ما در نقشه برداری که در آن گمرک و حفاظت مرزی هواپیماهای بدون سرنشین در حال پرواز در ایالات متحده و فراتر از آن


Illustration for article titled We Mapped Where Customs and Border Protection Drones Are Flying in the U.S. and Beyond

تصویر: Gizmodo

در سال 2011 رادنی Brossart یک گاو گله دار از لاکوتا, North Dakota شد متهم به سرقت شش گاو. گاو گفت: به سادگی سرگردان به خود از 3000 هکتار مزرعه و برآورد آنها در نتیجه متعلق به او است. وقتی پلیس آمد, او و خانواده اش آماده شد. مسلح با قدرت بالا تفنگ آنها را درگیر در 16 ساعت بن بست با پلیس است.

تبلیغات

ظاهرا در یک بن بست بزرگ چنگال پلیس SWAT team به نام و در حمایت از فدرال مهاجرت و عوامل آن در گمرک و حفاظت مرزی, درخواست برای استفاده از یکی از آژانس MQ-9 Reaper هواپیماهای بدون سرنشین—همچنین به عنوان شناخته شده درنده ب—با دقت اشاره کردن Brossart محل در مرتع پرورش احشام. زمانی که با مگس کش زدن تیم کمک نظارت هوایی از هواپیماهای بدون سرنشین و با هجوم به خانه و بازداشت Brossart, او اولین شهروند آمریکایی دستگیر و با استفاده از اینتل جمع آوری شده از یک هواپیمای بدون سرنشین.

بیش از نزدیک به یک دهه از آنجا که بن بست جزئیات CBP به عملیات هواپیماهای بدون سرنشین شده اند مبهم است. قبلی گزارش و اسناد عمومی نشان می دهد که این سازمان به اجرا در ناوگان 10 درنده هواپیماهای بدون سرنشین که به طور قانونی مجاز به گشت زنی در 100 مایل هوا از مرز—CBP همچنین ادعا میکند قدرت به انجام این کار در عرض 100 مایل از هر پورت ورودی مانند یک فرودگاه بین المللی—اما کمی شناخته شده است در مورد اینکه چگونه اغلب و یا در چه شرایطی CBP تصمیم به استفاده از آنها.

تبلیغات

در واقع CBP رفته است به طول های به نگه داشتن مردم در تاریکی در مورد استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین هواپیما—پرواز داده ها را برای ناوگان خود را به نظر نمی رسد در بسیاری از پایگاه داده های تجاری و آژانس نور است در ویژگی های که آن را به می آید که در حال surveilled و به همین دلیل تنها شعار این نتایج به عنوان شواهدی از یک نیاز برای همیشه در امنیت بیشتری پاکت در سراسر کشور است. آژانس به طور همزمان سعی در دفاع از جارو قدرت بر اساس مشکوک اختیارات قانونی. در برخی موارد مانند ضمانت جستجوهای از دستگاه های الکترونیکی در مرز CBP از دست داده است. در جبهه های دیگر مانند آن تاکتیکی تیم استقرار برای مهاجرت نوردد در شهرستانها در سراسر کشور قدرت های گسترده ای برای توقف و جستجوی افراد در مرز منطقه و پروفایل و سوء استفادهآژانس هنوز به reined در.

برای درک بهتر CBP با استفاده از ناوگان خود را از شکارچیان, Gizmodo نقشه برداری و تجزیه و تحلیل ارزش یک سال از پرواز داده ها از هفت به 10 شکارچیان در CBP ناوگان. داده های به دست آمده از طریق تمپا مبتنی بر ردیابی پرواز شرکت RadarBoxنشان می دهد که از ماه ژوئن سال 2019 این هفت هواپیماهای بدون سرنشین را تکمیل کرده اند بیش از 150 پرواز—گشت جنوب و شمال مرزهای zig-zagging بیش فعال سیاسی بومی زمین و چرخش در آسمان بیش از شهرهای کوچک و بزرگ—برخی از آنها تا کنون در خارج از ایالات متحده

Gizmodo نیز منتشر شده جستجو نقشه که ما استفاده می شود به انجام برخی از تجزیه و تحلیل ما. در حالی که بانک اطلاعاتی ما از پرواز هواپیماهای بدون سرنشین سیاهههای مربوط است که تنها بخشی از آن است که شاید دقیق ترین عکس از نحوه CBP با استفاده از این بحث نظارت هواپیما به تاریخ و ما امیدواریم که آن را میریزد عمومی نور در سازمان شیوه های.


