All those bottles of Greenskin are being put to a different, great use.

تمام کسانی که بطری Greenskin قرار داده به یک بزرگ استفاده کنید.
تصویر: ارتش نقاش

اسباب بازی و کلکسیونارقام اقدام مجسمه اختصاصی و دیگر کالا. مراقب باشید: اگر شما نگاه کنید در اینجا شما احتمالا رفتن به صرف مقداری پول پس از آن.

ما همه به دنبال همه چیز برای انجام در حالی که ما در زیر کشورهای مختلف از مستند و اجتماعی فاصله. شما ممکن است در نظر گرفتن این فرصت را به دست کشیدن دور در چند مدل پروژه های مقابله با جمع شدن از چیزهایی که برای ساخت و رنگ. خوب مردم پشت آن مدل و رنگ نیز به دنبال همه چیز برای انجام—و انجام این کار در سبک.

تبلیغات

در هفته گذشته tاو ارتش نقاشمستقل سرگرمی عرضه سازان ایم که ارائه می شوی اسپری رنگ و حالتلینگ لوازم جانبی از سال 2007 اعلام کرد که پس از آن بود که در حال حاضر با استفاده از امکانات ساخت آن برای ایجاد سهام جدید از آن رنگ و لوازم و ماشین آلات قرار داده شده است به یک جدید با استفاده از. زیر که دستورالعمل و پس از کامل sterilization از آن (احتمالا رنگ-پوشش) ماشین آلات این شرکت warpaint بطری را در حال حاضر پر شده بود و با ضد عفونی کننده دست.

در ابتدا عرضه شده توسط tاو ارتش نقاش خواهد بود اهدا به مدارس محلی در آن بومی دانمارک صورت رایگان به طوری که زمانی که آنها دوباره باز و اجتماعی فاصله اقدامات به آرامی برداشته کودکان و معلمان خواهد شد که دسترسی به بهداشت مناسب ابزار است. از آنجا که شرکت در حال کار بر روی تهیه sanitizاستروژن از طریق آن توزیع بین المللی گزینه به این معنی است که شما ممکن است در نهایت قادر خواهید بود به انتخاب کنید تا یک بطری یا دو خود را در کنار برخی از Nolzur شگفت انگیزی رنگدانه.

پنج شنبه گذشته ارتش نقاش بنیانگذاران بو Penstoft حتی در زمان به توییتر برای نشان دادن wargamers اول آشنا (و در عین حال در حال حاضر بسیار متفاوت) بطری حاوی sanitizer به رول کردن خط تولید به عنوان یک تولید و تست.

تبلیغات

آن را نه فقط در ارتش نقاش در فضای سرگرمی که با استفاده از این فرصت را (و خود را تولید دنده) برای کمک به مردم در حفظ و بهداشتی در coronavirus بیماری همه گیر. زمانی که بازی کارگاه—شرکت در پشت میز اساسی Warhammer 40K و موزیک—اعلام کرد که خاموش کردن آن در خرده فروشی آنلاین و عملیات در پایان ماه مارس آن را هم به توییتر برای تایید است که این شرکت که تولید آن ارگ خط رنگ و چسب نیز رو به توسعه و ارائه دست sanitizer تولید برای انگلستان خدمات بهداشت ملی.

تبلیغات

بنابراین شما ممکن است قادر به گرفتن دست خود را در برخی از جدید رنگ به ترک خوردگی در آن تعداد پلاستیکی خاکستری متلک شما از راه دور می باشد. اما حداقل وجود یک نجیب دلیل است که در حال حاضر.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو