ما با قرار دادن عکس لبخند و چهره به چهره با کودکان و نوجوانان. آنها را تحت تاثیر قرار

اگر شما در حال تلاش برای رسیدن فرزندان خود به مسواک زدن دندان های خود را جدید گوگل لبخند طراحی شده است که یک راه حل.

من سعی کردم آن را با دو نفر از فرزندان من و ما بر اساس آزمایش های دقیق می توانم بگویم آن را ممکن است یک راه حل — یک بار. اما در پایان خود را دندان-مسواک زدن جلسه مشخص شد گوگل لبخند, شایان ستایش به عنوان آن ممکن است ممکن است در دراز مدت حل کنند.

شرکت گوگل پرده برداری گوگل لبخند روز چهارشنبه در کنار انواع دیگر گوگل-اطلاعیه های مربوط از جمله جدید کلیپ ضربه محکم و ناگهانی بازی یک عنوان موبایل به نام تالار کافه میکس, و دیگران. اگه لبخند است یک برنامه رایگان در دسترس در فروشگاه برنامه اپل و گوگل بازی است که ویژگی های انواع تالار شخصیت ها و تشویق کودکان خود را برای بهبود دندان-مسواک زدن مهارت.

اگر چه من سه فرزند دارند که دو نفر از آنها همواره میلی به قلم مو دندان های خود را. اما آنها عاشق بازی های ویدئویی. بنابراین بدیهی است که ما تا به حال به گوگل لبخند امتحان کنید.

وقتی که من دریافت این بازی از فروشگاه App از من خواسته شد به ورودی اطلاعات در مورد بچه های من از جمله تاریخ تولد خود را از. من کاملا مطمئن هستم که به همین دلیل است که مربوط به پس از من پرید که گزینه نقل مکان کرد و به درخواست آنها را به را انتخاب کنید مورد علاقه خود را در تالار شخصیت های. یکی از فرزندان من را انتخاب کرد Pikachu و دیگر تصمیم گرفتند برای Squirtle.

بعد تا آن زمان به قلم مو دندان های خود را. من پسر مسلح با Pikachu رفت و شروع به مسواک زدن. این بازی برای اولین بار نشان می دهد که تمرین صفحه نمایش برای کمک به بازیکنان یک حس چگونه کار می کند. با Pikachu بر سر او دور خار.

پس از تمرین دور بود و بیش از آن زمان به قلم مو. این بازی ویژگی های یک 90-شمارش معکوس دوم با بنفش باکتری نشسته در بالای مجازی دندان. پسر من می تواند خود را بر روی صفحه نمایش به لطف جلوی دوربین و تماشا به عنوان او دور خار باکتری است. در طول راه او Pikachu نشسته بر روی سر خود را که او را سرگرم در حالی که برای.

هنوز هم به عنوان ساعت شمارش پایین من می توانم ببینم او را خسته کننده از این بازی است. بله او دور مسواک زدن باکتری اما او نگه داشته و به من نگاه برای دیدن اگر او می تواند متوقف شود. من کوتاه آمد.

همان اتفاق افتاده با پسر جوان. ایده داشتن Squirtle نشسته بر روی سر خود را برای یک دقیقه یا بیشتر او را غلغلک. و او ساخته شده برخی از چهره او هنگام مسواک زدن. اما دوباره شمارش معکوس ثابت بیش از حد طولانی و باز هم من کوتاه آمد و به او گفت که او می تواند متوقف شود قبل از زمان خود بود.

اما این که می گویند گوگل لبخند بود آشکار شکست. این دو پسر بچه که نمی تواند ایستاده به قلم مو دندان های خود را. و اگر آنها آن را انجام دهد ما خوش شانس به آنها را به مسواک زدن برای بیش از 30 ثانیه است. اگر ما وجود دارد به تماشای آنها وجود دارد یک شانس خوب آنها آن را انجام نمی دهد.

اگه لبخند بود قادر به گرفتن آنها را به مسواک زدن بیشتر از آنها به طور معمول خواهد بود. بهتر است آن را به آنها را به یک راهنمای که در آن به قلم مو را در دهان خود را به طوری که آنها می تواند به راحتی این کار انجام می شود. زمانی که آنها به پایان رسید با ما کمی تست آنها تا به حال قطعا دندان های خود را مسواک بهتر از آنها به طور معمول خود به خود.

اما می گویند گوگل لبخند است یک راه حل واقعی برای واقع شدن بچه ها به مسواک زدن دندان های خود را کاملا نگه دارید تا. و وقتی که من آنها را اگر آنها می خواهم به آن را امتحان کنید دوباره آنها قاطعانه گفت: نه.

“خوب بود” یکی از فرزندان من گفت. “اما من نمی خواهم دوباره آن را انجام دهد.”

دیگر bristled در لیست کوتاه از دسترس گوگل گزینه های موجود در بازی. مورد علاقه خود گوگل Charizard نبود دسترس نیست.

به طور کلی, کلیپ لبخند است یک چیز خوب سعی کنید با بچه های خود را. و با هر گونه شانس در همه آنها سالم دهان به دلیل آن است. اما تعجب نکنید اگر آنها تایر از آن به منظور کوتاه.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>