سازمان دیده بان این غیر Cuttable فلزی نابود اره قبل از آنها می توانید قطعه را از طریق آن


حتی گران ترین دوچرخه قفل می تواند به خطر بیافتد فقط در چند دقیقه و بیشتر در خدمت به عنوان عامل بازدارنده پس از سوار خود را کمتر جذاب هدف است. اما محققان از دانشگاه دورهام در انگلستان و موسسه فرانهوفر ایجاد کرده اند چه آنها ادعا کرده است که اولین انسان ساخته شده از مواد است که غیر cuttable توسط فعالانه از بین بردن ابزار که در حال تلاش برای برش از طریق آن.

تبلیغات

شما همیشه می توانید سعی کنید بسته بندی دوچرخه خود را در یک الماس سپر به آن غیر ممکن است برای یک دزد به سرقت آن را قبل از شما در بازگشت از یک ماموریت. اما حتی الماس یکی از سخت ترین مواد روی زمین هنوز هم می تواند قطعه قطعه و شکل با استفاده از طلا و جواهر ابزار (همچنین ساخته شده از الماس) با زمان کافی و صبر و شکیبایی است. نیز وجود دارد موضوع از چه الماس دوچرخه قفل خواهد به شما هزینه.

Proteus, نام داده شده به مواد جدید توسط سازندگان آن طول می کشد یک رویکرد کاملا متفاوت. که در آن الماس فوق العاده قوی و با تشکر از آنها بسیار سازمان یافته و متراکم ساختار اتمی پروتئوس است که در واقع 85 درصد کمتر متراکم از فلز اما آن ساختار منحصر به فرد ساخته شده از ترکیبی از فلز آلومینیوم فوم و جاسازی شده و سرامیک حوزه تبدیل ابزار علیه خودشان dulling برش سطوح و تبدیل شدن به سخت تر به عنوان مواد تبدیل به گرد و غبار.

آن را برای تلفن های موبایل مانند یک ماده است که بود مهندسی معکوس از سقوط فضاپیمای بیگانه و به نظر می رسد به پرواز در صورت از روش های سنتی استفاده می شود برای ایجاد فوق العاده قوی و مقاوم در برابر برش مواد. به عنوان نشان داد در تصاویر و ویدئو از پروتئوس تحت حمله خارجی لایه از مواد را می توان به راحتی قطعه قطعه و نفوذ اما هنگامی که یک تیغه اره و مته بیت بازدید سرامیک حوزه های جاسازی شده فقط زیر ارتعاشات ایجاد شده است که به سرعت کسل کننده لبه های تیز از یک ابزار کاهش اثر خود را.

تبلیغات

در همان زمان با ذرات سرامیکی گرد و غبار ساخت تا به عنوان حوزه های برش پر کردن آلومینیوم فوم ساختار آن را متراکم تر و سخت تر به سرعت از ابزار برش را افزایش می دهد. آن را شبیه به ذرات کوچک در شن و ماسه کیسه را سفت هنگامی که فشرده به جذب نیروی و توقف سرعت گلوله

Cross-sections of the Proteus material, revealing the foam-like aluminum lattice structure and the embedded ceramic spheres arranged in lines.

مقطع پروتئوس مواد آشکار فوم مانند آلومینیوم ساختار شبکه و جاسازی شده و سرامیک حوزه مرتب در خطوط.
تصویر: Nature.com

یوتیوب پر ویدئوها از مردم با استفاده از آب با فشار بالا جت ماشین آلات برای برش از طریق همه انواع اشیاء را با سهولت. آنها به ظاهر بهتر حتی قادر به اره اما محققان اشاره می کنند که پروتئوس فقط به عنوان موثر در مقاومت در برابر آسیب از یک جت آب به عنوان شکل آن و سرامیک حوزه تمایل به گسترش این جریان خوب از آب کاهش سرعت و قدرت.

این تیم از محققان را لزوما باید دوچرخه قفل در ذهن به عنوان دلیلی برای ایجاد پروتئوس اما این مواد می تواند فقط به عنوان موثر وقتی که می آید به ایجاد سبک وزن است که می تواند زره هر خودرو به عنوان قوی به عنوان یک مخزن بدون اندازه عظیم و وحشتناک گاز مسافت پیموده شده. آن را نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور توسعه تجهیزات حفاظتی برای افرادی که استفاده از ابزار خطرناک مانند زاویه چرخ و میز اره.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>