وارن الیس’ شاکیان جدید فشار به دنبال تحول عدالت


Ellis attending the UK premiere of the movie adaptation of his comic series Red in 2010.

الیس حضور در انگلستان والاتر از این فیلم اقتباسی از سری کمیک قرمز در سال 2010.
عکس: Chris Jackson (گتی ایماژ)

ماه گذشته صنعت کمیک مواجه شده و در عین حال یکی دیگر از حساب از اتهامات فراگیر سیستمیک سوء استفاده از طراحان به حاشیه رانده شده جنس و در برخی از راه های برانگیخته توسط یک سری از اتهامات علیه نویسنده وارن الیس. در حال حاضر کسانی که می گویند آنها تحت تاثیر الیس به طور خاص در حال ایجاد فضایی برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را و تماس برای او برای کمک به از بین بردن این صنعت سیستم های خوشنودی است.

تبلیغات

اتهامات در مورد الیس’ نظافت از زنان بیش از یک دوره طولانی از زمان کشت از طریق شخصی خود را در انجمن ها در یک زمان دیده می شود به عنوان مهم شبکه برای up-and-coming معماران و طراحان به صنعت کمیک از طریق اتصال آن به الیس و از طریق رسانه های اجتماعی—اولین ظهور در اوایل ماه ژوئن در کنار گزارش از سوء رفتار توسط صنعت دیگر افراد از جمله سابق کتاب های کمیک صندوق دفاع حقوقی, مدیر اجرایی, چارلز Brownstein, خالق کامرون استوارت و سابق Dark Horse Comics, ویرایشگر اسکات Allie.

چندگانه زنان شروع به اشتراک گذاری داستان از چه الیس (بهترین و شناخته شده برای خود کمیک کار در سراسر عمده ناشران از جمله بسیار تاثیر گذار DC Comics cyberpunk سری Transmetropolitanو به تازگی به عنوان نویسنده پشت Netflix, نیروگاه, انیمیشن و Frederator را کسلوانیا سری متحرک) تاسیس متعدد اغلب همزمان روابط با زنان جوان از لحاظ فیزیکی و آنلاین موقعیت خود را به عنوان یک پتانسیل مربی در کمیک جهان است.

تبلیغات

چند روز بعد الیس منتشر شد بیانیه ای که او در آن اذعان کرد که او تا به حال ساخته شده بسیاری از انتخاب های بد” در گذشته خود را اما اظهار داشت: او هر دو “هرگز آگاهانه مجبور دستکاری و یا آزار کسی” نه انسان “معروف یا قدرتمند است.” او اضافه کرد که “این واقعا هرگز به من رخ داده است که مردم دیگر نمی بینم آن را به همان شیوه—که من نه درگیر شدن به عنوان یک مساوی که با استعداد با, توجه, اما در عمل از موضع قدرت و امتیاز. من را که به حساب در تعدادی از تعاملات شخصی و این یک اشتباه بود و من خود آن است.”

امروز اما توصیفات اضافی از بیش از 30 نفر ارسال نشده اند با هم در یک وب سایت جدید SoManyofUs.com. در نظرها—در حال حاضر از یک گروه از مجموع 100—نویسندگان می گویند آنها قربانی الیس در سراسر دهه. و همچنین در خدمت به عنوان یک فضا برای الیس’ مقتولین برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را به صورت ناشناس و یا در غیر این صورت این سایت همچنین اشاره می کند که در پی بیانیه خود Ellis—که با آن مواجه کمی در راه تنبیهی در پاسخ به این اتهامات در خارج از کمیک DC کشیدن دو صفحه داستان از آن شب تاریک: Death Metal افسانه شوالیه تاریکی گلچین—شده است با توجه به بیانیه ای در سایت ادامه داد: برای تصویب دستکاری و درنده رفتار علیه زنان است.

“حتی به عنوان ما وارد داستان ما, وارن الیس در تماس با یک تعداد کمی از ما با استریل performatively شرمندگی missives که اذعان کمی از واقعیت رفتار خود” طولانی بیانیه مشترک توسط بیش از شصت امضا شده در بخش در SoManyofUs.com. “این متون و ایمیل بیان نیست خود بازتاب تشکر و قدردانی از آسیب اقدامات او باعث و نه تمایل به تغییر رفتار خود. او همچنین نوشته این بیانیه عمومی در ژوئن 19 سال 2020 است. پس از آن بیانیه ای را انتشار, او ادامه داد: برای ارسال جنسی پیام ها و پیشنهادهای مردم به تازگی به عنوان ژوئیه سال 2020 است.”

تبلیغات

امضا کنندگان امیدواریم که با ایجاد حضور آنلاین برای بازماندگان از سوء استفاده—در حال حاضر به عنوان آنها مربوط به الیس به طور خاص — آنها می تواند برای پایان دادن به الیس’ اتهام “الگوی رفتاری” برای ارائه یک محل برای قربانیان “به حمایت معتبر و عصبانی; یک محل به روند سوال و باز کردن تجارب خود را; یک محل برای گوش به, که در آن مراقبت از خود همدلی و کمک های متقابل بالاترین اولویت”و برای این سیستم در صنعت کمیک و فراتر از آن است که اجازه الیس به عمل بر این ادعا رفتارهای به برچیده و بازرسی و نگهداری. “ما نمی خواهیم برای دیدن یکی بدرفتار حذف شده و تنها به جایگزین دیگری” در این بیانیه ادامه می دهد “به همین دلیل است که ما مصمم است که به سیستم اجازه می دهد که این الگوهای رفتاری به حمل بدون کنترل بود نابود شده است.”

