‘Watch Dogs: لژیون’ اجازه می دهد تا شما بود هر کسی اگر شما در کار قرار داده

لندن کاهش یافته است. حداقل این چیزی است که شما گفت که شما اولین دیدار آینده dystopian از پایتخت انگلستان شهرستان در لژیون, سومین قسط از یوبی سافت سری ماجراجویی عمل سازمان دیده بان سگ. مرور این دالان های زیرزمینی از پارلمان به عنوان یک MI-5 عامل در این بازی مقدمه شما را به سرعت درک که DedSec — این خرابکارانه هک گروه در مرکز Watch Dogs 2 — دارای قاب شده برای یک سری از وحشتناک بمب گذاری در عمده فرهنگی و نقاط توریستی در اطراف لندن توسط مرموز و فن آوری های پیشرفته به نام “روز صفر” (Ubisoft یک استعاره).

این حوادث الهام بخش دولت برای تعیین شرکت های خصوصی امنیتی به نام Albion برای برقراری نظم و در نتیجه رژیم استبدادی است که قادر است عامل مطلق با مصونیت از مجازات. آن کار خود را به لندن بازگشت اما انگلیس — رهبری مدیر عامل شرکت Nigel Cass — نمی خواهید به رها کردن به راحتی و یا دیگر باندهای جنایتکار که فنر در اطراف شهرستان.

پیش از این یوبی سافت رو به جلو رویداد از من دعوت شد که ضربه مجازی خیابان های اینده لندن که در آن هواپیماهای بدون سرنشین پر کردن آسمان و اتومبیل های رانندگی خود را برای کشف برای کمی کمتر از سه ساعت. من اجازه داده شد برای تکمیل دو بازی اول واقعی ماموریت و مهمتر از همه شیرجه رفتن به “بازی به عنوان هر کسی” مکانیک است که این شرکت بوده است دفاع از عنوان اعلام شد برای اولین بار در E3 سال 2019. یوبی سافت روشن بود به من یادآوری می کنند که من playthrough به هیچ وجه یک نمایش نهایی از این بازی است که عناصر تغییر می تواند قبل از انتشار عمومی آن است.

اگر شما بازی Watch_Dogs 2, شما ممکن است (و یا ممکن است) موافق است که آن را کمی بیش از حد آسان برای تغییر شخصیت بازی مارکوس هالووی (با غوغا تندر توپ سلاح) از صلح طلب به یک اسلحه toting هیتمن. چیزی کمی احساس کردن در مورد دیدن یک استخدام جدید قتل با بی پروا. لژیوندر حالی که هنوز ارائه دسترسی به سلاح های به یاد شما که خشونت نیست همیشه بهترین جواب و به جای خم به شدت در استخدام — توانایی تغییر به و استفاده از هر شخصیت در این بازی به معنای واقعی کلمه باز کردن درب است که ممکن است در دسترس در غیر این صورت. با این حال, اگر شما می خواهید برای رفتن به تمام John Wick شما می توانید انجام دهید که بیش از حد.

در لژیونهیچ یک شخصیت مرکزی. من با پنج شخصیت در چند ساعت. شما صرفا نشان دهنده منافع DedSec خدمت به عنوان عامل تصمیم گیری برای هر کسی که می خواهد به افشای حقیقت و پاک کردن نام خود را. در شروع شما باید یک انتخاب کوچک از استخدام, اما آن را در شما به انتخاب کنید تا دیگران خواهد شد که اضافه کردن ویژگی های مفید مانند توانایی برای فرار از پلیس و یا مبارزه bare knuckle (واقعا) — برای به دست آوردن مشاغل مختلف انجام می شود به عنوان شما را از طریق بازی پیشرفت.

یوبی سافت

در حالی که اولین هدف این است که جیمز باند-esque در آن راه اندازی اولیه ماموریت خدمت به عنوان یک راهنمای مفید در مورد چگونگی پیدا کردن استخدام و اعزام فعالان (در حالی که همچنین به شما نشان در داخل از عمده نشانه تاریخی مانند برج لندن که تبدیل به یک Albion پایه در این خبر جعلی زده جهان). در طول یکی از, من نیاز به نفوذ به یک سایت ساخت و ساز در مرکز لندن که در آن ممکن است متحد برگزار می شد پس از آشکار ربودن. آسیب پذیری در ctOS سیستم نظارت — پلت فرم است که پی ریزی تقریبا هر دستگاه متصل در سازمان دیده بان سگ جهان — اجازه می دهد هر شخصیت برای انجام روال هک مانند باز کردن درب و یا کنترل دوربین های مدار بسته, اما برخی از ماموریت ها نیاز به بیش از یک اجتماعی را لمس کنید.

زمانی که به من گفته شد برای دسترسی به سایت, من قادر به تبدیل به یکی از کارگران ساختمانی در فهرست تماس گرفته و در ساخت هواپیماهای بدون سرنشین. بعد از همه وجود دارد بدون نیاز به راه رفتن را از طریق به شدت محافظت مقابل دروازه زمانی که شما می توانید پرواز بیش از محیط حصار. این D-Pad توانایی های منحصر به فرد برای هر شخصیت به این معنی است که در حالی که یک فرد می تواند احضار هواپیماهای بدون سرنشین قادر به گذر گاه باری (و همچنین یک انسان) در سراسر شهر دیگری می تواند دستور به رفت و برگشت پیاده رو (یا فرش) در ترکیب با مردم و فرار از تشخیص. هر کار منحصر به فرد است به این معنی که اهداف می تواند گاهی اوقات احساس می کنم مثل یک (بیشتر روشمند) ترکیبی از ماموریت: غیر ممکن است هیتمن و کمی از Assassin’s Creed.

یوبی سافت

تصویر های اعتباری: Ubisoft

مانند سلف خود Legion فراهم می کند بازیکنان با دسترسی آسان به هر شخصیت مشخصات. یک شیر آب سریع از کنترل خود را به سمت چپ سپر و شما می توانید توانایی های منحصر به فرد خود را, اما همچنین تمایل خود را به چین با DedSec. با توجه به اینکه انگلیس باید تنظیم watchpoints در سراسر لندن و ضرب و شتم شهروندان وجود دارد سالم تعداد زیادی از مردم بر این باورند که این شایعات از یک مجموعه و نمایش سبز thumbs-up آیکون نشان می دهد که آنها برای پیوستن به این علت است. دیگران نمایش قرمز thumbs-down آیکون می خواهید چیزی بیش از DedSec باید به عدالت به ارمغان آورد. فکر می کنم با استفاده از ویدئو انگشت شست رتبه بندی اما برای DedSec کرد.

استخدام نیست کامل با کلیک یک دکمه ، اگر کسی نیست دلسوز به DedSec شما نیاز به کمک به آنها در حل یک مسئله یا مقابله با یک هدف قبل از آنها می آیند در هیئت مدیره. در اثر شما تکمیل یکی دیگر از ماموریت های جانبی اما یکی است که مربوط به شخصیت شما می خواهید برای دریافت در سمت.

در همراهی با “بازی به عنوان هر کسی که” موضوع حتی قرمز thumbs می تواند تبدیل شود. این شخصیت نیاز به بیشتر از یک نیروی بی رحم رویکرد که در واقع به معنی شناخت آنچه که خود گوشت گاو است و انجام یک عمل برای خنثی کردن آن است. هر کس یک ضعف به ویژه هنگامی که آینده در لندن زندگی خشن است. اگر یک شخصیت خاص به این معنی است که برای شما انتظار می رود برای انجام دو مقدار از کار را به آنها را به ثبت نام. و اگر شما لازم نیست که آنها را از حق دور آنها را ذخیره کنید و دوباره به برنده شدن در آنها را بیش از بعد.

یوبی سافت

تصویر های اعتباری: Ubisoft

ابزار خود را 20-فرد قوی تیم تبدیل خواهد شد آشکار به عنوان بازی حرکت رو به جلو است. در حالی که من فقط سه ساعت من دیدم که چگونه چند کلید نیروهای مثبت می تواند اثر نتایج. من فرستاده من انتخاب فعال به غیر فعال کردن یک ساختمان سیستم های امنیتی اما او دستگیر شد. اما داشتن یک وکیل در هیئت مدیره کوتاه مقدار در زمان آن طول می کشد برای او برای تبدیل شدن به در دسترس دوباره. همان می رود برای استخدام که مجروح شده است در طول یک ماموریت — اگر شما یک حرفه ای بهداشت و درمان در فهرست آنها در حال خارج شدن از بیمارستان بسیار سریعتر.

این بدان معنا نیست که آنها رویین تن ، اگر شخصیت خود را می میرد در حالی که در یک ماموریت آنها در آینده نه.

Watch Dogs Legion

یوبی سافت

در طول playthrough من در بر داشت که در خفا و با استفاده از “تکنولوژی” موارد به مراتب مفید تر از در حال اجرا و گانینگ. برای استارت, سلاح های خود را — از جمله مشت خود را — به مراتب کمتر از آسیب در برابر زرهی سپاه پاسداران که کار آن است که برای خراب کردن روز خود را. به علاوه دشمنان خود را کمی بیشتر مجازات نسبت به بازی قبلی. به جای من اغلب ارسال یک عنکبوت هواپیماهای بدون سرنشین از طریق گرمایش دریچه برای غیر فعال کردن یک درب های امنیتی و سپس بی سر و صدا روی نوک پا راه رفتن گذشته آنها را. پول به دست آورده می توانید برای باز کردن قفل های جدید با تکنولوژی بسته در طول بازی که ارائه ابزار بهتر برای هک هواپیماهای بدون سرنشین و یا موشک های آتش از آسمان (باید نیاز بوجود می آیند) با تکمیل وظایف خاص بلکه گذر گاه خرید بسته های اطراف شهرستان با استفاده از یک هک تحویل هواپیماهای بدون سرنشین.

به عنوان کسی که متولد لندن است و زندگی می کردند نزدیک تمام زندگی من, من احساس می کنم مثل یوبی سافت انجام داده است یک کار قابل توجه بازآفرینی شهر. آن را 100 درصد وفادار اما شما نیاز به کشف مرکز لندن و حومه آن را به باز کردن تمام بازی را محتوا است. به عنوان شما انجام ماموریت های جانبی خواهد شد به نظر می رسد مانند defacing بزرگ تبلیغات دیجیتال هیئت مدیره برای نمایش یک pro-DedSec پیام, در میان دیگران. همه از نشانه های عمده وجود دارد حتی اگر آنها آراسته با علائم مربوطه در بازی megacorps. ایستگاه های لوله نیز ارائه محلی سریع, سفر, نقاط, کاهش نیاز به سریع-هک اتومبیل های بدون راننده و مجموعه ای از راه نقطه به حرکت به مقصد خود را.

Watch Dogs Legion

یوبی سافت

این سخت است برای گفتن که آیا “بازی به عنوان هر کسی” مکانیک بازی را احساس می کنید واقعا باز به عنوان داستان پیشرفت آن می توانید احساس می کنید مجبور هنگامی که شما می دانید شما نیاز به یک فرد خاص برای باز کردن یک داستان — اما برداشت اولیه دلگرم کننده است. انتخاب گسترده است و می داند که اگر شما نیاز به یک کارگزار است که با مهارت های رمزنگاری دستکاری. لندن یک شهر تعریف شده توسط تنوع و من خوشحالم که می گویند که دستگیر شد در مدت زمان محدود با این بازی — به خصوص در رابطه با ادای سوگند. آن را کهنه پر از آن است.

اگر شما از طرفداران از, بارها, چگونه استرالیایی می گویند “خویش” و عاشق این ایده از فوتبال (فوتبال) چاقوکشی Watch Dogs: Legion کاملا شما رو تحت پوشش فام.

Watch Dogs: لژیون در دسترس خواهد بود در ماه اکتبر 29th, در, Xbox One, PS4, PC و استادیوم. این شرکت می گوید آن را نیز به کنسول های نسل بعد اما تاریخ ممکن است متفاوت باشد.

در این مقاله: یوبی سافت, یوبی سافت رو به جلو پیش نمایش watch dogs, watch dogs legion, ایکس باکس, پلی استیشن, pc, ویژگی های بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de