Vivo بعدی تلفن بازی می توانید به طور کامل شارژ در 15 دقیقه

Vivo iQOO fast charging

iQOO

Vivo استفاده کرده است صف خود را از iQOO بازی های همراه به فشار پاکت نامه در گوشی های هوشمند و فن آوری در حالی که برای در حال حاضر و آن را مانند به نظر می رسد این شرکت قابل نوآوری جدید در خود دستگاه. یک ویدئو از iQOO نام تجاری در Weibo نشان می دهد یک دستگاه جدید با استفاده از 120W سیمی شارژ سریع راه حل است که این شرکت اعلام کرد در ماه ژوئن گذشته. از این ویدئو به نظر می رسد مانند 120W شارژر سریع می تواند به طور کامل شارژ از 4000 میلی آمپر باتری در 15 دقیقه می توانید از طریق تلفن به 50 درصد فقط در پنج دقیقه.

اگر شما شارژ گوشی به تازگی شما می دانید که مثبت له حتی زمان سریع شارژ استاندارد است. و با توجه به این که عمر باتری باقی مانده تا حد زیادی محدود فیزیکی اندازه باتری های بسیاری از شرکت ها قرار داده اند تمرکز بر روی مشتریان را قادر به بالا تلفن های خود را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. در این سناریو Vivo شارژ تکنولوژی به آن توجهی پا بر اساسا هر کس دیگری هر چند البته ما هنوز هم نیاز به دیدن این در حمل و نقل تلفن قبل از ما واقعا می توان گفت که چگونه به خوبی کار می کند. Vivo اولین iQOO گوشی با این تکنولوژی در هیئت مدیره است که انتظار می رود در ماه اوت بنابراین ما امیدوارم نمی خواهد که به صبر بیش از حد طولانی به آن را ببینید در عمل است.

Vivo نه تنها گوشی های هوشمند چینی ساز کار بسیار سریع شارژ یا. Oppo امروز همچنین اعلام کرد که در حال کار بر روی یک 125W سریع شارژ راه حل است که آن را به طور کامل آشکار در ژوئیه 15.

در این مقاله: vivo iQOO, Oppo, سریع, شارژ, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>