Verizon اعلام آن 5G شبکه های بزرگ است. سپس واقعیت آمار


A contract crew for Verizon, works on a cell tower to update it to handle the new 5G network in Orem, Utah on December 10, 2019.

قرارداد خدمه برای ورایزون, با این نسخهها کار بر روی یک برج همراه به به روز رسانی آن را برای رسیدگی به جدید 5G شبکه در, Orem, Utah, در تاریخ 10 دسامبر 2019.
عکس: جورج فری/AFP (گتی ایماژ)

در سال گذشته, Verizon مدیر عامل هانس vestberg, رئيس گفت: آن میلیمتر موج 5G پوشش خواهد تنها در دسترس خواهد بود در زمینه را انتخاب کنید به جای آن از سراسر کشورروشن است که این شرکت با استفاده از فرکانس بالا millimeter امواج “تا آنجا که [آنها] از لحاظ اقتصادی پایدار است.” اما متوقف نمی این شرکت از دروغ دلالت آن میلیمتر موج 5G پوشش به طور گسترده ای در دسترس در سراسر ایالات متحده در آن تبلیغات با توجه به ملی تبلیغات بخش (NAD).

تبلیغات

آژانس منتشر شد بیانیه دیروز که توصیه می شود Verizon توقف در حال اجرا آن می افزاید و مخابرات غول—اکراه. این NAD درخواست در بیانیه خود که Verizon قطع ادعا می کند که در برقراری ارتباط “آن 5G خدمات به طور گسترده ای در دسترس در شهرستانها در سراسر کشور” و “خدمات خود را گسترده و قابل دسترس در شهرستانها که در آن راه اندازی شده است” به طور خاص. این آژانس همچنین خواسته Verizon برای جلوگیری گفتن مصرف کنندگان است که با سرعت های بالا این آگهی در آن تبلیغات آنچه آنها می تواند به طور معمول انتظار می رود.

این NAD گفت: ورایزون “اختلاف نیست که آن زمان 5G خدمات محدود است” و این که “ورایزون 5G پوشش عمدتا محدود به, هوای آزاد, مکان های در برخی از محله های متفاوت از بلوک به بلوک.” این NAD بیانیه می رود توجه داشته باشید که Verizon موافقت خود را مطابق با توصیه های خود را حتی اگر حامل “موافق نیست با تمام جنبه های ناد تصمیم.”

تبلیغات

این NAD دستورالعمل دولت است که حامل تنها باید بگویم آنها ارائه پوشش در سراسر کشور اگر سرویس ارائه شده در مناطق متنوع—شهری, برون شهری, روستایی, و غیره.

این میلیمتر-موج 5G که Verizon می کند باید در دسترس در برخی از شهرستانها عمل منn a بالاباند فرکانس. که به معنی آن 5G سیگنال کوتاه محدوده تنها در حدود 1000 فوتو سیگنال به راحتی تحریف شده توسط اشیاء فیزیکی مثل ساختمان ها ویندوز و حتی شاخه های درخت. فکر می کنم از آن را مانند وای فای در خانه خود را. منf شما با استفاده از خود را 5 گیگاهرتز اتصال تا به حال متوجه چگونه بیشتر دور کامپیوتر خود را از روتر خود را—و یا بیشتر دیوار سیگنال را به تصویب از طریق ضعیف تر و کندتر خود را سیگنال می شود? همان چیزی که اتفاق می افتد با میلیمتر موج 5G تنها آن’s بسیار بدتر زیرا این امواج عامل در فرکانس 30 GHz یا بالاتر.

به طور موثر پوشش کل منطقه شهری Verizon خواهد نیاز به مقدار زیادی از برج نه تنها پایدار ارائه اتصال بی سیم, اما همچنین به ارائه به مشتریان خود را با گیگابیت سرعت آن بوده است تبلیغات. به عنوان آن می ایستد در حال حاضر آن را شایع تر برای زمان 5G کاربران برای دیدن سرعت نزدیک به 300 مگابیت در ثانیه است که چه بسیاری از مردم در حال حاضر دریافت از کابل های پهنای باند Isp ها مانند طیف. مطمئن, 30 GHz امواج و بالاتر می تواند انتقال اطلاعات واقعا سریع اما اگر سیگنال تحریف بسیار وجود دارد نقطه به داشتن آنها است.

Verizon نیست تنها شرکت ناد تلقی شده است به جرم گمراه کردن مشتریان ، آژانس گرفته موضوع را با AT&T در گذشته برای همین تبلیغات گمراه کننده با آن 5G E برچسب زدن بر روی گوشی هایی که حتی نمی باید 5G-قادر به مودم. AT&T تنها به تازگی تصمیم به (مرتب کردن بر اساس) خندق که نام تجاری در برخی از محصولات خود را.

تبلیغات

آن را در حالی که برای حمل به به طور کامل ساخت زیرساخت های مورد نیاز برای ارائه این نوع از بالا-سرعت پایین-تاخیر خدمات آنها وعده داده شده از شروع. 5G اجرای شده است مملو از آنجا که از تئوری های توطئه و برخی از برج های سلولی شده اند سوزانده زیرا مردم بر این باورند 5G باعث covid-19. ما نیازی به تبلیغات کاذب در بالای آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de