سازمان دیده بان امروز ایکس باکس بازی در ویترین 11 دقیقه

مایکروسافت در نهایت ارائه یک نگاه دقیق تر در برخی از بزرگترین عناوین آمدن به ایکس باکس. در آن بازی ایکس باکس, ویترین, ما مدتها در انتظار یک پیش نمایش از گیم پلی Halo بی نهایت, Forza Motorsport و خیلی بیشتر.

با هاله بی نهایتما رو وسوسه انگیزی نگاهی به آنچه در آینده برای حق رای دادن با طولانی نگاهی به کمپین گیم پلی — و استاد رئیس جدید قلاب قلاب. همچنین نشان داد: اولین فیلم از Forza Motorsportایجاد شده به طور خاص برای ایکس باکس سری X و خود را با زمان تاخیر کم کنترل.

Micorosft نیز کاهش یافته است یک دقیقه طولانی کلیپ که تایید جدید حکایت عنوان در آثار برای سری X و ویندوز 10 عدد (هر چند اعلام شد frustratingly نور در جزئیات دیگر). مایکروسافت همچنین پیش نمایش تتریس اثرمجموعه برای اولین بار در ایکس باکس بعد از این سال — کامل با co-op و آنلاین حالت چند نفره — همراه با Dragon Quest یازدهم Sدیگر برای اولین بار این کنسول.

ما را بررسی کنید 11 دقیقه amateur facial برای همه بزرگترین از نکات برجسته این نمایشگاه مجازی.

در این مقاله: ایکس باکس, ایکس باکس سری X, halo, نهایت, forza motorsport, حکایت, مایکروسافت, dragon quest یازدهم s, تتریس, اثر, اخبار, بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>