باکره رسانه ها و O2 اعلام £31 میلیارد بریتانیا ادغام

A person wearing PPE (personal protective equipment), including a face mask as a precautionary measure against COVID-19, walks past a Virgin Media mobile phone store, closed-down due to the novel coronavirus pandemic, in London on May 4, 2020. - Spanish group Telefonica on Monday said it was in talks with US cable giant Liberty Global to merge their telecoms operations in the UK. In a statement, Madrid-based Telefonica said it was in "talks... about a possible integration" of its O2 mobile business and Liberty's Virgin Media that provides a mix of telecoms and television services, while providing caution over a deal ending up being struck. (Photo by Tolga Akmen / AFP) (Photo by TOLGA AKMEN/AFP via Getty Images)
TOLGA AKMEN via Getty Images

شایعات درست شد: انگلستان پهنای باند ارائه دهنده باکره رسانه و ارتباطات اپراتور O2 به ادغام پدر و مادر خود شرکت امروز تایید کرد. در بیانیه ای آزادی جهانی و Telefonica گفت که این معامله که ارزش سرمایه گذاری 50-50 در بیش از £31 میلیارد دلار معادل 39 میلیارد دلار) — ایجاد خواهد شد “پیشرو ثابت-ارائه دهنده تلفن همراه در کشور” برخورد قابل توجهی به BT آسمان و وودافون در این فرآیند است.

اعلام می آید فقط چهار روز پس از شایعات اولین بار ظاهر شد اما انگلستان تحکیم مذاکرات شده اند مداوم برای سال. در 2015, Vodafone علاقه مند بود در یک “ممکن است ارز از انتخاب و دارایی” با باکره رسانه ها در تلاش به صورت فله تا پیش از BT ادغام با EE.

O2 است که بریتانیا بزرگترین حامل با 34 میلیون مشترک همچنین موافقت ادغام با سه انگلستان در همان سال بود اما بعد از آن مسدود شده توسط کمیسیون اروپا بیش از رقابت ترس یعنی افزایش قیمت و کاهش کیفیت خدمات.

باکره رسانه-O2 معامله خواهد بود موضوع را به همان چک اما در تلاش برای ارام کردن رگولاتور دو شرکت قول داد به “قرار دادن مشتریان اول” و سرمایه گذاری £10 میلیارد دلار در انگلستان زیرساخت های بیش از پنج سال آینده. باکره, رسانه های صرف شده در پنج سال گذشته با گسترش پهن باند در دسترس به عنوان بخشی از £3 میلیارد دلار پروژه برق فشار در حالی که O2 است که آماده آن در شبکه های گسترده تر تصویب 5G خدمات (در صورت قطع برق تنظیم نکنید نور به آن برج های سلولی).

O2 در حال حاضر فراهم می کند خدمات تلفن همراه به GiffGaff و Tesco Mobile بلکه آسمان تلفن همراه تبدیل خواهد شد که لب گنده رقیب جدید نهاد. این دو شرکت در حال حاضر تایید کرد که باکره رسانه های تلفن همراه مشتریان منتقل خواهد شد در سراسر به Telefonica UK شبکه (احتمال فسخ آن 2021 Vodafone معامله در روند).

با توجه به این که رقابت ناظران دست تکان داد از طریق BT tie-up با EE با هیچ درمان آن را بعید است که آزادی جهانی و Telefonica را ببینید بیش از حد مقاومت مواجه در حال اجراست. ترکیبی را کاهش می دهد هزینه های عملیاتی برای هر دو شرکت که ممکن است رانندگی کردن قیمت ها برای مشتریان به عنوان آنها به دنبال رقابت بهتر در رسانه ها/مخابرات فضایی در برابر BT و آسمان است.

در این مقاله: Telefonica, باکره, رسانه ها, آزادی, جهانی, ادغام, o2 Vodafone, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>