خارج شده و تبدیل آن به پارکینگ به درایو در تئاتر

Promotional concept art of the Walmart Drive-In.

Walmart

انتخاب Walmart پارکینگ در اطراف ما به زودی تبدیل به درایو در تئاتر با تشکر از همکاری با این شرکت در پشت ترایبکا جشنواره, به گزارش خبرنگار هالیوود. “امن اجتماعی فاصله رانندگی در, حوادث” به خارج توصیف و آنها را بر روی وب سایت خود را اجرا خواهد کرد از ماه اوت تا اکتبر در 160 مکان در سراسر کشور است.

حوادث نیز از ویژگی های “ظاهر از ستاره ها” به گزارش خبرنگار هالیوودو مشتریان قادر خواهد بود به منظور امتیازاتی که تحویل داده خواهد شد به وسایل نقلیه خود را. اطلاعات ممکن است هزینه های ورود دقیق مکان و فیلم صف برای خارج رویدادهای هنوز اعلام شده است. جزئیات بیشتر اعلام خواهد شد و نزدیک به شروع نمایش فیلم در walmartdrive-in.com.

رانندگی در تئاتر را تجربه کرده اند یک تجدید حیات در محبوبیت از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس. در علاوه بر این به آینده Walmart, حوادث ترایبکا شرکت های میزبانی یک درایو در سری فیلم در پنج استادیوم ها در سراسر کشور در هر آخر هفته در ماه جولای. استادیوم یانکی خواهد شد تبدیل به یک درایو در تئاتر شروع این آخر هفته در یک رویداد سری شناخته شده به عنوان “بالای شهر رانندگی در تجربه است.” رانندگی در تئاتر در تگزاس و کالیفرنیا و ماساچوست و در جای دیگر گزارش داده اند که افزایش کسب و کار نسبت به معمول سال است. در ضمن بسیاری از سنتی به داخل سالن سینما یا بسته باقی می ماند و یا در حال فعالیت با محدودیت هایی از جمله کاهش ظرفیت و ماسک مورد نیاز است.

در این مقاله: خارج, سینما درایو, درایو-درایو-در تئاتر رانندگی در تئاتر فیلم ترایبکا جشنواره فیلم, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de