سازمان دیده بان امارات متحده عربی راه اندازی اولین ماموریت مریخ در 5:58PM ET

UAE's Hope Mars probe in an artist's rendering
امارات متحده عربی آژانس فضایی

امارات متحده عربی در مورد پیوستن به یک تعداد انگشت شماری از کشورها با سیارات حضور و شما می توانید آن را در تاریخ است. آن را راه اندازی آن امید مریخ کاوشگر امروز (19 ژوئیه) در 5:58PM شرقی با برنامه های livestream از پرتاب از طریق اختصاص داده شده کانال یوتیوب. پوشش شروع می شود در 3 بعدازظهر شرقی. ماموریت نمادین است برای امارات متحده عربی است که هنوز هم نسبتا جدید به اکتشاف فضا, اما همچنین می تواند ارائه عمده بینش برای جامعه علمی به عنوان یک کل.

به عنوان Space.com یادداشت پروب است که انتظار می رود برای رسیدن به مریخ در اوایل سال 2021 و طول خواهد کشید تا یک بی سابقه ای در مدار استوایی است که کمک خواهد کرد که آن را مطالعه سیاره جو در طول دوره از یک سال مریخی (687 روز) و یا دیگر. این کاوشگر کمک خواهد کرد سنج نرخ که در آن مریخ است که از دست دادن هیدروژن و اکسیژن به فضا است. که به نوبه خود می تواند نور را در سیاره های آبکی گذشته و پیش بینی آینده آن است.

آن را نسبتا شلوغ دوره برای مریخ ماموریت فراتر از امید. چین Tianwen-1 مدارگرد کاوشگر و مریخ نورد دسته کوچک موسیقی جاز است که برای راه اندازی در جولای 23rd, در حالی که ناسا آزمایشی مجموعه پشتکار rover blastoff برای جولای 30th. نه این که هر یک از این کشورها بسیار انتخاب. ویندوز برای مریخ راه اندازی معمولا برای یک دوره باریک یک بار در هر 26 ماه می باشد. اگر این راه دست شما ممکن است در مورد آنها را بشنود دوباره تا 2022.

در این مقاله: درهم امارات متحده عربی, مریخ, فضا, Spaceflight امید ماموریت مریخ, میتسوبیشی,, H-2A H-IIA, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>