نگهبانان توضیح داد: پنج چیزهای بزرگ به ما آموخته از قسمت 1 از HBO سری

(یادداشت سردبیر: این مقاله در اصل منتشر شد 21 اکتبر 2019 و چاپ شده است که در حال حاضر کل مجموعه در دسترس است به صورت رایگان در HBO.com.)

HBO را مراقبان سری برای اولین بار 20 اکتبر 2019 و ادامه پیشگامانه رمان گرافیکی ایجاد شده توسط آلن مور, دیو گیبونز و جان هیگینز برانگیخته بسیار کمی از مکالمه — به خصوص وقتی که می آید به نشان می دهد اتصال به کمیک است که الهام گرفته از آن است.

منجر به برتر از نگهبانانخانه دارد و ما می دانستیم که در مورد نشان می دهد اما خیلی بیشتر است که باقی ماند یک رمز و راز است. در اینجا پنج چیزهای بزرگ ما آموخته است که در مورد جهان از مراقبان از اولین قسمت. (توجه داشته باشید: مهم طرح امتیاز از قسمت 1 خواهد بود که در متن زیر را طوری در نظر بگیرید این یک اسپویلر هشدار دهنده.)

ماهی مرکب و ترانس بعدی مضر

یکی از عجیب ترین لحظات از مراقبان قسمت 1 شامل ناگهانی از مینیاتور ماهی مرکب که فوران از آسمان — به ظاهر در هیچ تعجب به خوبی… هر کسی. کسانی که آشنا با اصلی طنز نباید تعجب هر دو.

در مراقبان طنز, قهرمان سابق Ozymandias (یک.k.یک. آدریان Veidt) تلاش برای متحد کردن کشورهای جهان در برابر یک دشمن مشترک توسط teleporting یک ماهی مرکب عظیم هیولا به وسط منهتن و ساخت آنها بر این باورند آن را به یک حمله از خطرناک ابعاد دیگر است. او موفق می شود در ماموریت خود را با وجود به خطر انداختن جان میلیون ها نفر و بازمانده قهرمانان توافق برای حفظ جعل یک راز برای حفظ صلح بین المللی آن ایجاد شده است.

این نمایش نشان داد نیست چه چیزی در پشت این (به ظاهر مکرر) ماهی مرکب-طوفان اما واقعیت این است که آنها اتفاق می افتد — و جعل شایعات فراگیر “ترانس بعدی حمله” مهندسی توسط Veidt — نشان می دهد که صلح با میانجیگری توسط ماهی مرکب غول پیکر نیست تحمل حتی اگر کثیف است پس به نحوی ادامه یافت.

دکتر منهتن در مریخ

در پایان از نگهبانان طنز دکتر منهتن نشان می دهد که او قصد دارد به سر کردن به فضا و کشف جهان, اما در اوایل سری HBO ما می بینیم یک خوراک ویدئویی زنده از مریخ شامل برهنه آبی قهرمان ایجاد و از بین بردن سازه های عظیم بر روی سطح این سیاره است.

که دکتر منهتن است (نسبتا) نزدیک و بشریت است نگه داشتن چشم در او نشان می دهد که داستان او است به دور از بیش از حد آن باید به عنوان بسیاری از تعجب اما تایید چیزهایی که احتمالا رفتن به عجیب و غریبتر در مراقبان قبل از دریافت آنها هر واضح تر.

خواهر شب و قهرمانان جدید

قهرمانان ما می دانستیم که از مراقبان طنز را به نظر می رسد کم رنگ به پس زمینه, اما آن را متوقف کرده است یک گروه جدید از اوباش از مصرف جنایی تهدید.

اولین قسمت از نگهبانان معرفی چندین جدید اوباش به مراقبان جهان از جمله افسر سابق پلیس خواهر شب (با بازی Regina King) و متخصص بازجویی به دنبال شیشه ای (Tim Blake Nelson). ما همچنین یک مقدمه کوتاه به قرمز ترساندن (Andrew Howard) و دزدان دریایی جنی (Jessica Camacho).

قهرمانان ” میراث

این میراث از بسیاری از سرب شخصیت از نگهبانان هستند بر روی صفحه نمایش کامل در سری HBO اگر شما می دانید که به کجا نگاه کنند و آنها را به شکل جهان است که در آن مجموعه ای آشکار در یک راه بزرگ است.

رورشاخ را توطئه سوخت ramblings برای مثال الهام گرفته اند خطرناک سفید-supremacist شبه نظامیان برای مخفی کردن در پشت خود جوهر لکه, ماسک موثر تبدیل شخصیت که رهبری اصلی روایت به داستان تبه در این فصل جدید. در ضمن ماهی مرکب است که بارش باران را در این شهر ساکنان و فوق “ترانس بعدی حمله” نشان می دهد که Veidt میراث نیز زندگی می کند — حتی اگر اتصال خود را به آن را یک راز باقی مانده است.

کمتر آشکار است اما میراث هر دو Nite جغد و دکتر منهتن که دیده می شود در فن آوری است که به نظر می رسد در طول این قسمت.

این هواپیما پرواز با رئیس پلیس و دزدان دریایی جنی است که به وضوح بر اساس Nite جغد را کشتی در حالی که شيوع برقی خودرو و یک مرجع برای تماشای باتری به مردم سرطان اشاره به منهتن میراث.

در اصل طنز دکتر منهتن انقلابی در تولید انرژی در جهان شتاب بشریت استفاده از وسایل نقلیه الکتریکی. او نیز برای توسعه بهتر خانگی, باتری, اما Veidt موفق به ساخت همه بر این باورند باتری (و دکتر منهتن خود را) به مردم به سرطان به عنوان یک راه برای به دست آوردن او را از تصویر. که اعتقاد تکرار شده است در این قسمت که اشاره باتری’ خطر را نشان می دهد و اعضای هفتم سواره نظام انباشت آنها.

Ozymandias نیست انجام می شود

اگر چه او هرگز شناخته شده به عنوان چنین در این قسمت جرمی آیرونز’ گریز از مرکز شخصیت در این نمایش Adrian Veidt یک.k.یک. Ozymandias — شیطانی نابغه پشت حوادث اصلی مراقبان طنز است که در حال حاضر اعتقاد بر این مرده توسط جمعیت عمومی است.

قسمت اول نشان می دهد که داستان خود را به مراتب بیش از آن ، در واقع او در حال نوشتن یک جدید. این عنوان از بازی او می گوید که نوشتن این ساعت راکه تقریبا قطعا یک مرجع به دکتر منهتن — که به عنوان پسر یک ساعت قبل از او نزدیک به قادر مطلق آبی-پوست نهاد که از نگهبانان.

آنچه که عنوان و بازی خود را — به معنی برای مراقبان سری باقی مانده است کشف شود اما آن را بسیار روشن در این نقطه است که Veidt نیست انجام می شود کشیدن رشته ها.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>