صنعت بازی های ویدئویی فروش افزایش یافت در ماه مه به عنوان coronavirus نگه داشته و بازیکنان بازی

ایالات متحده در صنعت بازی های ویدئویی قوی باقی مانده است به عنوان هر دو سخت افزار و نرم افزار فروش افزایش یافت و لوازم جانبی فروش رکورد جدید.

مصرف کنندگان آمریکایی صرف $977 میلیون کنسول های بازی های ویدئویی و لوازم جانبی در مه, NPD گزارش روز جمعه و 52% در سال بیش از سال افزایش در مقایسه با $642 میلیون مصرف کننده صرف شده در مارس 2019. فروش کنسول بودند تا 56% سال بیش از سال به $235 میلیون و تصویری بازی فروش سر به فلک کشید 67 ٪ به $438 میلیون. لوازم جانبی درآمد در صدر $304 میلیون و 32% افزایش سال بیش از سال.

در حالی که NPD به اشتراک بگذارند واحد فروش اطلاعات تحلیلگر حصیر Piscatella گفت: نینتندو سوئیچ بود ماه گذشته بالا-فروش سخت افزار با شکوه ایکس باکس یک و پلی استیشن 4. گیم پد هدست و چرخ فرمان تمام مجموعه جدید رکورد فروش ماه گذشته اما مایکروسافت $180 ایکس باکس Elite سری 2 بی سیم کنترل کرد و بالا-فروش لوازم جانبی.

ندای وظیفه: جنگ های مدرن بود بالا به فروش بازی های ویدئویی در ماه گذشته به دست آوردن نقطه از مارس برنده Final Fantasy VII: بازسازیآن کاهش یافته و به مکان هشتم است. Call of Duty: Modern Warfare’s موفقیت ادامه به آن رو به بالا-بازی فروش تا کنون در این سال و پرفروش ترین عنوان بیش از 12 ماه گذشته Piscatella گفت.

Grand Theft Auto V ممکن است در ابتدا ضربه قفسه های فروشگاه در سال 2013 بود اما دوم-پرفروش ترین بازی های ویدیویی ماه گذشته و پس از نینتندو Animal Crossing: New Horizons. NBA 2K 20 و مورتال کمبت 11 گرد پنج به گفته NPD.

داده ها به وضوح نشان می دهد یکی دیگر از قوی ماه برای صنعت بازی های ویدئویی که رسید از coronavirus همه گیر جاروب در سراسر جهان و بازیکنان داخل قفل شده توسط shelter-در-محل سفارشات به طور فزاینده ای تبدیل به بازی های ویدئویی است.

زمانی که این بیماری همه گیر شروع آن را بلافاصله روشن که آیا بازی فروش را افزایش. این مستندات باید wreaked ویران کردن بر توسعه دهنده جدول زمانی برخی از عناوین به تعویق افتاده اند و شده است وجود دارد یک افت در نسخه های اصلی. و با 5 پلی استیشن و ایکس باکس سری X میله میله برای تعطیلات, راه اندازی, آرامش در نسل فعلی کنسول ها معقول به نظر می رسید.

اما این صنعت موفقیت نه تنها تنزل است. تا کنون این سال, پارسه صرف 5.5 میلیارد دلار در ایالات متحده آمریکا در بازی های ویدئویی نرم افزار و سخت افزار و لوازم جانبی 18% پرش در مقایسه با همان آخرین دوره سال است. فروش کنسول شده است به خصوص قوی و رسید 34 درصد از 1.1 میلیارد دلار در سال گذشته به $1.4 میلیارد طریق ممکن است.

NPD داده شامل خرده فروشی کنسول فیزیکی و تصویری بازی فروش. آن را نیز فراهم می کند یک زیر مجموعه از بازی های دیجیتال محبوبیت جمع آوری شده از انواع مختلفی از ناشران از جمله اکتیویژن بلیزارد مایکروسافت و سونی.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>