این بود که خیلی سخت زوم?


Illustration for article titled Was That So Hard, Zoom?

عکس: هانا مک کی (استخر/گتی ایماژ)

تصویری سرویس چت زوم در نهایت اضافه کردن پایان به پایان رمزگذاری برای تماس های قرار داده شده توسط کاربران در نسخه رایگان از خدمات خود هفته پس از اعلام آن خواهد بود تنها در دسترس برای کاربران حق بیمه که از پوسته برای امتیاز.

تبلیغات

در مارس زوم مواجه سهامداران طرح دعوی در دادگاه ادعا که خدمات و افتخار آن استفاده درست end-to-end encryption که مانع مخرب احزاب از متوقف کردن محتویات یک مکالمه مگر اینکه آنها دسترسی به یکی از دستگاه های درگیر. در واقع آن را تنها با استفاده کمتر-حمل و نقل امن رمزگذاری که زوم مجاز به نظارت بر محتوای تماس و که شرکت در آنها.

این اذیت برخی از مردم در مکان های بالا نیست حداقل سناتور Sherrod قهوه ای و ریچارد بلومنتالکه متنبه شرکت برای جنس بنجل شیوه های امنیتی. آن را کمک نمی کند که بعد از آن گزارش نشان داد که برخی از آن کلیدهای رمزنگاری بودند که تولید شده توسط سرور در چینکه در آن آنها می تواند به لحاظ نظری تا پایان در دست مقامات دولت است. در همان زمان, زوم شد صعودی در کاربران جدید با تشکر از coronavirus همه گیر بود و ثابت خود را در معرض “Zoombombing,” که در آن دیوهای ربوده تماس های تصویری و پخش گور و تصاویر.

تبلیغات

زوم اعلام کرد این امر پیاده سازی پایان به پایان رمزگذاری در ممکن است, اما فقط برای کاربران پرداخت خود را برای $14.99 طرح ماهانه. سپس در ماه ژوئن آن را به حال برای روشن شدن سخنان از مدیر عامل اریک یوان که زوم نمی تواند ارائه رمزگذاری به رایگان ردیف کاربران چرا که ممکن است در این راه از همکاری با پلیس و اف بی آی (شرکت تا به حال برای اطمینان عصبانی کاربران که مقامات نیاز به ارائه یک حکم قبل از دسترسی به هر گونه اطلاعات). در هر عصر ایران, پس از دو دادخواست درخواست زوم سوئیچ به بالاتر از لایه رمزگذاری برای تمام کاربران جمع آوری شده 70,000, امضا, این شرکت در نهایت مجوف و رول کردن قابلیت برای همه کاربران—صرف نظر از اینکه آیا آنها در حال پرداخت است یا نه.

در یک پست وبلاگ در چهارشنبه, یوان نوشت که شرکت کرده بودند به دنبال مشاوره از “آزادی های مدنی سازمان های ما CISO شورای فرزند طرفداران ایمنی رمزگذاری کارشناسان دولت و نمایندگان خود ما کاربران و دیگران” در حالی که ساخت آن تعیین. معاوضه است که همه زوم کاربران به دنبال استفاده از سطح بالاتری از امنیت را در حال حاضر نیاز به تایید هویت خود را با یک پیام متنی و یا روش دیگر.

“ما نیز خوشحال برای به اشتراک گذاشتن که ما را شناسایی کرده اند یک مسیر رو به جلو است که توازن حق مشروع همه کاربران برای حفظ حریم خصوصی و امنیت کاربران بر روی پلت فرم ما,” یوان نوشت.

این دور از تنها ظروف سرباز یا مسافر زوم واز خود را به تازگی. بیش از چند هفته گذشته آن را به حالت تعلیق تعدادی از افراد و سازمان ها برای به یاد قتل عام میدان تیان آن من جمله هنگ کنگ داد رئیس لی Cheuk-یان و آمریکا-بر اساس بشردوستانه چین است. زوم بعدها ادعا کرد که از آن ساخته شده یک اشتباه در اجرای چینی سانسور در خارج از مرزهای کشور است, اما در همان زمان آن را مجددا بر تعهد خود به سانسور کاربران در چین مطابق با قانون محلی است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>