نگهبانان را Adrien Veidt وحشتناک است حضور در این کلیپ از نمایش های Blu-Ray انتشار


Jeremy Irons as Ozymandias.

جرمی آیرونز به عنوان Ozymandias.
تصویر: HBO

آدرین Veidt, Ozymandias خود رانمی انجام آن سی-پنج دقیقه پیش—این بود که از چند دهه پیش. و او را کاملا همان مرد او استفاده می شود.

تبلیغات

در یک به طور انحصاری منتشر شد کلیپ (از طریق تلویزیون خط) از آینده Blu-Ray انتشار Watchmen, این HBO عاقبت به کلاسیک آلن مور و دیو گیبونز طنز, ما یک نگاه در Ozymandias (جرمی آیرونز) را به عنوان او به نظر می رسد در این مجموعه: قدیمی, نوع شکسته عمیقا بی قراری و نگران کننده است.

“یکll از فعالیت های خود را در یک معنی به پایان خود حس عظمت و حس خود را از خود” داستان ویرایشگر جف جنسن می گوید توصیف یک تفسیر از شخصیت است که کمی کمتر مبهم از messy, خودخواه اما احتمالا آرمانی اخلاق در کمیک. ایمن می گویند نشان می دهد را می بیند او را متفاوت تر و تلخ مد. در featurette, جنسن و تهیه کننده اجرایی و مدیر Nicole Kassell حفاری به چگونه است که تفسیر توابع. در حالی که این فیلم را دریافت نمی کند سخت به بحث در مورد اسپویلر قلمرو کلیپ از نشان می دهد نشان می دهد بنابراین مراقب باشید.

تبلیغات

خبر بد این است که تصویری نیست, درج, بنابراین شما باید از طریق کلیک به تلویزیون خط به تماشای آن, اما آن را به خوبی به ارزش آن را اگر شما می خواهید یک طعم و مزه این نوع از ویژگی های خاص این نگهبانان Blu-Ray انتشار رفتن به ارمغان بیاورد. که آزادی است که اتفاق می افتد در ژوئن 2, این آینده سه شنبه. و نگهبانان در حال حاضر در دسترس در HBO پخش آنلاين عامل است.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>