عملا بازدید از ایستگاه فضایی بین المللی


Illustration for article titled Virtually Visit the International Space Station

عکس: شاتر

پس از چند ماه اجتماعی فاصله و ماندن در خانه بسیاری از مردم در حال تجربه عمده سودای سفر به خارج. و با توجه به این که ما هنوز درگیر در جهانی همه گیر گرفتن یک استراحت از زمین ممکن است به نظر می رسد به خصوص وسوسه انگیز است. هر چند ما کاملا وجود دارد وقتی که می آید به فضای گردشگری ما حداقل می توانید یک نگاه اجمالی از آنچه زندگی است مانند در مدار لطف یک تور مجازی از ایستگاه فضایی بین المللی (ISS).

تبلیغات

به عنوان سفر + اوقات فراغت اشاره بهیکی از بسیاری از مجازی شگفت انگیز سفرهای شما می توانید از طریق گوگل, فرهنگ و هنر یک 360 درجه تور ISS. اما این فقط در نمایش ها زیبا از فضا: شما در واقع به کاوش داخل ISS پیمایش و کلیک کردن بر روی راه خود را از طریق تونل های باریک و اتاق پر از تجهیزات.

تبلیغات

اگر شما بچه ها و می خواهید به آنها را در یک مجازی تعطیلات تابستان به ISS, گوگل, فرهنگ و هنر نیز تعاملی مقاله شامل 10 بیرون از این جهان حقایق در مورد ISS. این شامل مسائل کودکان و نوجوانان علاقه مند خواهد بود, مانند, چگونه فضانوردان فیلتر ادرار خود را به آن را تبدیل به آب آشامیدنی و تمام راه های بدن انسان تغییر زمانی که صرف مدت زمان طولانی در فضا است.

فراتر از آن در اکتشافات فضایی صفحه در گوگل, فرهنگ و هنر شامل انواع دیگر فضا-اطلاعات مربوط به عکس و تعاملی مجازی نمایشگاه. این شامل یک نگاه از درون در ماه فرود در 20 جولای 1969 دیگر تصاویر تاریخی از سفر به فضا از گذشته ادای احترام به زنان که رفته اند به فضا, اطلاعات در گالیله و اکتشافات فضاییکانادا توسعه آورو فلشیک روز در زندگی یک فضانورد و یک نمایشگاه در وایکینگ ماموریت مریخ.

بنابراین اگر شما هنوز هم گیر در خانه و می خواهید برای دیدن و چیزی جدید یاد بگیرند این است که یک راه آسان برای صرف چند ساعت.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>