گروه پشت SoManyofUs.com همچنین امیدوار است که در بخش الیس کمک خواهد کرد که در تخریب این سیستم های قدرت. در یک لیست ساده از خواسته های نویسنده که نتیجه بیانیه گروه تماس به امیدی که وجود دارد این است که “احتمال یک واسطه تحول عدالت عمل” با نویسنده و تماس با او به اذعان خود “اقدامات در تمامیت خود را,” “الگوهای رفتاری” و این که او “است callously مردم صدمه دیده” را به عنوان به خوبی به عنوان کمک به این گروه پشت SoManyofUs.com در کمک های خود را از پرداختن به مسائل سیستمیک است که ایجاد یک سمی محیط زیست برای مردم به حاشیه رانده شده جنس در کمیک و فراتر از آن.

تبلیغات

این بیانیه می افزاید: “به اعتقاد ما این مهم است که به تقویت آگاهی از یک الگوی تغییر فرهنگ همدستی. سوء استفاده عاطفی رغم اینکه جرم در بسیاری از مکان ها باید به رسمیت شناخته شود به عنوان یک واقعی و پایدار نقض.” همچنین اشاره کرد که الیس است که نه تنها خالق آثار او که بخشی از فرایند در دنبال عدالت برای سوء استفاده نیست باید شامل خدشه دار کردن آثار هنرمندان colorists letterers سردبیران انیماتورها و سایر تولید کنندگان.

تبلیغات

الیس خود است و در عین حال برای پاسخ به استقرار SoManyofUs.com و یا درخواست های ساخته شده توسط این سایت را امضا کرده اند و تا به حال ساخته نشده بیشتر اظهار نظر در مورد اتهامات فراتر از اولیه خود را در ماه ژوئن 19 بیانیه. اما در جدید نگهبان گزارش امروز از سام Thielman گره خورده است و با راه اندازی سایت الیس داد او اولین اظهارات عمومی در مورد این اتهامات پس از رفتن سکوت در رسانه های اجتماعی. الیس ادامه داد: به انکار است که او آگاهانه آزار نمرات از زنان او اذعان داشتن روابط با (بسیاری از آنها مطلع شده بودند که الیس در روابط با زنان متعدد در یک زمان) خارج از رابطه باز با خود شریک دراز مدت.

“چیزی که من همیشه سعی کردم انجام دهید این است مطمئن شوید که دیگر مردم احساس می کنند محافظت می شود. از من خواسته شده که برای تشخیص و من خواسته اند برای آن است. برخی از کارهای شخصی من باید انجام دهید در حال حاضر است که در مورد بد یا محدود ارتباطی در زندگی من” الیس گفت: نگهبان بیش از ایمیل. “من هرگز سعی به پنهان کردن وضعیت ارتباط من. من در یک رابطه باز با من شریک است. مانند بسیاری از روابط ما تا به حال پریشان از جمله مدت کوتاهی از جدایی است.”

تبلیغات

نویسنده هم اذعان دارد که “متفاوت از ادراک” بین خود خاطره ای از این روابط و دیگران درگیر در آنها و این که او در حال حاضر “شده است گوش دادن به آن” در حالی که همچنین با توجه به درمان است. اما اینکه آیا یا نه الیس را امضا کنندگان’ درخواست SoManyofUs.com به دو واسطه با آنها و کمک به نشانی سیستم در محل در صنعت کمیک (و فراتر از آن) اجازه می دهد که مردان قدرتمند مانند خود را به دیدن حوادث از اقدامات شرح داده شده توسط مشتریان به عنوان یک “متفاوت از ادراک” باقی مانده است دیده می شود.

فقط به عنوان برخی از افراد درگیر در SoManyofUs.com باید امیدوار برای نویسنده است مواجه فوری مجازات توسط کارفرمایان خود را. در واقع الیس هنوز به صورت بسیار در راه حرفه ای و پیامدهای ناشی از این اتهامات است. او همچنان به نوشتن ادامه Black Label سری بتمن قبر برای کمیک DC است و احتمالا هنوز هم درگیر با ایجاد تأييد فصل چهارم از کسلوانیاکه نه Frederator استودیو و نه نیروگاه انیمیشن منتشر کرده اند اظهارات در پی اتهامات اصلی یا های اخیر.

تبلیغات

“هدف ما این است که برای دیدن وارن الیس punished, ما اینجا برای نگاه به جلو” گروه نوشت. “به ما بگویید که در این داستان به طوری که هر کسی می تواند تشخیص ماهیت خطرناک این نوع رفتار و محافظت از خود و دیگران است.”

در پی SoManyofUs’ بیانیه, io9 رسیده به الیس’ نمایندگان برای دیدن اگر او تا به حال اضافی دهید. ما نیز رسیده به DC Comics, Frederator و نیروگاه به عنوان به خوبی. ما در این پست به روز رسانی هنگامی که و اگر ما به عقب.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de