CBP هواپیماهای بدون سرنشین توسط یک شرکت تابعه سازمان به نام هوایی و دریایی عملیات (AMO) و مجاز به انجام ضمانت نظارت در عموم کشتیرانی حریم هوایی در 100 مایل از مرز هوایی. آنها در حال پرواز توسط AMO خلبانان از جمله زمانی که آنها قرض داده به سازمان های دیگر. (CBP, است, مناسبت, خود خواسته به وام بدون سرنشین هواپیماهای نظامی.) منتقدان سوال که آیا هواپیماهای بدون سرنشین هستند و در واقع مقرون به صرفه برای خود اظهار داشت: هدف از مرز ممنوعیت. در سال 2014 وزارت امنیت داخلی بازرس کل ثابت هزینه هر واحد در 17 میلیون دلار و هزینه های عملیاتی در $12,555 در هر ساعت از جمله “خلبانان تجهیزات و سربار.”

تبلیغات

Drones surveilling the southern border. Data courtesy of Radarbox.com

هواپیماهای بدون سرنشین surveilling مرز جنوبی. داده ها حسن نیت ارائه میدهد از Radarbox.com
تصویر: Dhruv Mehrotra (Gizmodo)

در همین سال بنیاد مرز الکترونیک اسناد منتشر شده نشان می دهد که CBP قرض داده بود آن درنده هواپیماهای بدون سرنشین به دیگر فدرال و ایالتی و محلی سازمان های اجرای قانون در حدود 700 بار از سال 2010 تا 2012; CBP قبلا منتشر شد اسناد و مدارک این ادعا تعداد زیر 500. CBP در ادامه به خودداری نام بسیاری از دولت های ایالتی و پلیس محلی و نهادهای آن را به حال هماهنگ با این ادعا آن می تواند سازش عملیات.

تبلیغات

اسناد و مدارک به دست آمده تحت قانون آزادی اطلاعات توسط رهگیری نشان داد که CBP قرض داده هواپیماهای بدون سرنشین به اجرای قانون ایالتی و محلی در مناسبت 15 و 53 بار به آژانس های فدرال از ماه جولای 2016 به اوت 2017. کسانی که اسناد و مدارک تنها شامل حال تاریخ و زمان پرواز در کنار این سازمان آن را هماهنگ با. اطلاعات دیگر پیشنهاد و CBP به تایید رهگیری که هواپیماهای بدون سرنشین مورد استفاده قرار گرفت به نظارت بر تظاهرات در ایستاده راک در برابر داکوتای دسترسی به خط لوله در سال 2016 برای محافظت از تجهیزات پلیس.

هواپیماهای بدون سرنشین وام های مهم برای انشعابات چگونه پلیس محلی بخش رسیدگی به اعتراضات ارائه توانایی برای نظارت از بن بست موقعیت و همچنین ردیابی مظنون وسایل نقلیه و مشکوک سلاح. به ویژه در ادارات پلیس در گسترده مناطق روستایی گاهی اوقات پیدا کردن خود را تحت فشار مالی به استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین به جای پرواز خود هلیکوپتر یا بال ثابت واحد های هوا.

تبلیغات

هفته گذشته مادربرد گزارش داد که CBP هواپیماهای بدون سرنشین به طور معمول پرواز بیش از شهرهای آمریکا—از جمله مینیاپولیس در طول اعتراضات گسترده علیه نژادپرستانه و خشونت پلیس و قتل جورج فلوید در دست مینیاپولیس اداره پلیس. CBP با صدور بیانیه ای گفت: هواپیماهای بدون سرنشین در نظر گرفته شده بود به من قرض بدهید “آگاهی موقعیتی” به مقامات دیگر هر چند آن را نمی روشن که در آن بود اقدام در هماهنگی با.

CBP104 flying over Fargo on April 30th. Data courtesy of RadarBox.com

CBP104 پرواز بیش از فارگو در آوریل 30th. داده ها حسن نیت ارائه میدهد از RadarBox.com
تصویر: Dhruv Mehrotra (Gizmodo)

تبلیغات

داده های ما نشان می دهد که در امتداد شمالی ایالات متحده, مرز, CBP ممکن است شرکت در چندین اضافی محلی اجرای قانون عملیات در ماه های اخیر. آن پرواز در امتداد مرز شمالی به طور معمول به دنبال یک westbound مسیر از Pembina, North Dakota به لبه مونتانا. اما در 30 آوریل CBP هواپیماهای بدون سرنشین با فراخوان ثبت نام CBP104—همان هواپیماهای بدون سرنشین که surveilled تظاهرات در مینیاپولیس—چهار ساعت را صرف گردان فارگو در اطراف مجاورت دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی. در حالی که معلوم نیست چرا مقامات ارسال هواپیماهای بدون سرنشین وجود دارد فارگو پلیس را اجاره هواپیماهای بدون سرنشین از CBP در گذشته است. در سال 2017 به فارگو اداره پلیس داوطلب خدمت سربازی CBP را هواپیماهای بدون سرنشین برای انجام نظارت الکترونیکی از یک مظنون در پرونده قتل است.

در یکی دیگر از انحراف به دور از مرز شمالی در فوریه 21, CBP216 مستقر در چنگال بزرگ, صرف ساعت, حلقه اطراف بومی زمین در مینه سوتا که قبلا در این سایت پایدار مقاومت به تار-شن و ماسه و خطوط لوله. نظارت بومی آب, محافظ است بی سابقه است. CBP به تایید رهگیری که هواپیماهای بدون سرنشین مورد استفاده قرار گرفت برای نظارت بر تظاهرات در ایستاده راک در برابر داکوتای دسترسی به خط لوله در سال 2016 برای محافظت از تجهیزات پلیس; با توجه به نگهبانمقامات مورد بحث با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین به عنوان بخشی از سرکوب Keystone XL pipeline تظاهرات در سال 2017 و 2018.

تبلیغات

نیمی از تمام پرواز هواپیماهای بدون سرنشین در این سال شد و به احتمال زیاد برای انجام نظارت در امتداد جنوب مرز ایالات متحده. چهار CBP هواپیماهای بدون سرنشین بازگشت به طور منظم به مرز جنوبی به پرواز در همان مسیر چند ده ها بار در سال گذشته فقط گاهی اوقات شکستن مسیر به دایره شهرهای مرزی مانند لاردو, Texas. داده های ما نشان می دهد هواپیماهای بدون سرنشین در مرز جنوبی به طور معمول گشت زنی در مناطق کم جمعیت کویر متد جارو آسمان در مسیرهای پرواز که شبیه تازه چمن mowed.

با توجه به 2015 سند منتشر شده توسط میهن مطالعات امنیتی و تجزیه و تحلیل موسسهاز اوایل سال 2013 درنده ناوگان استفاده شده است برای گشت زنی از راه دور بخش از مرز جنوبی که در آن آژانس مظنون به فعالیت های غیر قانونی ممکن است رخ دهد. در چنین حالات سند ادعای یک درنده با “وضوح بالا سنسور” بازگشت چندین بار به یک کشش جدا شده از مرز “به منظور تشخیص تغییرات کوچک در چشم انداز مانند تایر آهنگ.” این سنسور به احتمال زیاد Raytheon چند طیفی با هدف قرار دادن سیستم یا Northrup گرومن وسیله نقلیه و پیاده کردن بهره برداری از رادار (VADER) “یک سیستم است که می تواند تشخیص وسایل نقلیه و افراد در محدوده و در برابر یک درجه بالایی از پس زمینه درهم و برهمی است.”

تبلیغات

CBP216 appearing to surveil indigenous lands in Minnesota. Data courtesy of RadarBox.com

CBP216 ظاهر می شود برای نظارت بومی زمین در مینه سوتا است. داده ها حسن نیت ارائه میدهد از RadarBox.com
تصویر: Dhruv Mehrotra (Gizmodo)

جالب توجه است اما اطلاعات ما همچنین نشان می دهد که CBP نیست همیشه چوب در داخل مرزهای آن وظیفه محافظت می کند. از فوریه 6 20 مارس CBP213 انجام 20 عملیات در پاناما حریم هوایی تمرکز بر جزایر و شهرهای کوچک در خلیج پاناما. این عملیات به نظر می رسد بخشی از CBP هوایی و دریایی عملیات که با توجه به مواد تبلیغاتی اجرا counterdrug عملیات از خود “اصلی سایت” در شهر پاناما. با توجه به CBP پاناما سیتی “نشسته بین دو کوکائین قاچاق مسیر که حرکت می کند در حدود 84 درصد از کوکائین به مقصد ایالات متحده است.” عملیات بودند اطلاع عموم در AMO خوراک توییتر.

تبلیغات

“این یک قطعه از پازل” دیو Maass ارشد تحقیقی محقق در بنیاد مرز الکترونیک گفت: از Gizmodo نقشه. “ما نیاز به اطلاعات بیشتر در این پروازها به خصوص پس از اجرای قانون محلی و هواپیماهای بدون سرنشین شرکت کاوش های جدید و ترسناک اشکال مداوم نظارت هوایی است که می تواند آسیب حفظ حریم خصوصی در سراسر کشور است.”

تبلیغات

اگر شما می دانید هر CBP یا محلی اجرای قانون عملیات که ممکن است مطابقت با پرواز بار دیده می شود در نقشه ما اجازه دهید ما می دانیم در [email protected] و [email protected]

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>