یوزی نیسان, اینترنت, صاحب دامنه که مبارزه نیسان در دادگاه برای یک دهه گذشت از Covid-19


Illustration for article titled Uzi Nissan, Internet Domain Owner Who Fought Nissan In Court For A Decade, Has Died Of Covid-19

تصویر: سام وولی / Jalopnik

یوزی نیسانافسانه ای صاحب nissan.com وب دامنه که مبارزه با خودروساز از همان نام برای نزدیک به یک دهه در دادگاه گذشت و دور از Covid-19 عوارض این ماه است.

تبلیغات

لطفا با پوشیدن ماسک خود را و نگاه بیش از مرکز کنترل بیماری دستورالعمل برای حفاظت از خود و دیگران از گسترش Covid-19.

تبلیغات

من گزارش یوزی نیسان میراث مبارزه با خودرو نیسان شرکت در دادگاه در اوایل سال 2018 به عنوان اولین تالار واگذاری بصورت تمام وقت نویسنده برای سایت. من مصاحبه یوزی چند بار الک را از طریق از یک دهه از اسناد دادگاه در تلاش برای به یاد بیاورید که یکی از الهام بخش ترین و سمج underdog داستان از عصر اینترنت. تنها کسی که مایل به هنوز هم تکه ای از آن همه با هم برای من بود, مردی که خودش را یوزی نیسان.

در اینجا چگونه GoFundMe سازمان یافته توسط نیسان را با دوستان نزدیک و خانواده توصیف زندگی خود را:

یوزی بود که یک کارآفرین همیشه به فکر ایده های جدید برای کسب و کار و راه خود را برای کمک به جامعه و کسانی که در اطراف او. یوزی نیز یک جنگنده که همیشه ایستاده بود تا برای آنچه که او معتقد بود. او مبارزه سخت و طولانی در دادگاه علیه یک شرکت بزرگ نیسان موتور برای 8 سال و ظهور پیروز. در حالی که دیگران ممکن است داده اند تا یوزی نگه داشته و مبارزه است. او یک مرد بود از اصل و او همیشه گیر به اسلحه خود را.

یوزی بود که پرشور در مورد سیاست و احساس به شدت در مورد نگهداری از یک قوی, رابطه سالم بین خود انتخاب صفحه اصلی ایالات متحده و کشور خود را از تولد اسرائیل است. ماشین خود را غیر ممکن بود به از دست ندهید: یک SUV بزرگ با اسرائیل پرچم از ویندوز. او قادر به عبور از شور و شوق خود را برای سیاست و اسرائیل را به فرزندان خود ارائه آنها توانایی دیدن دیدگاه های خود را در حالی که در حال رشد نیز به عنوان قوی افراد است.

تبلیغات

من ساعت های زیادی بر روی گوشی با یوزی من ملاقات یک مرد که پرشور در مورد پس زمینه خود و خانواده بیرحمانه خیره در او انگیزه و زیبایی چشمگیر در خود خاطراتی از زندگی خود و میراث.

در پایان هر تماس بود مقابله مصاحبه تا یوزی می تواند بشنود که چگونه تا به حال من درک وقایع را به عنوان او فقط به من گفت. اگر او احساس من اشتباه او حتی ریزترین جزئیات آن را اتو کنید تا داستان خود را به حال شده است املای دقیقا به عنوان او در نظر گرفته شده آن را به شنیده می شود. آن را مانند صحبت کردن با یک وکیل. آن را مانند صحبت کردن با یک مرد که تا به حال اخراج برخی از وکلا.

تبلیغات

و من تحسین است که بیشتر از همه مورد یوزی. او به طور طبیعی کاریزماتیک از طریق تلفن و نه فقط با دقت قدم زدن و تکرار برخی عبارات شما تقریبا می تواند تصویر او را تمرین و تکرار به خود اما با چقدر او به وضوح مراقبت که شما گوش دادن.

Illustration for article titled Uzi Nissan, Internet Domain Owner Who Fought Nissan In Court For A Decade, Has Died Of Covid-19

تصویر: nissan.com

تبلیغات

هشت سال نبرد قانونی در نهایت حل و فصل در ماه سپتامبر سال 2007 با دادگاه در نهایت قابل توجه پایین ماشین شرکت ادعای نقض قوانین علامت تجاری و نام تجاری رقت در حمایت از یوزی برگزاری بر روی nissan.com دامنه. یوزی ادعا کرد در زمان مصاحبه ما تمام امور بود و در نهایت هزینه او و خانواده اش حدود 3 میلیون نفر است.

مهم نیست که چه نقدی ارائه می دهد نیسان ارائه شده او با, بدون توجه به آنچه چالش های قانونی آنها ساخته شده و در برابر او یوزی ایستاده بود سریع. به عنوان یک سرباز و مهاجر صاحب کسب و کار او به چالش کشیده شد و بیش از بسیاری از ما تا به حال خواهد شد در زندگی طولانی قبل از او تا کنون با آن مواجه خاموش در برابر نیسان.

تبلیغات

او هرگز اجازه دهید هر کسی را به نام او و یا او را تغییر دهید که او حتی در شخصی بزرگ و مواد هزینه, چرا که او هرگز شک خود را. او به امریکا آمد تا با یک دید اما او با شور و حرارت برگزار می شود در تاریخ و یک قطعه از اسرائیل هویت, حتی اگر آن را یک “هیچ نیسان ماشین برای من” سپر دشنه در یک زمان.

زندگی خود را تعریف شده است با ایمان به خود و اعتماد به نفس خود را که او می تواند حق را در پایان. من همیشه احترام او را برای که و ممکن است او در آرامش استراحت. به عنوان او به من گفت که ما در مصاحبه:

“برای هر آنچه که آنها شکایت کرد از من آنها را دریافت نمی کند. این یک موضوع غالب دیگر آن چیزی است که شما در حال رفتن به مجبور به رفتن را از طریق و چقدر از دست شما و آنچه شما از دست خواهد داد و تا پایان در این مورد.

شرکت ها می توانند شکایت شما بدون توجه به آنچه. چه یکی دیگر از 10 میلیون دلار برای نیسان به شکایت کسی ؟ آن را به هیچ چیز. این یک قطره در سطل است. آنها می توانید آن را انجام دهد.”

“آنچه در آن انجام خواهد شد به پسر کوچک?” او گفت:. “آنها را خراب کردن زندگی خود را.”

در اینجا GoFundMe لینک و توضیحات که در آن کمکهای مالی:

یوزی بود و بخشنده و سخاوتمند همیشه کمک به مردم در هر راه ممکن است راه رفتن بالا و فراتر از آن به دیگران را خوشحال و راحت است. ما در حال عزاداری خود را از دست دادن و غم انگیز است که او دیگر با ما نیست.

این GoFundMe راه اندازی شده است به نمایندگی از یوزی نیسان برای حمایت از خانواده اش Samra آریل و Dvir در مسیر خود به فارغ التحصیلی از دبیرستان و کالج و همچنین به عنوان پوشش هر پزشکی و یا سایر هزینه های خانواده انباشته شده پس از یوزی گذشت.

تبلیغات

جزئیات یوزی داستان:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>