سازمان دیده بان SpaceX خدمه کپسول اژدها بادبان را از طریق آن habitability آزمون

ناسا به اتمام رسانده است habitability ارزیابی SpaceX خدمه کپسول اژدها برای بررسی که در آن می توانید به راحتی

توسط DOSTEMANSALAM در 1 مرداد 1399

ناسا به اتمام رسانده است habitability ارزیابی SpaceX خدمه کپسول اژدها برای بررسی که در آن می توانید به راحتی حمل بیش از دو فضانوردان در ماموریت های آینده.

خدمه اژدها وارد ایستگاه فضایی بین المللی در پایان ماه مه حمل ناسا داگ هرلی و باب Behnken در یک ماموریت مشخص شده است که اولین crewed استفاده از کپسول.

در طول ارزیابی ناسا کریس کسیدی و روسیه فضانورد آناتولی Ivanishin پیوست هرلی و Behnken داخل کپسول و هم آنها قادر به نشان می دهد هنوز هم وجود دارد اتاق به اندازه کافی به راحتی انجام تمام کارهای لازم را در ارتباط با به طور منظم میشن.

موفق تست به این معنی است که جلوگیری از هر گونه مسائل عمده خدمه اژدها پرواز چهار فضانوردان به ایستگاه فضایی در ماه سپتامبر سال 2020 است. این کپسول که در نهایت می تواند حمل تا هفت نفر نیز مورد استفاده قرار گیرد برای آینده گردشگری فضایی پرواز.

ارزیابی ورزش انجام شد در اوایل این ماه با ناسا با انتشار یک فیلم ویرایش شده (در زیر) از کار در یوتیوب در روز سه شنبه, جولای 21.

آزمون های اضافی

به عنوان این است تنها خدمه اژدها برای بار دوم در فضای پس از آن اولین پرواز در سال 2019 به عنوان بخشی از یک crewless آزمون ماموریت به ایستگاه فضایی هرلی و Behnken نیز وظیفه با انجام طیف وسیعی از تست های اضافی در کپسول به اطمینان حاصل شود که همه از ویژگی های آن عمل به عنوان آنها باید در یک فضای محیط زیست است.

این شامل تایید ایمنی کپسول ورود/خروج تخم حصول اطمینان از قابلیت اطمینان از سیستم فاضلاب و چک کردن وجود فضای کافی برای هر لازم باری.

مقامات ناسا با هدف برای هرلی و Behnken به ترک ISS روی خدمه اژدها در آگوست 1, با فرود رود روز بعد به احتمال زیاد در اقیانوس اطلس است.

برای یکی دیگر از مشاهده داخل خدمه اژدها اتمام تور شخصی که Behnken داد در سفر به خارج.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب