آب و هوا خوب به نظر می رسد برای ناسا پشتکار مریخ پرتاب به مریخ

آب و هوا به نظر می رسد امیدوار کننده برای ناسا برای راه اندازی آن پشتکار مریخ نورد به مریخ در روز پنج شنبه, جولای 30.

ناسا مجموعه سهشنبه برای آن برنامه ریزی شده راه اندازی رور که سفر در کنار یک هلیکوپتر کوچک به نام نبوغ خواهد شد که اولین heavier-than-air craft برای پرواز بر روی یک سیاره دیگر است. این جفت ارز راه اندازی خواهد شد در بالای یک Atlas V موشک از کیپ کاناورال در فلوریدا.

اما این راه همیشه وابسته به آب و هوا. گزارش آب و هوا از سه شنبه این هفته نگاه خوب برای راه اندازی به جلو بروید و در ساعات اولیه روز شنبه این گزارش در ادامه به مثبت باشد.

هواشناسان از 45 فضایی بال ایالات متحده فضایی نیروی تایید شد 80% شانس از شرایط مساعد برای راه اندازی. “هوا خوب است برای اقدام به سوخت گیری عملیات” ایران راه اندازی داد (ULA) راه اندازی ارائه دهنده Atlas V موشک اعلام کرد در توییتر.

یک گزارش آب و هوا با 45 فضایی بال با توجه به راه اندازی منطقه آزاد در جولای 29 توصیف “به طور کلی در شرایط مطلوب” اما هشدار می دهند که “یک جدا دوش فقط فلات قاره و در سطح میانی ابرها در امتداد ساحل هستند به احتمال زیاد به عنوان یک سطح از طریق سواحل جنوب شرقی ایالات متحده sags جنوب.”

نگرانی اصلی در مورد آب و هوا است که می تواند مختل راه اندازی هستند حضور ضخامت ابرها که تخمین زده می شود به 20 درصد احتمال تأثیر راه اندازی.

اگر راه اندازی می کند نیاز به تاخیر می افتد وجود دارد دو ویندوز نسخه پشتیبان تهیه. این اولین بار است که در صبح روز پنج شنبه, جولای 31, زمانی که خطرات وجود دارد برای جدا دوش و دوم این است که در صبح روز پنج شنبه مرداد 1, زمانی که وجود دارد این است که شانس اندکی از سندان ابرها.

مریخ نورد ماموریت

An illustration of NASA's Perseverance rover, which is due to land on Mars in February 2021.
یک تصویر از ناسا پشتکار رور است که با توجه به فرود بر روی مریخ در ماه فوریه 2021. NASA/JPL-Caltech

راه اندازی خواهد شد در حمل پشتکار مریخ نورد به مریخ با هدف به زمین در سیاره سرخ در فوریه 2021. مریخ نورد زمین در Jezero دهانه باستانی خشک کردن بستر دریاچه, که در آن به جستجوی شواهدی که وجود دارد یک بار در زندگی میکروبی در این سیاره است.

این مریخ نورد در حدود 10 فوت طول دارد و وزن آن 2,260 پوند است که باعث می شود آن را در اطراف وزن و اندازه یک ماشین کوچک است. آن را تا هفت پا بلند بازوی روباتیک و مسلح با طیف وسیعی از دوربین های میکروفون و ابزار مانند طیف برای تجزیه و تحلیل نمونه های سنگ.

دانشمندان ناسا امیدوارند که با استفاده از این ابزار می توانید آنها را به انجام یک جستجو برای باستان زندگی در این سیاره است.

اگر شما می خواهید به لحن به راه اندازی زندگی می کنند ما باید تمام جزئیات چگونه به سازمان دیده بان.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>