ویروسی تئوری توطئه تصویری آزمون شرکت اطلاعات غلط سیاست های

توماس Tolstrup via Getty Images ویروسی واسطه تئوری های توطئه در مورد کوروناویروس تبدیل شده ا

توسط DOSTEMANSALAM در 19 اردیبهشت 1399
Young woman standing on train station wearing protective mask, using phone
توماس Tolstrup via Getty Images

ویروسی واسطه تئوری های توطئه در مورد کوروناویروس تبدیل شده است آخرین flashpoint برای سیستم عامل رسانه های اجتماعی تلاش برای مهار سلامت اطلاعات غلط.

این ویدئو تقریبا 30 دقیقه کلیپ از یک فیلم شناخته شده به عنوان "Plandemic فیلم" یا "Plandemic مستند" گسترش افشا و خنثی تئوری های توطئه در مورد کوروناویروس و ویژگی های یک زیست شناس بی اعتبار که برای سال بوده است "lionized با توطئه پزشکی جامعه" با توجه به واقعیت-بررسی سازمان Snopes.

"حدود 26 دقیقه 'Plandemic فیلم" فیلم ادعا می شود گزیده ای از یک بزرگتر مستند منتشر خواهد شد در این تابستان و شامل ادعاهایی در مورد ریشه های این ویروس و چگونگی آن گسترش می یابد" CNBC می نویسد کلیپ. "این ویدئو تلاش می کند به استدلال می کنند که این بیماری همه گیر کوروناویروس ایجاد شده به سود کردن واکسن. در میان دیگر ادعا می کند که نادیده گرفتن مشاوره از کارشناسان پزشکی, آن را نشان می دهد که پناه در محل مضرات مصرف کنندگان سیستم ایمنی و ماسک می تواند مردم را مریض تر."

Facebook, Twitter, YouTube و دیگر سیستم عامل را آغاز کرده اند که از بین بردن تصویری و در عین حال به نظر می رسد این شرکت ها تمایل به سرکوب آن را نیز تشویق آن برای گسترش بیشتر است. نسخه جدید و لینک به کلیپ در ادامه به گردش در رسانه های اجتماعی که برخی از آنها متصلب به هزاران بازدید در YouTube و Facebook. در توییتر که در آن #Plandemic شد یک روند موضوع در چهارشنبه ویدیو حذف شده است ملاقات با گریه از سانسور و در برخی موارد سوخت بیشتر تئوری های توطئه در مورد دلایل حذف آن.

Facebook, Twitter, YouTube و دیگران تلاش کرده اند حاوی اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس حتی به عنوان سیستم عامل تلاش برای بالا بردن منابع معتبر و اجرای قوانین سختگیرانه تر در مورد سلامت اطلاعات غلط در طول بیماری همه گیر. بیشتر مسائل پیچیده توسط این واقعیت است که شرکت هایی مانند Facebook عامل در کاهش ظرفیت به عنوان بسیاری از مطالب خود را مدیران قادر به کار.

در این مقاله: اطلاعات غلط یوتیوب coronavirus, Facebook, Twitter, تئوری توطئه Covid-19 اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن