شیر است که اجازه می دهد نژادپرستانه رباتها برای حمله به ‘Team Fortress 2’

محتوای هشدار: این داستان شامل تصاویر و شرح گفتار نفرت.

برای دو ماه گذشته, Team Fortress 2 است تحت حمله توسط یک گروه ترکان و مغولان نژادپرستانه ضد همجنس جنسیتی های مستهجن و به طور کلی متعصب روبات. رباتها به نظر می رسد تقریبا در هر بازی خارج می گردند نفرت سخنرانی در رابطه با استفاده از بازی به طور خودکار امن headshots و استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی و سوء استفاده را مختل گیم پلی برای تمام بازیکنان واقعی است.

نا امید طرفداران ارسال شده است مورد تهاجم در TF2 بخار مرجع تخصصی و در ق توییتر و یوتیوب. شیر این شرکت است که ایجاد TF2 و بخار پاسخ با سکوت.

“من می خواهم توصیف آن به عنوان فاجعه,” دیرین TF2 بازیکن Jason هیوز گفت. (نام او تغییر کرده است به محافظت در برابر هدفمند در بازی حملات.) “شده اند وجود دارد به معنای واقعی کلمه صدها نفر از موضوعات بخار مرجع تخصصی و متعدد YouTube فیلم ها در مورد آن. من و بسیاری دیگر از مردم با ارسال پیام به بخار پشتیبانی و دریافت رباتیک پاسخ درخواست ما برای ارسال روی بخار مرجع تخصصی و گزارش حساب های منحصر به فرد. که انجام شده است هیچ چیز نیست.”

Team Fortress 2 (2020 bot invasion)

به تازگی توسعه دهندگان با مشخصات بالا مانند اکتیویژن باید عناوین ساخته شده توسط اقدامات فعال برای حذف نژادپرستی و تبعیض جنسی و ضد همجنس سخنرانی از جوامع آنلاین. TF2 بازیکنان شده اند در تلاش برای گرفتن شیر توجه با گزارش مشابه رفتار رباتها اما هیچ چیز کار می کرد تا کنون. TF2 فروم پست در بخار حمل عناوین مانند “ضد همجنسگرایان رباتها و دادن امید” “چرا نمی devs انجام هر چیزی ؟” و “تشویق شیر به اقدام توهین آمیز رباتها.” پست ارائه مشاوره در برخورد با رباتها در بازی و حتی برخی از ارائه امیدوار کننده آگهی در مورد منبع از ازدحام.

یک کاربر متوجه یک چشم انداز مثبت در ضد تجاوز و بلاغت در میان رباتها در ژوئن 1st, آغاز غرور ماه. در اینجا چگونه است که بازیکن آن را توصیف کرد (ویرایش شده برای وضوح):

در حال حاضر آنها دادن ضد همجنس و transphobic پیام (و یکی که یهودی ستیزی در آن بیش از حد).

یک ترانس فرد این بود که تند برای دیدن به حداقل می گویند. واضح است این است که به دلیل غرور ماه. پس از آن حداقل میخوام در اطراف برای بقیه ماه که واقعا داره. اما ما نمی توانیم امید. این بازی شده است یک منبع از شادی برای من برای مدت زمان طولانی در حال حاضر, و من تو را در آن.

این مراسم آشتی ترتیب دادند در مورد ربات بحران به طور کلی. اگر ما را در این بازی script kiddies نفع خود و به طور خاص اگر ما را تا آنجا که از این رباتها در خصوص متعصب مردم برنده شوید. آن را خشن برای هر کس بدون توجه به آنچه اما از دست دادن نیست رفتن به رفع هر یک از آن.

شیر قفل شده که پست خاص بدون ارائه هر گونه نظر. یک شیر سخنگو در پاسخ به Engadget سوالات در مورد وضعیت “ما با آگاهی از این مسائل و به طور فعال در حال بررسی راه حل است.” که بیشتر شیر گفت: موضوع این سال است.

“آنها هنوز هم بسیار سود از TF2 اما باید هر چیزی را انجام نداده و در همه که من می دانم به این آدرس” هیوز گفت. “به نظر من که بسیار غیر اخلاقی است. به ادامه مصرف پول مردم و نه به آنها یک عملکرد محصول در بازگشت ؟ به هیچ وجه.”

TF2 یکی از طولانی ترین در حال اجرا آنلاین بورس با 13 سال در بازار و وفادار cultish fanbase. این به رغم این واقعیت که شیر ندارد به طور قابل توجهی به روز شده این بازی در حداقل دو سال حتی به عنوان رقابتی آنلاین بورس منفجر شد و در محبوبیت در کنار esports و زنده جریان بازار.

Team Fortress 2 (2020 bot invasion)

در حالی که بازی مانند سرپرستی, Fortnite, Valorant و شیر خود Counter-Strike: Global Offensive را فلک کشیده و به خط مقدم صنعت TF2 باقی مانده بود به چشمان پر اشتیاق نگاه کردن در اواسط 2010s. شیر گزارش داشتن 16 نفر در TF2 تیم توسعه در سال 2017, و حتی پس از آن بازیکنان شوخی که این شرکت احتمالا شمارش سرایداران صدای بازیگران و مردم در سالن.

هنوز TF2 همچنان یکی از بخار بالا بازی ها, با ده ها هزار نفر از بازیکنان آنلاین در هر زمان داده شده است.

هیوز گفت: رباتها شروع به ظاهر شدن در TF2 در سال 2017, هر چند در آن زمان آنها نادر است. فعالیت ramped تا در آغاز سال 2020 بیش از دو ماه گذشته آن را تبدیل به غیر قابل تحمل.

آن را تبدیل به غیر قابل تحمل.

“آنها با استفاده از aimbot و دادن چت با محتوای آن را نژادپرستانه و ضد همجنس التهابی های مستهجن-از جمله پورنوگرافی کودکان — و فقط به طور کلی توهین آمیز,” او گفت:. “برخی از آنها قادر به کپی کردن نام افراد و حتی آواتار منجر به بی گناه بسیاری از بازیکنان گرفتن لگد از مسابقات است. من مطمئن هستم, اما من اعتقاد دارم که برخی از رباتها حتی می توانید شروع به لگد رای خود را دارند. آن را حتی ممکن است برای آنها به دنبال شما از یک بازی را به دیگری.”

هیوز برآورد 80 درصد از مسابقات خود را حداقل یک ربات است, اما آن را بیشتر معمول است برای دیدن متعدد در یک بار و یا حتی بیشتر ، بازیکنان مشکوک رباتها بنیادی از جریان منبع باز و پروژه در Github به علاوه یک تعداد انگشت شماری از شرکتی. اما این فقط یک حدس است.

“اگر شیر شد و با انگیزه در همه آنها می تواند پیدا کردن” هیوز گفت.

که یک بی اساس فرض — در آوریل کد منبع برای هر دو CS:GO و TF2 به بیرون درز آنلاین و شیر را به آن داشته باشد و بیانیه های عمومی. و در اواخر ماه مارس و برخی از TF2 رباتها نمیفهمد چگونه به سقوط سرورهای بازی ارائه آن unplayable. که بهره برداری شد وصله در عرض یک هفته اما اکثر این رباتها باقی مانده است.

Team Fortress 2 (2020 bot invasion)

“من حاضر به خرید هر بازی بیشتر و یا آنها را به هر یک از پول من تا زمانی که این ثابت است” هیوز گفت. “به نظر من از شیر شده است عمیقا آسیب دیده و من نمی دانم اگر آن را همیشه بهبود می یابند. وجود دارد مطلقا هیچ راه آنها آگاه نیست این.”

معلوم نیست چرا شیر تا حد زیادی نادیده گرفته TF2‘s ربات مشکل است. آن را یک شوخی در حال اجرا است که شیر بی سر و صدا رها TF2 سال پیش اما توسعه دهندگان ظهور کرده اند و به روز شده این بازی فقط به اندازه کافی برای زنده نگه داشتن امید.

شیر است که به شدت مرموز و این شرکت دارای شهرت برای انجام هر چه جهنم آن را می خواهد طرفداران و بخار توسعه دهندگان گم می شود. این مالک از یک تعداد انگشت شماری از افسانه ای فرانچایز است که باید متوقف در اوج محبوبیت خود را از جمله Left 4 Dead Portal و Half-Life. Left 4 Dead 2 در سال 2009 و پورتال 2 به دنبال آن در سال 2011 که آخرین بازیکنان را دیده اند از این سری است. Half-Life: Alyx فرود در ماه مارس و آن را اولین قسط جدیدی که در سری در 13 سال هر چند آن نیست قسمت 3 و آن را منحصر به فرد به VR سیستم عامل است.

شیر بدنام مخفی.

به عنوان مالک و اپراتور بخار, شیر ارائه شده شرکت توسعه دهندگان یک حق امتیاز از 70 درصد برای بیش از یک دهه. زمانی که حماسه فروشگاه بازی راه اندازی در اواخر سال 2019 آن را ارائه توسعه دهندگان به میزان 88 درصد بسیار نزدیک تر به خواسته های این روز است. حماسه مدیر عامل شرکت Tim Sweeney حتی گفت که او می خواهم مکث خود را از فروشگاه مجموعه ای از منحصر به فرد عنوان اگر بخار بالا برده قطع آن را برای توسعه دهندگان اما شیر نمی budged.

در شیر فوق العاده غنی شرکت خصوصی نیست که پاسخ به مطالبات بازیکنان و یا توسعه دهندگان. در حال حاضر این بدان معناست که TF2 است که در یک سیستم حمایت از زندگی موفق عمدتا توسط طرفداران به جای توسعه دهندگان.

“این طبیعی است که برای بازی به کاهش بیش از زمان, اما این یکی هنوز رفتن قوی با وجود شیر مراقبت نه به خاطر آن” هیوز گفت. “مسابقات غالبا متشکل از تیم های نامتعادل و autobalance سیستم بد است, در میان چیزهای دیگر. در عین حال هنوز هم بسیاری از بازی. اما اگر آنها ثابت شده است که مسائل و هنوز هم ساخته قابل توجهی به روز رسانی جدید این تعداد بازیکن و با فرمت سود خود را بسیار بالاتر خواهد بود در برآورد من.”

از من خواسته هیوز اگر او برنامه ریزی شده به ادامه بازی TF2و او گفت که او مطمئن بود.

“این واقعا غم انگیز برای دیدن آن می آیند به این نکته به ویژه هنگامی که بسیاری از ما در قرنطینه و قادر به خارج شدن از حد” او گفت:. “و همه چیزهای بد اتفاق می افتد در جهان این روزها در معرض بودن به همه زشت مسائل تحمیل شده توسط سازندگان این طاعون میکنیم.”

اگر TF2 قرار است به فرار از روزمره نژاد رباتها هستند یک واقعیت تلخ چک — اما شاید این دقیقا کاری است که شیر نیاز دارد.

در این مقاله: شیر TF2, بخار, Team Fortress 2, رباتها, نژاد پرستی, تبعیض هوموفوبیا, تراجنسی, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>