Waymo خود را در رانندگی کامیون را به بازگشت به منطقه خلیج خیابان در ژوئن 8

February 17, 2019 Mountain View / CA / USA - Waymo self driving car performing tests on a street near Google's headquarters, Silicon Valley
آندره Stanescu via Getty Images

Waymo طرح به رزومه خود رانندگی عملیات به زودی گسترش به سان فرانسیسکو. یک سخنگوی تایید کرده است یک گزارش در آستانه که Waymo مستقل ماشین با اجسام حجم را به بازگشت به منطقه خلیج سان فرانسیسکو خیابان در ژوئن 8. این شرکت نیست حمل مسافر ، آن را به جای انجام “خیریه تحویل پشتیبانی به شرکای اجتماعی” با توجه به سخنگو. اصلی این گزارش گفت: این امر شامل هنر کیت تحویل برای کودکان محلی و همچنین خدمات فانوس دریایی برای نابینایان و در دید مشکل.

با توجه به درز ایمیل از Waymo شریک Transdev از سرگیری شامل خواهد شد به تدریج ramping تا تعداد خودرو اپراتورها (بیش از یک در هر ون) در حالی که اجرای یک “ثروت از اقدامات ایمنی و آموزش” است که شامل درجه حرارت چک. رانندگان می توانند ادعای معافیت برای COVID-19 مربوط به مسائل مانند شرایط از پیش موجود یا مهد کودک مسائل.

در یک بیانیه Waymo گفت: Engadget که آن را ramping تا پس از “بررسی دقیق” و که در آن تیم سلامت و ایمنی آن “شماره یک اولویت است.” شما می توانید جزئیات کامل این بیانیه به شرح زیر است.

یک راننده صحبت کردن به آستانه مشخص می شود این را به عنوان Waymo بهره برداری از یک “راه گریز” برای بازگشت به تست اما این که لزوما این چنین نیست. این شرکت معتقد است که آن تحویل هستند و به خوبی در قوانین و که آن را امن به عنوان بخشی از یک بازگشت تدریجی به چند نفر سفر است. به شرطی که دقیق آن را فقط ممکن است یک موضوع از زمانی که Waymo و رقبا می توانند رزومه کاری شبیه کار عادی — که ممکن است بسیار طولانی تر است.

در این مقاله: Waymo خود رانندگی ماشین خود رانندگی خودمختار, San Francisco, San Francisco Bay Area, تحویل, Covid-19, کروناویروس, گوگل, الفبای, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>