نگهبانان توضیح داد: تخم مرغ عید پاک و مراجع از قسمت 9 از HBO سری

(یادداشت سردبیر: این مقاله در اصل منتشر شد 16 دسامبر 2019 و چاپ شده است که در حال حاضر کل مجموعه در دسترس است به صورت رایگان در HBO.com.)

HBO را مراقبان سری است به سرعت تبدیل به یکی از تلویزیون پرطرفدارترین سری و نشان می دهد بر اساس پیشگامانه سری کتاب های کمیک به پایان رسید در ماه دسامبر 2019 با نهمین و آخرین قسمت.

در طی این فصل سری پر شده بود با تماس استراحتی به منبع آن مواد و سرنخ در مورد که در آن داستان این است که رهبری با هر قسمت ارائه حتی بیشتر از تخم مرغ عید پاک و رمز و راز را برای علاقه مندان به اندیشیدن. با این مجموعه ارائه برخی از عمده آیات در آن فصل آخر در اینجا همه چیز به دانستن در مورد قسمت 9 از نگهبانان.

(توجه داشته باشید: جزئیات این طرح از تازه ترین قسمت از مراقبان در زیر بحث خواهد شد بنابراین مطمئن شوید که شما با سری برای جلوگیری از اخلال گران. شما همچنین می توانید به عقب و ما به عنوان خوانده شده recaps از قسمت 1 قسمت 2 قسمت 3 قسمت 4 قسمت 5 قسمت 6 قسمت 7و 8 قسمت.)

روکش

آخرین قسمت از نگهبانان تحت پوشش بسیاری از زمین هم از لحاظ جغرافیایی و به ترتیب زمانی و در عین حال آن را به نحوی هنوز موفق به چوب فرود مقید کردن تقریبا هر شل در پایان فصل تا کنون و با پایان دادن به برخی از بسته شدن برای فقط در مورد همه است. دریافت راحت مراقبان طرفداران به خاطر این است برای رفتن به یک روکش.

یک فلاش بک به سال 1985 نشان می دهد که بانوی Trieu مادر یکی از پناهنده ویتنامی کمک Adrian Veidt (یک.k.یک. Ozymandias) در قطب شمال پایگاه زمانی که او teleported یک ماهی مرکب غول پیکر موجود به وسط منهتن کشته شدن بیش از 3 میلیون نفر اما جلوگیری هسته ای آرماگدون. او با استفاده از یک ویال از Veidt حجت (نمونه شماره 2346 به دقیق) به اشباع خودش در نهایت تولد به شخصیت ما می دانیم به عنوان بانوی Trieu — Veidt بیولوژیکی که تا به وضوح به ارث برده و هر دو خود را نابغه و خودشیفتگی.

توبیخ توسط Veidt هنگامی که او در نهایت هویت او شناخته شده دو دهه بعد Trieu نشان می دهد او قصد تصرف دکتر منهتن و سرقت قدرت خود را ظاهرا به او توانایی برای صرفه جویی در جهان به عنوان او بداند لازم است.

پس از آن ما یاد بگیرند که Veidt بهنگام اولیه خود را فرار از پناهگاه خود/زندان در اروپا همزمان با ورود ماهواره ای Trieu فرستاده و پنج سال قبل برای پیدا کردن شواهدی از دکتر منهتن حضور وجود دارد. پیام او نوشت با مرده کلون’ بدن (“Save Me دختر”) از طریق او به ارمغان می آورد او را در بازگشت به زمین در یک موشک که در آن او را به سرعت با خود برنامه و حوادث آمدن در تولسا.

Trieu نشان می دهد که هزاره ساعت یک دستگاه نیاز به سیفون منهتن قدرت و انتقال آن به او و پیچیده طرح او صرف چند دهه گذشته در حال توسعه وارد مرحله نهایی خود را.

در همین حال سناتور جو Keene جونیور و سفید supremacists از 7 Kavalry تصویب طرح خود را برای دریافت منهتن در قدرت تنها به کشف کنند که آنها دستکاری شده توسط Trieu در تمام طول. کین در دیدار وحشتناک و بقیه 7 Kavalry به زودی شرح زیر ترک باقی مانده چند شخصیت های داستان در یک زمان بن بست با Trieu به عنوان او شروع به تخلیه منهتن در قدرت است.

خوشبختانه (اما نه برای او) دکتر منهتن موفق به دوربری Veidt Wade “شیشه به دنبال” Tillman و لوری بلیک به Veidt قطب شمال پایه قبل از اینکه از هم پاشیده و Veidt weaponizes سقوط ماهی مرکب او کنترل شده است. او اهداف تولسا — و Trieu — با دوش کشنده منجمد یادبود. این برنامه با این نسخهها کار Trieu شکست خورده است (و کشته شدند) و آنجلا Abar reunites با طولانی از دست رفته پدر بزرگ خواهد ریوز.

