برادران وارنر تاخیر در تعجبم که زن 1984 و کریستوفر نولان را شعار

برادران وارنر با تاخیر انتشار کریستوفر نولان را بسیار پیش بینی زمان خم هیجان انگیز شعار به عنوان به خوبی به عنوان زن سال 1984به عنوان سینما در سراسر کشور دست و پنجه نرم کردن با چگونه با خیال راحت بازگشایی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس دستمزد.

با توجه به بیانیه ای در انواع برادران وارنر روز جمعه گفت که آن را به عقب براند انتشار شعار ژوئیه 31 — دو هفته بعد از اصل جولای 17 انتشار.

“آن بوده است بیش از هر یک از ما می تواند تصور کرده اید از آنجا که ما دیده ایم یک فیلم در صفحه نمایش بزرگ و به اذعان Chris’ به عنوان طرفداران ما تعداد پایین به شعار‘s باز کردن بعد ما هم هیجان زده به ارائه شاهکار خود را آغاز به کار در تئاتر برای آن 10th anniversary در تاریخ 17 ژوئیه گفت:” برادران وارنر رئیس Toby Emmerich.

برادران وارنر همچنین اعلام کرد این امر تاخیر در تعجبم که زن عاقبت از تابستان انتشار اکتبر 2, به گزارش هالیوود.

کل فیلم صنعت بوده است شمارش را بر آزادی شعار به عنوان بازگشت پیروزمندانه از سینما بسته به دلیل بیماری همه گیر.

در اواخر ماه مه وارنر منتشر شد, تریلر فیلم, که کاملا پیشنهاد بسیار در راه بتن جزئیات این طرح اما نشان داد ذهن خم زمان چرخاندن دنباله عمل. انتشار شعار بود به یکی از بزرگ تابستان فیلم های پرفروش به آمار تئاتر و یکی از مهم بیش از حد: نولان خودش در توصیف این فیلم به عنوان یکی از جاه طلبانه ترین پروژه های او گرفته شده تا به امروز است.

هر دو فیلم در میان مناجات بودند که با تاخیر و یا آشکار لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

حرکت به تاخیر انتشار این دو فیلم نیز ممکن است یک سیگنال که تولید شرکت فاقد اعتماد به نفس در بازگشت در فیلمهای منتشر شده در تئاتر این تابستان: COVID-19 موارد همچنان به افزایش در بسیاری از نقاط کشور حتی به عنوان برخی از کشورهای در حال بازگشایی و از سرگیری کسب و کار به عنوان معمول است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>