تماشای مریخ در 2020 rover آماده سازی نهایی برای جولای 30 lift-off

مریخ در 2020 پشتکار مریخ نورد ماموریت این هفته پاک ناسا پرواز آمادگی نقد و بررسی, اجازه می دهد که تیم برای ر

توسط DOSTEMANSALAM در 2 مرداد 1399

مریخ در 2020 پشتکار مریخ نورد ماموریت این هفته پاک ناسا پرواز آمادگی نقد و بررسی, اجازه می دهد که تیم برای رفتن برای راه اندازی در 7:50 صبح (ET) در دوشنبه, جولای 30. البته شرایط آب و هوایی و یا غیر منتظره موضوع می تواند تغییر است اما اگر همه چیز اجرا می شود به عنوان برنامه ریزی شده در طول هفته آینده و شرایط آب و هوایی در طول راه اندازی سایت در کیپ کاناورال فلوریدا آرام هستند, پس از آن ما می تواند به جلو نگاه به عینک هیجان انگیز از ایران راه اندازی اتحاد Atlas V موشک بلند به عنوان برنامه ریزی شده.

یک هفته پیش از مقدار پیش بینی خروج ناسا, نوشته شده است, یک فیلم کوتاه (زیر) نشان دادن پشتکار در سرتاسر کشور, سفر به گفتوگو. و همچنین این روش برای گرفتن آن بر روی موشک.

مریخ نورد سفر آغاز شده ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت در پاسادنا کالیفرنیا که در آن وسیله نقلیه ساخته شده بود قبل از اینکه کاملا تست شده در آماده سازی خود را برای به چالش کشیدن ماموریت مریخ.

پس از آن بود که به دقت بسته بندی شده و پرواز به ناسا در مرکز فضایی کندی در کیپ کاناورال. به عنوان این ویدئو نشان می دهد پشتکار شد و سپس یکپارچه با فضاپیما است که حمل آن را به مریخ و در نهایت قرار داده شده در بالای Atlas V موشک.

این مریخ نورد همچنین سفر با نبوغ کوچک خودمختار هلیکوپتر که مجموعه خود را برای تبدیل شدن به اولین هواپیما را به پرواز در یک سیاره دیگر.

اگر ناسا می توانید دیدار با راه اندازی آن پنجره که اجرا می شود از طریق اوت 15 سال 2020 و سپس پشتکار و نبوغ خود را وارد خواهد شد بر روی سطح مریخ در ماه فوریه 2021.

پشتکار را کاوش مریخ نشانه هایی از زندگی باستانی و جمع آوری سنگ و نمونه های خاک برای امکان بازگشت به زمین در حالی که نبوغ خود را کمک خواهد کرد که ناسا برای قرار دادن به طور بالقوه مفید پژوهش در سایت بر روی سیاره و همچنین جمع آوری داده ها را قادر خواهد ساخت که سازمان فضایی به ایجاد مسیرهای جدید برای آینده مریخ rovers به دنبال دارد. ناسا به تازگی منتشر شده یک روشنگری نشان دادن نبوغ خود را در کشتی سوار خود را قبل از ازدواج مریخ پرواز پس از آن را جدا از پشتکار را کوچک.

"این ماموریت سمبل ملت ما روح جلسه مشکلات و پیدا کردن راه حل با هم" ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: پس از ماموریت خود را سپری پرواز آمادگی نقد و بررسی. "باور نکردنی علم پشتکار را فعال و پررنگ بشر ماموریت آن کمک خواهد کرد که ممکن است در حال رفتن به الهام بخش برای همه ما است."

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب