سبز خلیج هکرها شوکه جهان — و به طور بالقوه خود را در زمان star quarterback — با انتخاب ایالتی یوتا رهگذر اردن در دور اول از سال 2020 پیش نویس NFL. در حالی که آرون راجرز نشده علنا در واکنش به اخبار او به احتمال زیاد کار را از طریق بسیاری از احساسات به عنوان نظر او انتخاب کنید. خوشبختانه وایکینگها مینه سوتا سر مربی مایک زیمر تا به حال برخی از مشاوره است که می تواند راجرز زندگی آسان تر است.

که مشاوره: بازنشسته در حال حاضر.

زیمر ساخته شده است که نظرات مشابه در گذشته نشان می دهد هکرها چگونه به خلاص شدن از راجرز. زیمر همیشه این نظرات در یک شوخی شیوه ساخت آن را روشن او را بیمار رو به راجرز دو بار در سال. این ساخته شده است برای تفریح curmudgeonly رقابت بیش از سال گذشته.

با توجه به این موضوع یکی از فرض وجود دارد و در حقیقت زیمر ، هکرها از دست دادن راجرز خواهد احتمالا تضعیف این تیم است. که زیمر کار بسیار آسان تر است. تا آنجا که زیمر به نظر می رسد برای لذت بردن از اذیت کردن راجرز او را ترجیح می دهند راحت تر جاده به postseason هر سال است.

هکرها’ گزیده ای از عشق نشان می دهد که می تواند در آینده در آینده نزدیک. راجرز, 36, ممکن است چیزی برای گفتن در مورد آن ، راجرز قرار داده نشده است تا MVP-کالیبر تعداد در سال گذشته اما هنوز هم نوشته شده 26-4 touchdown رهگیری نسبت. او هنوز هم می تواند بازی در سطح بالا برای یک فصل است.

از آنجا که همه چیز می تواند بی دست و پا بین عشق راجرز و هکرها در آینده نزدیک. که لزوما به معنای این تیم مبارزه خواهد کرد را به نفع خود بازی اما زیمر قدردانی خواهد شد هر گونه نزاع داخلی است که به وایکینگ ها یک لبه.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو