خرید رپورتاژ

Close Up Of Medical Staff Washing Hands. Hand hygiene.
Sucharas wongpeth via Getty Images

شما به احتمال زیاد بیش از حد آگاه است که شما نیاز به شستن دست های خود را اغلب برای کاهش احتمال ابتلا COVID-19 اما گوگل خوشحال است به شما یادآوری همه یکسان است. پوشیدن سیستم عامل دریافت کرده 5.4.0 به روز رسانی است که به شما یادآوری برای شستن دست های خود را هر سه ساعت را 40-تایمر دوم به مطمئن شوید که شما صرف زمان کافی شستشو (CDC توصیه می کند حداقل 20 ثانیه). آن را حتی اصرار دارند که شما با استفاده از صابون در صورتی که شما وسوسه می شدند به در تکیه ضد عفونی کننده دست و یا آب ساده.

به عنوان پلیس آندروید یادداشت شما می توانید خاموش کردن این یادآوری با فشار دادن و نگه داشتن در اطلاع رسانی. شما لازم نیست که به نگرانی در مورد ساعت هوشمند خود را bugging شما هنگامی که شما در وسط یک تلویزیون مسابقه دو ماراتون. شما نیاز به شستن فراتر از فواصل منظم — هر زمان که شما آماده سازی مواد غذایی ، این ممکن است کمک به تنه زدن حافظه خود را, اما آن را در نهایت به شما در عادت شستن هر زمان که شما انجام بسیاری از کارهای روزانه.

در این مقاله: wear, سیستم عامل, گوگل, ساعت هوشمند, پوشیدنی, wearables, سلامت, Covid-19, کروناویروس, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت