سازمان دیده بان ناسا راه اندازی آن پشتکار مریخ ماموریت در 7:50am می باشد ET

The United Launch Alliance Atlas 5 rocket carrying the Mars2020 rover sits on the pad at Launch Complex 41 at Cape Canaveral Air Force Station, Fla., Wednesday, July 29, 2020. NASA's Mars2020 'Perseverance' rover mission is scheduled to launch Thursday morning. (Joe Burbank/Orlando Sentinel/Tribune News Service via Getty Images)
Orlando Sentinel via Getty Images

بعد از هشت روز تاخیر ناسا قرار است برای راه اندازی پشتکار رور در 7:50 AM ET امروز. این کاوشگر مدارگرد و مریخ را راه اندازی سرنشین ایالات متحده راه اندازی داد را بسیار قابل اعتماد Atlas V موشک به پا زدن کردن آنچه که باید یک ماموریت هیجان انگیز است. اصلی, راه اندازی, برنامه ریزی شده برای ماه جولای 22nd, تا به حال به پاک شود با توجه به balky مایع سنسور اکسیژن. شما قادر خواهید بود به تماشای راه اندازی زندگی می کنند در ناسا در سایت nasa.gov/live و یا در جریان جاسازی شده در زیر.

نسبتا پیچیده ماموریت را با استفاده از یک کاوشگر, کاوشگر و مدارگرد به بررسی تاریخ زمین شناسی مریخ است. 10 فوت پشتکار مریخ نورد سنگین ترین ناسا ساخته شده است و شامل تعداد زیادی ابزار علمی به بررسی جو زمین شناسی ترکیبات آلی و بیشتر. آن را نیز برای اولین بار به بسته یک هلیکوپتر است که می تواند به آسمان بالا مریخ است. با تمام آنچه که در بسته بندی به ULA موشک اندازی باید کاملا barnburner — اگر همه می رود و آن را وارد در مریخ در فوریه 2021.

در این مقاله: ناسا پشتکار rover, راه اندازی, مریخ, اخبار, فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de