روبات نمی تواند گرفتن coronavirus بنابراین یک تیم بیس بال در ژاپن با استفاده از یک دسته از آنها را به برخی از زندگی به آن خالی ورزشگاه در اواسط بازی سرگرمی اسلات برای طرفداران تماشای در خانه.

دیدن که تیم SoftBank Hawks از فوکوئوکا آن را هیچ جای تعجب است که این ربات گروه رقص شامل SoftBank را فلفل روبات ها و نقطه چهارپا (با کلاه) از بوستون دینامیک ربات متمرکز شرکت به دست آورد توسط SoftBank در سال 2017.

با دیدن ماشین آلات قدم زنی با تبختر مسائل خود را در یک دقت معمول است که واقعا چیزی است که ما مطمئن هستیم که شما به توافق برسند. بیشتر اجرای رقص در حال برنامه ریزی برای بازی های آینده در ورزشگاه هر چند که آیا این روبات روال تبدیل شدن به بخشی از طبیعی جدید در بازی بیس بال باقی مانده است دیده می شود.

پس از سال ها در توسعه بوستون دینامیک نقطه ربات به تازگی در رفت و کلی فروش برای $74,500. در وب سایت خود ماساچوست بر اساس شرکت می گوید نقطه پیشرفته است به اندازه کافی برای کمک کردن در طیف وسیعی از نقش ها در سراسر صنایع مختلف.

سگ مانند ربات حرکت می کند در یک نسیم ملایم 3 مایل در ساعت و تابع و به مدت 90 دقیقه با یک شارژ. آن را ویژگی های یک برنامه ریزی API برای بهبود تطبیق پذیری 360 درجه دوربین برای اجتناب از برخورد با موانع و مکان های نقشه برداری و دو پورت به صورت محموله به کمک آن انجام وظایف خاص. هفت محموله در حال حاضر در دسترس هزینه بین $1,275 و $34,570.

قابل توجه ربات است که قادر به عملکرد مستقل یا اداره شود از راه دور و می تواند رسیدن به مکان های که ممکن است خارج از محدوده به انسان (فکر می کنم تابش دود زمین به چالش کشیدن).

فلفل از سوی دیگر کمتر است چند منظوره از نقطه است اما با این وجود به اندازه کافی هوشمند برای استفاده در مشتری رو نقش به ارائه اطلاعات برای مشتریان در حالی که در همان زمان ارائه برخی از ارزش سرگرمی. در سال های رفته را دیده ایم فلفل انجام کارهای ساده در فروشگاه های بزرگ و فرودگاه ها و بیمارستان ها در حالی که در سال گذشته سافت باز یک کافه در توکیو کارکنان تقریبا به طور کامل توسط فلفل روبات. این تیم در پشت آن است که در ادامه به توسعه فلفل سخت افزار و نرم افزار به منظور بهبود همه کاره بودن آن و قابلیت های کلی. از جمله کیفیت آن رقص حرکت می کند.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de