سازمان دیده بان ناسا مریخ در 2020 ‘تریلر فیلم’ با پشتکار به عنوان ستاره

تبادل آینده مریخ در 2020 ماموریت به عنوان یک نوع از فیلمهای sci-fi تلنگر ناسا منتشر کرده است یک “تریلر فیلم” (در زیر) به صورت بسیار پیش بینی راه اندازی در حال حاضر میله میله برای جولای 30.

پشتکار رور است که به وضوح به ستاره نشان می دهد هر چند به ظاهر cameo با نبوغ هلیکوپتر است که همچنین رفتن به مریخ با آن رور دوستان را تهدید می کند به سرقت از محل موردتوجه وتماشای عموم تیتر عمل می کنند زمانی که آن را تبدیل به اولین هواپیما را به پرواز در یک سیاره دیگر.

زیر تعدادی از تاخیر در هفته های اخیر پشتکار و ابتکار و خلاقیت خود را به انفجار از کیپ کاناورال در فلوریدا داخل ایران راه اندازی داد Atlas V موشک فقط در 16 روز زمان.

وزن 2,260 پوند (1,025 کیلوگرم) و بسته بندی شده با ابزار علمی پیشرفته ناسا توصیف پشتکار به عنوان “بزرگترین و سنگین ترین و پیچیده ترین وسیله نقلیه” است که آن را همیشه به مریخ فرستاده شده.

سفر به دور سیاره می رود که حدود هفت ماه است. هنگامی که پشتکار مجموعه را بر روی سطح مریخ شش چرخ مریخ نورد جستجو برای یافتن نشانه های زندگی باستانی جمع آوری سنگ و نمونه های خاک برای امکان بازگشت به زمین و کمک به آماده شدن برای آینده بشر اکتشاف.

ابتکار و خلاقیت از سوی دیگر جستجو خواهد شد به صورت بالقوه یک تحقیق جالب در سایت بر روی سیاره و جمع آوری اطلاعات برای تهیه نقشه راه برای آینده مریخ rovers. این دوربین مجهز به هلیکوپتر وزن آن فقط 4 پوند (1.8 کیلوگرم) و برای دریافت هوابرد با استفاده از چهار روتور هر یک کمی طولانی تر از یک متر است. خود نشانهای موجود در یک جعبه کوچک مانند بدنه آن نیز دارای این هواپیما رو به پایین رو به دوربین. ماشین پرواز را جلب قدرت از آن سلول های خورشیدی و باتری و بخاری داخلی کمک خواهد کرد که آن را با مریخ’ به تلخی شب سرد.

در روزهای اخیر پشتکار و ابتکار و خلاقیت قرار داده شد با دقت به داخل موشک بینی مخروط و پس از آن برافراشتند بر روی بالای این موشک به عنوان بخشی از آماده سازی نهایی برای 30 جولای راه اندازی.

اگر بد آب و هوا یا مسائل دیگر جلوگیری از راه اندازی از محل مصرف در حال حاضر برنامه ریزی ناسا خواهد شد که دیگر فرصت در راه اندازی پنجره اجرا می شود که تا مرداد 15.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>