پس از یادآوری یکی از اوایل گفتگو با منهتن Abar مشکوک است که او ممکن است پیدا کرده اند راه را برای انتقال توانایی های خود را به او با تردید تلاش برای راه رفتن در آب در استخر. صفحه نمایش سیاه و سفید می رود فقط به عنوان پای خود را در مورد به لمس سطح آب.

غرور تو نام Veidt

این هیچ راز که آدریان Veidt نفس است به عنوان بزرگ به عنوان (اگر نه بیشتر) عقل خود را و بانوی Trieu مادر است که به وضوح آگاه باشند از این واقعیت است که او دسترسی به کامپیوتر خود را در نشان می دهد flashback دنباله. او با استفاده از رمز عبور “Ramesses II” برای باز کردن درب برای او عجیب و غریب سازی طاق که نیست دقیقا مشکل رمز عبور داده می شود که معروف فرعون مصر همچنین با نام دیگر: Ozymandias.

شایان ذکر است که قول او utters قبل از اشباع خودش ارائه می دهد اولیه سرنخ در مورد نتیجه تلاش های خود را. 3-قرن ویتنامی جنگجو بانوی Trieu گفته شد سخن گفته اند همان کسانی که کلمات در حالی که مبارزه با نیروهای دولت چین شرقی وو.

سریع تر از یک گلوله

در حالی که فرار از اروپا, Adrian Veidt است به ضرب گلوله توسط Gamekeeper تنها برای باز کردن کف دست خود را و نشان می دهد که او گرفتار گلوله. این ممکن است به نظر می رسد دور از ذهن (که نباید آن را با توجه هر چیز دیگری دیده ایم بیش از گذشته نه قسمت) اما آن را در واقع یک تماس تلفنی به اصلی مراقبان طنز.

در آن داستان اصلی Veidt نشان می دهد در چند نقطه که اوج سطح انسان مطبوع که به او آموزش داده است بدن و ذهن خود را اجازه می دهد تا او را به انجام کارهای شگفت انگیز — مانند ابتلا به یک گلوله ، هیچ کس او را باور البته تا زمانی که لوری Juspeczyk (بعد لوری بلیک) شاخه های او و او زنده می ماند با ابتلا به گلوله. چند دهه بعد از او شکست Gamekeeper با استفاده از همان مافوق انسانی, مهارت. ظاهرا Veidt نشده خود را از دست داد لمسی در سن خود را.

زیبا, لباس زیر

زمانی که جو Keene جونیور در حال آماده سازی برای به دست آوردن دکتر منهتن در قدرت او وابسته به یک مجموعه ای از bizarrely شکل دادخواستها که لوری بلیک کاملا مشهود است. آنها ممکن است نگاه احمقانه او اما آنها باید آشنا به طرفداران مراقبان طنز. عجیب و غریب خلاصه بخشی از ابرقهرمان کت و شلوار دکتر منهتن می پوشد در حالی که در مراقبان طنز قبل از اینکه در نهایت تصمیم گیری او تکامل یافته فراتر از نیاز بشر کرده است.

پاسخ سوالات

ما در روکش از قسمت 8 ما لیست برخی از سوالات است که بدون جواب باقی مانده بعد از این قسمت یکی مانده به آخر از نگهبانان. خوشبختانه بیشتر – اگر نه همه — از این سوالات پاسخ داده شد در نمایش نهایی قسمت. ما در نهایت آموخته نقش بانوی Trieu و هزاره ساعت تا به حال به بازی در حوادث سری و ما کشف آنچه رخ داده به اب راه رفتن را از Tillman و لوری بلیک.

ما همچنین متوجه شدند که چرا وجود دارد بنابراین بسیاری از تخم مرغ منابع در سراسر مجموعه. همراه با منهتن گفتن خواهد ریوز که گاهی اوقات شما را مجبور به شکستن برخی از تخم مرغ املت تخم مرغ نیز پیش بینی نهایی صحنه آنجلا سوال که آیا تنها تخم مرغ منهتن پشت در آشپزخانه می تواند وسیله ای برای ایجاد یک جدید مافوق انسانی.

که قسمت پایانی با عنوان “ببینید که چگونه آنها پرواز” می افزاید: تنها به تخم مرغ تم معروف آهنگ بیتلز شامل این آیه من گراز دریاییرا نیز شامل خط “من Eggman.”

در حالی که قطعا وجود دارد برخی از سوالات طولانی بزرگترین راز نگهبانان اتحاد چپ ما فقط ممکن است این: داستان واقعا ؟

به یاد داشته باشید: آن را دکتر منهتن که یک بار به آدریان Veidt “هیچ چیز به پایان می رسد, Adrian. هیچ چیز به پایان می رسد.”

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im