خارج شده و دو ساعت تحویل اکسپرس در حال آمدن است به هزاران نفر از فروشگاه ها

June 10, 2018 Los Angeles / CA / USA - Walmart truck driving on the interstate among hills covered in dry grass
آندره Stanescu via Getty Images

خارج شده تا به معرفی یک سریع تر تحویل سرویس به نام تحویل اکسپرس که می توانید سفارشات خود را به درب خود را در کمتر از دو ساعت. در آن اطلاعیه غول خرده فروشی گفت: این تسریع خدمات و توسعه در پی بیماری همه گیر کوروناویروس — اکثر مردم پناه در محل پس از تمام و با تکیه بر تحویل بیش از همیشه است.

ظاهرا خارج شده و خلبان تست گزینه در 100 فروشگاه از اواسط ماه مارس خواهد شد و گسترش و در دسترس بودن آن به 1000 مکان در اوایل ممکن است. بیش از چند هفته آینده آن را راه خود را به نزدیک به 2000 فروشگاه به خریداران آسان دسترسی به تقریبا همه چیز Walmart به فروش می رساند, از جمله مواد غذایی و مواد مصرفی اقلام مواد غذایی و الکترونیک.

Janey وایتساید خارج شده است رئیس مشتری افسر در بیانیه ای گفت:

“ما می دانیم که مشتریان ما زندگی تغییر کرده در طول این همه گیر و به راه آنها در فروشگاه. ما همچنین می دانیم هنگامی که ما آمده ایم از این مشتریان خواهد بود شلوغ تر از همیشه و گاهی اوقات که برای نیاز به منابع در عجله بسر می رسانید. COVID-19 است و ما را وادار به راه اندازی تحویل اکسپرس حتی سریع تر به طوری که ما در اینجا برای مشتریان ما امروز و در آینده است.”

این شرکت با تکیه بر آن معمول تحویل دهندگان برای گزینه جدید اما توجه داشته باشید که تحویل اکسپرس به شما هزینه اضافی. شما مجبور به پرداخت $10 در هر سفارش در بالای موجود تحویل به اتهام اگر شما می خواهید برای دریافت خرید خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

در این مقاله: Walmart, تحویل اکسپرس, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>