Waymo اتحاد امضا یک قرارداد با ولوو به توسعه همه جدید بدون راننده وسیله نقلیه الکتریکی برای ridsharing استفاده از این دو شرکت اعلام کرد در پنج شنبه, ژوئن 25.

خودمختار-خودرو شرکت گفت: این کار با ولوو و مارک های جهانی Polestar و Lynk & Co., به ادغام آن خود رانندگی Waymo راننده سیستم به یک تحرک جدید متمرکز برق-خودرو پلت فرم در راستای ridesharing خدمات.

این خودرو قادر خواهد بود از سطح 4 استقلال به معنی آن خواهد بود قادر به رانندگی خود را در بسیاری از حالات. بین المللی به رسمیت شناخته شده سیستم امتیاز ایجاد شده توسط انجمن مهندسان خودرو شامل شش دسته با سطح 0 ارائه هیچ استقلال و سطح 5 استقلال کامل.

Waymo در حال حاضر trialing a self-driving ridesharing خدمات در آریزونا با استفاده از یک اصلاح کرایسلر Pacifica ترکیبی وانت به کشتی اطراف پرداخت که مسافران تگرگ وسایل نقلیه با استفاده از یک برنامه سفارشی. اما ولوو معامله پیشنهادات وسوسه انگیزی چشم انداز از یک وسیله نقلیه جدید به طور خاص طراحی شده برای رانندگی خودمختار است که می تواند بدون یک چرخ فرمان یا پدال. گوگل که خود رانندگی واحد بود و بعد چرخید به Waymo اقدام به چنین طراحی با کرم شب تاب یک خودمختار غلاف که این آزمایش بین 2014 و 2017.

روز شنبه اعلام شامل جزئیات در مورد زمانی که و یا که در آن روبو-تاکسی سرویس ممکن است راه اندازی. روندهای دیجیتال رسیده است به این شرکت برای کسب اطلاعات بیشتر و ما به روز رسانی خواهد شد این قطعه زمانی که ما گوش به عقب.

آدم سرما Waymo ارشد خودرو افسر گفت: ولوو “سهام چشم انداز ما از ایجاد یک خودمختار آینده که در آن جاده های امن تر, و حمل و نقل در دسترس تر و سبزتر” هنریک سبز ولوو ارشد تکنولوژی افسر اذعان کرد که این معامله “باز می شود تا جدید و هیجان انگیز فرصت های کسب و کار برای Volvo Cars, Polestar و Lynk & Co.”

ولوو در حال حاضر در حال همکاری با بارگذاری آن روبو-تاکسی جاه طلبی دچار ضربه در سال 2018 زمانی که خود رانندگی ولوو SUV زده و کشته شدن عابر پیاده ایلین هرزبرگ در طول یک درایو تست در آریزونا در سال 2018 است.

Waymo در ضمن مطمئنا نمی خجالتی مورد قابل توجه و همکاری با سایر خودروسازان برای پیشبرد آن مستقل فن آوری است. پس از استفاده از یک اصلاح تویوتا پریوس در روزهای اولیه از آن خود رانندگی برنامه را در سال 2012 Waymo رفت و به شکل اول خود را جدی و با همکاری فیات کرایسلر برای استفاده از آن Pacifica ترکیبی وانت به عنوان یک وسیله نقلیه در آزمون برای آن self-driving فن آوری است. در 2018, Waymo توافق یک معامله برای خرید هزاران نفر از ماشین با اجسام حجم برای پیشبرد جاه طلبی های خود را در خود رانندگی فضا. Waymo تشکیل شده و با همکاری جگوار خود را به استفاده از تمام الکتریکی I-سرعت متقاطع برای آزمون رانندگی و کار با رنو-نیسان-میتسوبیشی داد ،

به عنوان Waymo قرار می دهد این شرکت را دوست دارد به “تمرکز سفارشی طراحی ما سخت افزار مجموعه نرم افزار و محاسبه. ما پس از آن همکاری با خودروسازان اعمال نفوذ تخصص خود را در طراحی خودرو و مهندسی و تولید به کمک به ما در ایجاد وسایل نقلیه است که ادغام به راحتی با Waymo راننده آنها را به خوبی مناسب برای سوار شدن نقطه محلی تحویل حمل و نقل و خودرو شخصی مالکیت.”

با این روش ما می توانیم انتظار Waymo به امن معاملات بیشتر با دیگر خودروسازان در آینده است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو