نگهبانان توضیح داد: تخم مرغ عید پاک و مراجع از قسمت 6 از HBO سری

(یادداشت سردبیر: این مقاله در اصل منتشر شد نوامبر 25, 2019, شده است, چاپ در حال حاضر است که کل مجموعه را در دسترس است به صورت رایگان در HBO.com.)

HBO را مراقبان سری است به سرعت تبدیل به یکی از تلویزیون پرطرفدارترین سری و نشان می دهد بر اساس پیشگامانه سری کتاب های کمیک نیست نشان دادن هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت.

قسمت 1 از نگهبانان پر شده بود با تماس استراحتی به منبع آن مواد و سرنخ در مورد که در آن داستان است که به رهبری و پس از آن قسمت ارائه شده حتی بیشتر از تخم مرغ عید پاک و رمز و راز را برای علاقه مندان به اندیشیدن. نشان می دهد خالق Damon Lindelof داده می شود مخاطبان زیادی را جذب کند و در ضربه سری بنابراین ما در حال گرفتن یک شیرجه عمیق به برخی از کلید های طنز مراجع تخم مرغ عید پاک و داستان نکات در هر قسمت. در اینجا چیزی است که شما ممکن است از دست رفته در قسمت 6.

(توجه داشته باشید: جزئیات این طرح از تازه ترین قسمت از مراقبان در زیر بحث خواهد شد بنابراین مطمئن شوید که شما با سری برای جلوگیری از اخلال گران.)

روکش

تازه خاموش شدن بازداشت برای پنهان کردن هویت Judd, Crawford, قاتل, آنجلا Abar ماده یک بطری کامل از پدر بزرگ او خواهد ریوز’ خاطرات — به شکل قرص و برگزار تجربه است که او را به درخت که در آن کرافورد آویزان بود. او یاد می گیرد که پدر بزرگ او یک بازمانده از سال 1921 تولسا قتل عام شد لباسهای vigilante شناخته شده به عنوان روپوش دار عدالت پس از پیدا کردن خود را وحشت توسط Ku Klux Klan اعضا و سفید supremacists — برخی از درون همان نیروی پلیس خدمت کرده است.

او تجربیات خود را در اوایل سال با Minutemen خود را عاشقانه با همکار vigilante کاپیتان کلانشهر و سرخوردگی خود را که حتی به عنوان برجسته ترین vigilante در امریکا, رنگ پوست خود نگه داشته از او جدا شده و در معرض خطر. پس از یادگیری در مورد شرایطی که از هم جدا شده پدر بزرگ او از پسر خود را (پدر) و همچنین به عنوان چگونه ریوز با استفاده از یک دستگاه ساخته شده توسط کلان به قتل کرافورد دهه بعد آنجلا می یابد راه خود را بازگشت به خود ذهن و خاطرات و از خواب بیدار در یک اتاق مرموز بانوی Trieu.

نوستالژی

این دارو آنجلا طول می کشد در این قسمت است که اساسا مقطر خاطرات ظاهرا ایجاد شده برای هدف کمک به افراد مسن که حافظه شروع به آنها را شکست اصلاح تاریخ خود را. این یک طرح هوشمندانه دستگاه است که اجازه می دهد تا او را — و مخاطبان به یادگیری در مورد پدربزرگ خود زندگی و ارائه عمده وحی در مورد هویت اولین لباسهای vigilante باشلق دار عدالت است. اگر نام دارو برای تلفن های موبایل آشنا برای طرفداران از نگهبانان طنز آن را به دلیل دلتنگی نیز نام آدریان Veidt محبوب خط برای هر دو جنس مواد آرایشی در داستان, جدول زمانی. تقریبا هر عمده شخصیت در کمیک دیده می شود به استفاده از آن در یک نقطه و یا دیگر — حتی رورشاخ.

در همراهی با تم قسمت Veidt را نوستالژی عطر به بازار عرضه شد به عنوان یک عطر فراخوانی قدرت گذشته و طولانی مدت پس از فرد با پوشیدن آن را ترک کرده است. آن را از یک استعاری جهش به اتصال نوستالژی از کمیک به اثرات نوستالژی مواد مخدر در این قسمت به عنوان آنجلا در نهایت یاد می گیرد که او حاضر است به طور جدایی ناپذیری به پدربزرگ خود گذشته است.

یک مرد فوق العاده

در یک نقطه در قسمت خواهد ریوز دیده می شود قدم زدن در خیابان پس از درآمد خود را پلیس نشان و مکث در صحبت کردن با یک دکه روزنامه فروشی, اپراتور خواندن یک کپی از Action Comics #1. دکه روزنامه فروشی, صاحب توصیف طرح معروف طنز معرفی شده است که جهان به یک پسر بچه از یک سیاره بیگانه که فرستاده شده به زمین توسط پدر و مادر خود را قبل از این سیاره منفجر می شود و رشد می کند تا به یکی از بزرگترین قهرمانان. تشابه بین خواهد داستان خود و سوپرمن ساخته شده کاملا روشن و نگاه ما به ایده اولیه است که الهام بخش او را به همین یک ماسک و مبارزه با بی عدالتی است.

در مراقبان طنز آن را اصلی Nite, جغد, Hollis میسون که شروع کار خود را به عنوان یک افسر پلیس بود و در نهایت الهام بخش برای تبدیل شدن به یک نقاب crimefighter پس از هر دو خواندن Action Comics #1 و دیدن روپوش دار عدالت در عمل است. این قسمت از این سری به نظر می رسد به ترکیب ریشه های این دو شخصیت پیدا کردن زمینه های مشترک در تجارب خود را اما ارائه یک مقدار تیره تر چرخش از آنچه واقعا تحت فشار قرار دادند ریوز برای تبدیل شدن به یک خشونت vigilante.

باشلق دار عدالت

در مراقبان طنز هویت واقعی ابلق عدالت هرگز نشان داد اگر چه Hollis ماسون گذراند محبوب tell-تمام رمان در زیر هود است که در اشاره که او و بقیه Minutemen — اعتقاد به او بود. این قسمت در نهایت می کشد ماسک کردن که رمز و راز اما تنها پس از چند روایت ظاهری در طول راه.

در اوایل سری آن پیشنهاد شد که روپوش دار عدالت بود یک سیرک قدرتمند بود که در نهایت به قتل رسید. آمریکا قهرمان داستاناین سریال-در-یک-سری بازی در طول این بررسی نشان می دهد که زاویه با قسمت 3 دریدن باشلق دار عدالت در اوایل به فاش کردن نام شخصیت بازی بازیگر Cheyenne Jackson. ما بعدا یاد بگیرند که چگونه به دور از حقیقت است که اگر چه به عنوان خود داستان دردناک نازل شده است و با آن هویت واقعی باشلق دار عدالت است.

چگونه همسر را هنوز زنده است و در زمان مراقبان جدول زمانی و همچنین ارتباط خود را به بانوی Trieu و طرح بزرگ او برای هزاره ساعت و دیگر عناصر مرموز باقی مانده است دیده می شود. که در آن ما پیدا کردن آنجلا در قسمت بسته شدن لحظات نشان می دهد که ما به احتمال زیاد برای پیدا کردن برخی از پاسخ به این سوالات به زودی.

شما همچنین می توانید بخوانید گذشته recaps از تخم مرغ عید پاک و مراجع از قسمت 1 قسمت 2 قسمت 3 قسمت 4 قسمت 5.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>