پخش زنده: SpaceX دوم سعی کنید به راه اندازی فضانوردان ناسا به ایستگاه فضایی [ویرایش]


SpaceX successfully launched two NASA astronauts into orbit on Saturday.

SpaceX با موفقیت راه اندازی دو فضانورد ناسا به مدار در روز شنبه.
عکس: جو Raedle (گتی ایماژ)

به روز رسانی, 4:31 p. m. ET: پس از لغو برنامه ریزی شده راه اندازی در اوایل این هفته به دلیل آب و هوای بد SpaceX با موفقیت راه اندازی شد فضانوردان ناسا رابرت Behnken و داگلاس هرلی به مدار بر روی موشک فالکون 9 و خدمه فضاپیمای اژدها شنبه.

تبلیغات

امروز یک روز از اولین ها. این اولین پرتاب فضانوردان ناسا از خاک ایالات متحده آمریکا از سال 2011 سال برنامه شاتلهای فضایی بازنشسته شد. در دوره پس از ناسا پرداخت کرده است روسیه برنامه فضایی خود را فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS). آن را نیز برای اولین بار SpaceX تاسیس شده توسط tech میلیاردر Elon Musk که شد اولین شرکت خصوصی پرتاب فضانوردان به مدار.

Behnken و Hurley برداشته در 3:22 p. m. و از تاریخی راه اندازی مجتمع 39Aهمان سکوی پرتاب استفاده می شود برای ماموریت آپولو که در زمان آمریکایی ها به ماه ناسا در مرکز فضایی کندی در فلوریدا.

تبلیغات

مدت کوتاهی پس از پرتاب اولین فالکون 9 booster با موفقیت فرود آمد که البته من هنوز هم شما را دوست دارم هواپیماهای بدون سرنشین کشتی در اقیانوس اطلس است.

این فضانوردان را کنترل خدمه اژدها به صورت دو دستی پرواز تست در طول سفر به ISS به منظور نشان دادن توانایی خود را برای کنترل این فضاپیما در مورد وجود دارد همیشه مسائل را با فضاپیمای خودکار سیستم پرواز.

به گفته ناسا خدمه فضاپیمای اژدها است که انتظار می رود به اسکله به ISS در صبح روز یکشنبه در اطراف 10:29 ET. آن است که حدود 19 ساعت سوار.

تبلیغات

بدی آب و هوا متوقف شد بسیار پیش بینی شمارش معکوس در اوایل این هفته اما SpaceX و ناسا دوباره سعی خواهد کرد امروز برای راه اندازی یک خدمه اژدها به فضا با فضانوردان در هیئت مدیره. شما می توانید گرفتن عمل زندگی می کنند حق در اینجا.

تبلیغات

ناسا فضانوردان رابرت Behnken و داگلاس هرلی را یک بار دیگر همین خود را فانتزی جدید SpaceX مناسب امروز به امید رسیدن به مدار زمین کم. راه اندازی SpaceX را Falcon 9 rocket با آن خدمه فضاپیمای اژدها nestled تا بالا است که برای برنامه ریزی 3:22 بعد از ظهر و همکاران (12:22 p. m. PT). شما می توانید آن را به زندگی می کنند در اینجا حسن نیت ارائه میدهد از تلویزیون ناسا با پوشش شروع 11:00 a. m. و همکاران (8:00 a. m. PT).

این همه بسیار هیجان انگیز و چشم ما ثابت خواهد شد در راه اندازی مجتمع 39A ناسا در مرکز فضایی کندی در فلوریدا به عنوان یک پرتاب موفقیت آمیز خوانده شده را علامت SpaceX اولین تاخت و تاز کردن به انسان spaceflight. فقط به عنوان آن می شود اولین بار در نه سال است که فضانوردان آمریکایی راه اندازی خواهد شد از خاک ایالات متحده آمریکا.

تبلیغات

اولین تلاش در راه اندازی این چهارشنبه گذشته بود پاک با توجه به شرایط آب و هوایی.

“وجود دارد به سادگی بیش از حد برق در فضای” توضیح ناسا مدیر جیم Bridenstine در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از راه اندازی به تعویق افتاد. “نبود یک طوفان رعد و برق و یا هر چیزی شبیه به این, اما وجود دارد یک نگرانی اگر ما از راه اندازی آن می تواند باعث رعد و برق.”

تبلیغات

به عنوان ناسا گزارشهر دو موشک فالکون 9 و خدمه فضاپیمای اژدها “باقی می ماند در شکل خوب و آماده برای راه اندازی در پد.” به عنوان در چهارشنبه, تنها راه باقی مانده مانع آب و هوا و یک بار دیگر آن را نگاه بزرگ. روز جمعه نیروی هوایی ایالات متحده اختصاص 50 درصد شانس از شرایط آب و هوایی مطلوب برای امروز راه اندازی. خاص آب و نگرانی باید با پتانسیل برای باران و تجمع سندان و ابرهای کومولوس.

Behnken and Hurley inside the Crew Dragon this past Wednesday, prior to the postponement.

Behnken و Hurley داخل خدمه این اژدها چهارشنبه گذشته قبل از به تعویق افتادن.
تصویر: SpaceX

تبلیغات

باید امروز راه اندازی می شود پاک ناسا و اسپیس ایکس را دوباره سعی کنید در روز یکشنبه در 3:00 p. m. و همکاران (12:00 p. m. PT). متاسفانه پیش بینی برای روز شنبه را نگاه نمی کند فوق العاده یا با نیروی هوایی با اختصاص 40 درصد شانس مطلوب در شرایط راه اندازی.

Behnken و Hurley, هر دو از آنها شده اند به فضای قبل در حال برنامه ریزی برای بارانداز در ایستگاه فضایی بین المللی در روز یکشنبه در ساعت 10:29 صبح و همکاران (7:29 p. m. PT). هنگامی که در ISS این دو ملحق خواهد شد ناسا فضانورد کریس کسیدی و فضانوردان آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner. هیچ تاریخ تنظیم شده است برای بازگشت خدمه اژدها اما این فضاپیما می تواند باقی بماند لنگر انداخت برای بیش از 100 روز.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>