خوش آمدید به جدید Gizmodo دات کام


Illustration for article titled Welcome to the New Gizmodo Dot Com

عکس: اندرو Couts (Gizmodo)

شما نه تنها دیدن چیزها با توجه به کمبود خواب و قریب به اتفاق اخبار چرخه. Gizmodo دات کام در حال حاضر به نظر می رسد در کل خیلی متفاوت! من می دانم که من می دانم—تغییر داره. اما استرس نیست. آن را خوب خواهید بود—بهتر از خوب, در واقع, به عنوان ما دوباره طراحی صفحه باعث می شود آن را آسان تر به سرعت پیدا کردن آرایه وسیعی از اخبار, بررسی ویژگی های, فیلم ها و بیشتر است که ما منتشر می کنیم هر روز. و برای کسانی از شما که همه چیز را دوست داشت راه آنها بودند ما باید شما را تحت پوشش وجود دارد, بیش از حد.

تبلیغات

پس چه چیزی تغییر کرده است ؟ اولین چیزی که به احتمال زیاد شما متوجه است که کشت از بخش های جدید برای همه چیز از ابزار بررسی به ما عمودی مانند io9, Earther, علم و Paleofuture. با تشکر از جدید سفارشی ما crack تیم مهندسی اضافه شده به باطن ما می توانیم اضافه کردن داستان بلوک (ما آنها را modules) برای هر چیزی که ما می خواهیم از محصول عمده اطلاعیه ها به ما مداوم پوشش تظاهرات علیه خشونت پلیس و coronavirus بیماری همه گیر. ما در حال حاضر می توانید به راحتی اندکی جمعیت مورد علاقه های شما و مطمئن شوید که ما عمیق شیرجه گزارش باقی می ماند در جلو و مرکز. شما ببینید ما آزمایش با ماژول برای چیزهایی مانند موضوع هفته و مداوم پوشش یک موضوع خاص آن را آسان تر برای شما برای پیدا کردن داستان در آن افراد. آن را به ما می دهد خیلی بیشتر و انعطاف پذیری.

ما داستان بالا هنوز به خوبی در بالا نگه خواهیم داشت که به دنبال تازه در طول روز است. معکوس-chron خوراک وبلاگ شما استفاده می شود به در حال حاضر زندگی می کند و در آخرین بخش که دارای یک ماژول اختصاص داده شده و همچنین به عنوان صفحه خود راکه شما می توانید در صورتی که Gizmodo تجربه شما ترجیح می دهید.

تبلیغات

چه چیزی تغییر نمی دهد چیزی است که ما هر روز انجام دهید: شما را از آخرین و بهترین تکنولوژی, علم, سرگرمی, اخبار محیط زیست, و بیشتر. ما هنوز Gizmodo شما می دانید و عشق تنها بهتر از صفحه اصلی. ما با اعتماد به نفس تمام از این زمان شما صرف در Gizmodo بهتر و آموزنده تر اما اگر نه, ما می خواهم به دانستن است. ما بازخورد خود را در نظرات و ما را حفظ خواهی به تجربه بهتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>