سازمان دیده بان یوبی سافت بازی های تابستانی نشان می دهد حق در اینجا در 2:40pm ET

این یوبی سافت به نوبه خود برای نشان دادن این تابستان پس از زندگی مجازی, حوادث, از, سونی, مایکروسافت و EA. یوبی سافت آماده کرده 45 دقیقه قبل از ثبت جریان که لگد کردن در 3 بعدازظهر ET — اما ما می شود زندگی می کنند در Engadget کانال یوتیوب در 2:40pm همکاران برای قرار دادن تمام نشان می دهد و به زمینه. سپس سازمان دیده بان نشان می دهد در کنار Engadget انگلستان رئیس دفتر مت اسمیت و خودم را و ما به شما شکستن اخبار و تریلر بعد از آن.

یوبی سافت است که آماده به صحبت در مورد یک تعداد انگشت شماری از عناوین اصلی از جمله Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs: Legion, Far Cry 6 و Rainbow Six: قرنطینه. همیشه وجود دارد Beyond Good & Evil 2, بیش از حد.

در هفته های اخیر یوبی سافت مواجه شده راش از اتهامات سوء ریشه دوانده جنسیتی و آزار و اذیت جنسی از کارمندان فعلی و سابق. فقط این آخر هفته سه نفر از مدیران از جمله مدیر خلاق افسر سرژ Hascoët — ترک استودیو در میان این ادعا. قبلا در ماه جولای Ubisoft VP سرمقاله Maxime Béland استعفا دادند اتهامات سوء رفتار.

Ubisoft نمی خواهد آدرس این مسائل امروز در جریان به نام یوبی سافت رو به جلو “از آنجا که تمام مطالب شده است قبل از ضبط” استودیو گفت: در یک صدای جیر جیر.

در این مقاله: Ubisoft, ubisoft, forward, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de