سازمان دیده بان ناسا راه اندازی آن پشتکار مریخ زندگی می کنند حق در اینجا


A United Launch Alliance Atlas V rocket with NASA’s Mars 2020 Perseverance rover onboard.

ایالات متحده راه اندازی داد Atlas V موشک با ناسا مریخ در 2020 پشتکار رور پردازنده.
تصویر: ناسا/Joel Kowsky

ناسا پشتکار مریخ آماده پرتاب است. شما می توانید به تماشای این اقدام در جریان زیر شروع 7:00 a. m. EDT (4:00 p. m. PT).

تبلیغات

‘تیس فصل به راه اندازی فضاپیما به مریخ به عنوان Hohmann transfer مدار باز البته برای یک مدت زمان محدود (پنجره ای باز نمی شود و دوباره برای یکی دیگر از 26 ماه). ارسال مواد به مریخ ایده آل است در حال حاضر به عنوان این ویژه مداری گرایش ارائه می دهد یک نسبتا سریع سفر به سیاره سرخ. بر این اساس امارات متحده عربی در حال حاضر راه اندازی آن مدارگرد مریخ به نام امیددر حالی که چین گفت: bon voyage به آن Tianwen-1 کاوشگر در اواخر هفته گذشته.

تبلیغات

در حال حاضر از آن ناسا به نوبه خود به عنوان آژانس فضایی آماده به ارسال پشتکار خود را نسل بعدی مریخ نورد به سیاره سرخ.

پشتکار برنامه ریزی شده است برای بلند کردن در روز پنج شنبه جولای 30 در 7:50 a. m. ET (5:50 a. m. PT) از مرکز فضایی کندی در یک Atlas V موشک. شما می توانید راه اندازی زندگی می کنند حق در اینجا با ناسا پخش برنامه ریزی شده برای شروع در 7:00 p. m. و (4:00 p. m. PT). راه اندازی پنجره باز باقی خواهد ماند برای دو ساعت.

باید همه رفتن به عنوان برنامه ریزی شده پشتکار خواهد بود ناسا پنجم مریخ نورد برای رسیدن به سیاره سرخ پیشینیان خود بودن Sojourner, روح, فرصت و کنجکاوی دومی که هنوز هم در عمل.

هدف اصلی از مریخ در 2020 ماموریت شکار نشانه هایی از گذشته زندگی در مریخ که این مریخ نورد را فراموش داخل Jezero دهانه محل سابق یک دریاچه و رودخانه دلتا. طی نزدیک به دو سال ماموریت پشتکار را تجزیه و تحلیل سیاره زمین شناسی و آب و هوا, مطالعه سنگها و رسوبات و رفتار سرد آزمایش که در آن آن را به تلاش برای تولید اکسیژن از اتمسفر دی اکسید کربن (بسیار مفید است اگر شما یک مریخی کسیکه در تاسیس مستعمرهای!).

پشتکار را نیز جمع آوری سنگ ها و نمونه های خاک محل آنها را در ظروف کوچک و رها کردن آنها را بر روی سطح برای ماموریت های آینده به جمع آوری و حمل و نقل به زمین است. فقط امروز اعلام کرد که ایرباس خواهد ساخت فضاپیما مسئول تحویل این محموله گرانبها به زمین در یک ماموریت است که انتظار می رود برای راه اندازی در 2026.

تبلیغات

Excitingly این مریخ نورد به یک سفر در قالب یک هلیکوپتر کوچک به نام نبوغ. باید این کار این rotorcraft خواهد بود که اولین ساخته دست بشر هواپیما برای رسیدن به پرواز کنترل شده بر روی یک سیاره دیگر. این هلیکوپتر می تواند پرواز مستقل اما گذشته از این ترفند هوشمندانه آن هیچ زنگ یا سوت به صحبت می کنند. با موفقیت این ماموریت اما به احتمال زیاد منجر به بیشتر پروژه های بلند پروازانه.

این مریخ نورد و هلیکوپتر در حال برنامه ریزی برای رسیدن به مریخ در فوریه 7, 2021, بعد از هفت ماه سفر به سیاره سرخ. ما مایل پشتکار تیم بهترین شانس!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>