکنان دستور به حذف Infinite از کار های همراه

شرکت خدمات مالی ولز فارگو دستور داده است تا کارکنان به حذف Infinite از کار خود را همراه با توجه به داده ها نگرانی های حریم خصوصی در طول برنامه اشتراک گذاری ویدیو.

ولز فارگو حرکت اول, گزارش, اطلاعات, به دنبال یک جهت مشابه توسط آمازون هر چند خرده فروش آنلاین است پس روشن است که این دستور خطا میده.

“ما را شناسایی کرده اند تعداد کمی از ولز فارگو کارکنان با شرکت های بزرگ متعلق به دستگاه های که تا به حال نصب Infinite نرم افزار بر روی دستگاه خود را” شرکت در بیانیه ای گفت. “با توجه به نگرانی در مورد Infinite حفظ حریم خصوصی و کنترل های امنیتی و شیوه های, و چون شرکت متعلق به دستگاه باید استفاده شود برای شرکت کسب و کار تنها ما را کارگردانی آن دسته از کارکنان به حذف برنامه از دستگاه های خود را.”

روندهای دیجیتال رسیده به ولز فارگو برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد منظور حذف Infinite از شرکت های متعلق به دستگاه های ما به روز رسانی خواهد شد این مقاله ما به محض شنیدن.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo به تازگی تایید کرد که دولت ایالات متحده به دنبال ممنوعیت Infinite و چینی دیگر برنامه های رسانه های اجتماعی به دلیل مسائل امنیتی. در ضمن Infinite را گزارش شفافیت برای نیمه دوم سال 2019 نشان داد که وجود دارد حدود 500 حقوقی درخواست از دولت ها در سراسر جهان برای Infinite داده های کاربر با حدود 100 نفر از کسانی که درخواست از آمریکا

آمازون ایمیل برای Infinite حذف ارسال شده در خطا

آمازون دستور داد کارکنان برای حذف Infinite بر روی گوشی های که استفاده می شود برای دسترسی به این شرکت حساب های ایمیل با 10 ژوئیه با توجه به خطرات امنیتی مربوط به برنامه.

اما آمازون بعد از آن گفت که ایمیل فرستاده شده به کارکنان “خطا” تایید به روند دیجیتال که با وجود تغییر سیاست های خود با توجه به Infinite.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر