‘Valorant’ 1.0 راه اندازی می افزاید: یک شخصیت جدید حالت بازی و نقشه

Valorant
بازی ضد شورش

بعد از این همه اذیت کردن, jostling برای کلید ها و کرات تا جریان شورش جدید 5v5 و FPS Valorant مورد به طور رسمی راه اندازی. بازی در حال حاضر زندگی می کنند برای بازیکنان در سراسر منطقه آسیا و اقیانوس آرام و خواهد شد و در آمریکا زندگی می کنند در حدود دوازده ساعت بیشتر (اگر شما وسوسه به VPN به یک منطقه دیگر و بازی در اوایل این تیم به یاد بازیکنان آن را ندارد در حال حاضر حمایت های منطقه ای و انتقالات).

وقتی v1.0 از Valorant فعال, بازیکنان بودند که در بتا متوجه خواهد شد برخی از تغییرات اعم از ترفند کوچک برای همه جدید شده است که ذکر شده در یادداشت پچ. همچنین شبیه به راه اندازی بسته بتا حالت رقابتی در دسترس خواهد بود در حالی که در ابتدا این تیم با تمرکز بر ثبات ،

Valorant 1.0 Patch Notes

بازی ضد شورش

جدید سنبله راش حالت بازی در دسترس است در نسخه بتا با هدف ارائه بیشتر گیج کننده و سریع تر بازی. یک نام تجاری جدید نقشه در دسترس است Ascent است که ویژگی های یک منطقه مرکزی تیم می تواند کنترل برای باز کردن راه های مختلف برای حمله است.

رینا اولین بار است که شخصیت های جدید ضد شورش را با اضافه کردن به بازی. او را به عنوان “بزرگ “دریافت frags” عامل” است که نیاز به کشته شدن به قدرت او توانایی های خاص. با توجه به یک طراح “اگر او نمی کشد هر چند او بد است. مانند نزدیکی-بی فایده است. شما در حال ساخت یک شرط بندی بزرگ چیدن Reyna.”

موجود قهرمانان مریم گلی, فال ققنوس راز و Jett باید همه توانایی های خود را تنظیم و همچنین آمار ثبت نام شده است به روز رسانی و رفع عملکرد باید کمک به حفظ framerates های وارد ثابت است. شورش نیز منتشر شده “جامعه کد” پیش از راه اندازی به وضع آنها چگونه انتظار بازیکنان برای درمان هر یک از دیگر — از آن خواهد شد تا پاپ اولین بار بازیکنان جدید وارد شوید. برای کسانی که شکستن آن آنها می توانند انتظار 72 ساعته محدودیت است که بلوک “همه” و “تیم” کانال های چت اگر چه حزب چت هنوز هم به آنها اجازه برقراری ارتباط با دوستان.

در این مقاله: Valorant, لیگ از افسانه, پروژه, شورش, شورش, بازی, اخبار, بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>