Waymo و FCA را گسترش معامله شامل self-driving رم ون

Waymo / FCA Ram ProMaster van design

FCA

تا کنون پس از سال 2016 Waymo و FCA (که به زودی به عنوان شناخته شده Stellantis) همکاری کرده اند در خود رانندگی وسایل نقلیه و تکنولوژی و در حال حاضر که اتصال در حال گسترش است “در چند جهات مهم است.” از FCA طرف آن را منحصرا با استفاده از Waymo مستقل تکنولوژی خودرو, در حالی که الفبای متعلق به Waymo ساخت FCA آن شریک منحصر به فرد در سطح 4 خودمختار نور وسایل نقلیه تجاری.

بنابراین به عنوان Waymo از طریق گسترش آن رسیدن به تحویل کالا به اولین وسیله نقلیه آنها با استفاده از یک Ram ProMaster ون. فراتر از کرایسلر Pacificas آن استفاده می کند برای تست یک تاکسی سرویس Waymo نیز در استفاده از فن آوری خود را به سکوهای بزرگ و دیگر وسایل نقلیه مسافری مانند جگوار I-سرعت. در اوایل این سال Waymo پرده برداری از نسل پنجم را از آن خود مختار راننده با تکنولوژی که با استفاده از 360 درجه LiDAR و هزینه یک و نیم برابر از نسل قبلی است.

FCA مدیر عامل مایک مانلی گفت: در بیانیه ای اعلام کرد این توافق که “ما در حال تبدیل به نیازهای مشتریان تجاری توسط مشترک را قادر می سازد خود رانندگی برای خودروهای تجاری نور, شروع با Ram ProMaster. اضافه کردن Waymo تعهد به همکاری با ما برای استقرار آن L4 به طور کامل خودمختار تکنولوژی در سراسر کل ما سبد محصولات ما همکاری تنظیم سرعت به صورت امن و پایدار تحرک راه حل کمک خواهد کرد که تعریف جهان خودرو در سال ها و دهه های آینده است.”

در این مقاله: FCA Ram ProMaster تحویل Waymo طریق Waymo, گوگل, الفبای, self-رانندگی خودمختار اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de