مفید iOS 12 راهنمایی و ترفندها

IOS اپل 12 سیستم عامل تلفن همراه ممکن است آخرین سیستم عامل برای آی فون یا آی پد, اما آن را هنوز هم همه کاره و قدرتمند قطعه از نرم افزار است. آن را به معرفی یک تن از ویژگی های جدید با گزینه های بیشتر برای کمک به افزایش بهره وری در آی فون خود را. گرفتن به مقابله با آن ممکن است قریب به اتفاق حتی در حال حاضر. ما اینجا هستیم برای کمک به شما را بیشتر از آن را با برخی از مفید iOS 12 راهنمایی و ترفندها. اگر شما در حال اجرا یک زودتر نسخه iOS و می خواهید آن را به اتمام برای خودتان در اینجا چگونه برای دانلود iOS 12.

چگونه برای پیدا کردن iPad خود را یا آی فون

اگر شما آی فون خود را, اما شما نمی توانید iPad خود را و یا بالعکس پس از آن شما می توانید از سیری کمک کند. به سادگی می گویند “هی سیری find my iPad.” اگر شما به سیستم وارد شده باشد به همان حساب در هر دو دستگاه و سپس سیری کمک خواهد کرد که شما آن را پیدا کنید یا با پخش صدا شما می توانید دنبال کنید اگر آن را در نزدیکی و یا با باز کردن یافتن آیفون من برنامه.

چگونه برای مخفی کردن عکس ها

بسیاری از ما برخی از عکس ها در تلفن های ما است که ما می خواهم به جای به اشتراک بگذارند و خوشبختانه آن را آسان برای مخفی کردن عکس ها بر روی آی فون. باز کردن عکس در برنامه و به آن ضربه بزنید بر روی تصویر شما می خواهید برای مخفی کردن ضربه بزنید ، سپس به به اشتراک گذاشتن آیکون در پایین سمت چپ و ضربه تند وشدید زدن همراه برای پیدا کردن پنهان کردن گزینه. شیر مخفی کردن عکس برای تایید و این که عکس قرار داده خواهد شد در یک آلبوم جداگانه پوشه به نام پنهان. این جلوگیری از این عکس ها از آپلود به iCloud و آنها نمی خواهد به نظر می رسد در این لحظه, سالو مجموعه های نمایش.

چگونه برای ایجاد خود را Memoji

iOS 12
برندا Stolyar/Digital Trends

برای کسانی که TrueDepth تکنولوژی دوربین در اپل iOS, 12 را به شما می دهد توانایی برای ایجاد یک Memoji یک سفارشی Animoji که به نظر می رسد دقیقا مانند شما. موجود در کشو برنامه در iMessage شما می توانید انتخاب کنید از انواع رنگ چشم و مدل مو و لوازم جانبی و بیشتر.

به عنوان با Animoji خود Memoji آینه خود حرکات عضلانی. با ضربه زدن روی دکمه ضبط شما می توانید در 30 ثانیه به ارسال در درون خود مکالمات iMessage. هنگامی که آن را تحویل داده و هر دو شما و دریافت کننده قادر به پخش آن با ضربه زدن بر روی آن در پنجره پیام.

چگونه به ذخیره کلمه عبور خود را

برای کمک به شما پیگیری از تمام کلمات عبور خود را در iOS, 12 همراه با تکمیل خودکار کلمه عبور از ویژگی های. اطلاعات شما را وارد کنید و ذخیره شده در iCloud Keychain. شما دستی می تواند اضافه کردن نام کاربری و رمز عبور برای وب سایت های خاص و برنامه های در تنظیمات > کلمات عبور و حساب > وب سایت و برنامه های عبور با ضربه زدن آیکون به علاوه. اگر شما بررسی کنید با Touch ID یا شناسه آن خواهد شد و سپس به طور خودکار پر کردن در اطلاعات خود را هنگامی که آن را به رسمیت می شناسد که در حال حاضر به سیستم وارد شده.

چگونه به استفاده از صفحه نمایش زمان

iOS 12
برندا Stolyar/Digital Trends

در تلاش برای کمک به ما استفاده از گوشی های هوشمند ما کمتر iOS, 12 می آید با یک برنامه به نام زمان روی صفحه نمایش. این است که در آن شما می توانید محدودیت زمانی برای برنامه ها در گوشی های هوشمند خود استفاده و همچنین برنامه خرابی. با خرابی شما می توانید برنامه زمان دور از گوشی های هوشمند خود را که محدود کردن برنامه های خاص از ارسال اطلاعیه ها.

چگونه به مجموعه ای از برنامه محدودیت

به عنوان بخشی از زمان روی صفحه نمایش شما می توانید برنامه محدودیت برای کمک به کاهش در مقدار زمان شما صرف در برنامه های خاص. این برنامه ها همه با هم گروه بندی توسط دسته, بنابراین اگر شما را انتخاب کنید به مجموعه ای محدود در شبکه های اجتماعی و سپس برنامه های مانند Twitter, Facebook, Snapchat, مسدود خواهد شد. شما همچنین می توانید انتخاب کنید که کدام روز از هفته شما می خواهم به مجموعه ای از محدودیت ها و برای چه مدت — این که آیا آن را چند ساعت یا چند دقیقه است.

برای تنظیم برنامه محدودیت, رفتن به تنظیمات > صفحه نمایش > برنامه محدودیت. شیر بر روی دسته بندی های شما می خواهم به مجموعه ای از محدودیت ها و شیر اضافه کنید. هنگامی که شما مجموعه ای از محدودیت های شیر در برنامه محدودیت و محدودیت های خود را به طور خودکار تنظیم شود. هنگامی که شما ضربه بزنید در یک برنامه است که وجود دارد محدودیتی در مشاهده می کنید یک آیکون ساعت شنی. اگر شما برای باز کردن برنامه شما اطلاع رسانی است که اجازه می دهد تا شما می دانید که شما حد خود رسیده است. اگر شما نیاز به دسترسی به نرم افزار به هر دلیل شما می توانید انتخاب کنید به چشم پوشی از حد برای کل روز یا استفاده از این برنامه به مدت 15 دقیقه قبل از دریافت یک یادآوری در مورد محدود می کند.

چگونه برای اندازه گیری اشیاء

برندا Stolyar/Digital Trends

با استفاده از اپل ARKit شما در حال حاضر قادر به اندازه گیری اشیاء و فضاهای در دنیای واقعی با دوربین آیفون. با اندازه گیری شما می توانید اندازه گیری اشیاء مانند قاب عکس و پوستر و نشانه ، به سادگی باز کردن برنامه نقطه دوربین خود را در جسم و دستورالعمل را دنبال کنید تا مطمئن شوید همه چیز به درستی تراز وسط قرار دارد. پس از آن ضربه بزنید بر روی صفحه نمایش برای مشاهده اندازه گیری. هر اندازه گیری خواهد شد نیز نشان می دهد تبدیل از اینچ به سانتی متر است. آن را به عنوان دقیق که با استفاده از یک نوار اندازه گیری, اما آن را یک ابزار مفید اگر شما یکی را نداشته باشند دروغ گفتن در اطراف.

چگونه به فورس کلوز در آیفون بدون دکمه صفحه اصلی فیزیکی

iPhone X

قبل از iOS 12 بسته شدن یک برنامه بر روی آی فون X مورد نیاز شما را به دسترسی به برنامه تلفن با کشیدن از لبه پایین دستگاه شما. پس از آن شما تا به حال به پایین نگه داشتن بر روی یک برنامه خاص تا قرمز علامت منفی ظاهر شده در سمت چپ بالای برنامه. این روند تا آنجا که ساده از بین بردن نیاز به مدت طولانی فشار دهید بر روی یک برنامه. در حال حاضر همه شما باید انجام دهید این است کش رفتن از پایین صفحه نمایش و بستن برنامه ها با کشیدن بر روی هر یک.

این امر همچنین به کسانی که به گرفتن دست خود را بر روی همه اپل نسل بعدی اپل پس هیچ فیزیکی home را فشار دهید بر روی دستگاه های جدید یا — به استثنای آی فون SE (2020).

چگونه برای بررسی عملکرد باتری

برای بررسی بر روی باتری خود را ضربه بزنید در تنظیمات > باتری و شما را پیدا خواهد کرد نمودار است که برجسته سطح باتری خود را و استفاده از زمان در طول 24 ساعت گذشته. زیر که توسط یک مفصل تر گزارش نشان میدهد که چگونه زمان زیادی است که صرف با صفحه نمایش روشن و خاموش همراه با درصد چقدر قدرت باتری قرار داده شد نسبت به برنامه های شما با استفاده از. نیز وجود دارد یک گزینه به نظر شما استفاده از باتری بیش از 10 روز گذشته.

در حالی که آن را برای اولین بار معرفی شده در iOS 11 شما می توانید باتری دسترسی به اطلاعات بهداشتی و همچنین با ضربه زدن بر روی سلامت باتری ذکر شده در بالا نمودار. با انتشار iOS, 12, سلامت باتری نیز در حال حاضر دارای یک بینش و پیشنهادات از ویژگی های است که شما فراهم می کند با راه های مختلف برای کمک به بهبود عمر باتری خود را بر اساس رفتار است.

چگونه برای مدیریت گروه بندی اطلاعیه ها

iOS 12
برندا Stolyar/Digital Trends

در iOS 12, اطلاعیه ها در قفل صفحه نمایش خود را گروه بندی می شوند با هم. با کشیدن به سمت چپ در یک خاص اطلاع رسانی شما می توانید در مدیریتاست که به ارمغان می آورد به شما دو گزینه: تحویل بی سر و صدا و خاموش. اگر شما انتخاب می کنید برای آینده اطلاعیه از آن برنامه خاص به ارائه بی سر و صدا هشدار خواهد دور زدن قفل صفحه نمایش و تنها نشان می دهد تا در مرکز اطلاع رسانی. تبدیل کردن آنها متوقف خواهد شد اطلاعیه از آینده به طور کامل.

تحت تنظیماتشما می توانید انتخاب کنید که آیا شما می خواهید اطلاعیه گروه بندی یک راه خاص است. اگر شما انتخاب می کنید به صورت خودکارپس از آن اطلاعیه گروه بندی می شود و توسط همین نرم افزار اما در دسته های مختلف. برای مثال اگر شما دریافت پیام های متنی از دو نفر جداگانه شما ببینید هر پیام انباشته به دو شمع های مختلف. نیز وجود دارد گزینه ای را برای گروه های برنامه به طوری که تمام پیام های متنی خود را خواهد وارد شده به یک پشته صرف نظر از این که پیامک شما.

برای کسانی که می خواهند به بازگشت به راه اصلی اعلانها در صفحه قفل نیز وجود دارد گزینه ای برای خاموش کردن تنظیمات به طور کامل.

چگونه خود را برای ویرایش عکس ها و اضافه کردن برچسب در iMessage

با استفاده از برنامه دوربین در iMessage شما می توانید در حال حاضر بیشتر سرگرم کننده با عکس های خود را. با ضربه زدن بر روی آیکون ستاره در پایین گوشه سمت چپ شما را قادر خواهد ساخت دوربین عکاسی از خود. از آنجا شما قادر خواهید بود برای اضافه کردن دکوراسیون مانند پوستر (که می توان از طریق فروشگاه App) و اشکال همراه خود را با Animoji و Memoji که شما می توانید پوشش خود را در صورت.

هنگامی که شما انجام می شود اضافه کردن دکور خود را با ضربه زدن روی X به ارمغان می آورد شما را به شاتر دوربین را فشار دهید. هنگامی که شما راضی هستید با عکس خود شما می توانید آن را به پنجره پیام با ضربه زدن بر روی فلش آبی رنگ.

چگونه برای اضافه کردن یکی دیگر از چهره ID مشخصات

در iOS 12, شما می توانید اضافه کردن دو صورت مختلف شناسایی پروفایل های باز کردن قفل گوشی خود را. رفتن به تنظیمات > چهره ID & Passcode و به آن ضربه بزنید راه اندازی متناوب ظاهر. هنگامی که شما اسکن صورت خود را ID با استفاده از دوربین ضربه بزنید انجام می شود و راه اندازی کامل خواهد بود.

چگونه برای اضافه کردن کلید های میانبر به Siri

با سیری کلید های میانبر شما می توانید اقدامات سریع. برای مثال شما می توانید سفارشی کردن دستورات صوتی به ماشه یک عمل خاص مانند مشاهده عکس های اخیر. برای ایجاد فرمان های صوتی, رفتن به تنظیمات > Siri & جستجو > من کلید های میانبر و روی آن ضربه بزنید اضافه کردن کلید های میانبر. از آنجا شما می توانید از آنهایی که سیری توصیه می کند بر اساس فعالیت های خود را و یا خود را ایجاد کنید با ضربه زدن بر روی علامت به علاوه.

چگونه به فعال کردن حالت لای شیار

برای دستگاه هایی که لازم نیست 3D Touch ویژگی های iOS, 12 دارای یک حالت صفحه کلید است که آن را به یک مجازی لای شیار. با پایین نگه داشتن فاصله و سپس شما می توانید با کشیدن انگشت خود را در اطراف برای انتخاب متن خاص. هنگامی که شما اجازه دهید به شما سپس می توانید شیر بر روی متن به copy, cut, paste, به اشتراک گذاری و بیشتر.

چگونه برای دسترسی به کلید های میانبر در iMessage

در iOS 11 دسترسی به گزینه های بیشتر شما نیاز به شیر در اطلاعات آیکون در گوشه سمت راست بالا. از آنجا شما می توانید انتخاب کنید از FaceTime, FaceTime صوتی و جزئیات بیشتر — مانند تصاویر و فایل پیوست در محل سکونت و توانایی برای پنهان کردن هشدار و یا ارسال به عنوان خوانده شده رسید.

با iOS 12, اطلاعات نماد پنهان تر اما آن را می سازد iMessage رابط نگاه پاک کن. شما می توانید آن را با ضربه زدن بر روی نام تماس با ما در پنجره پیام که همچنین ارائه شما با کلید های میانبر برای FaceTime و صدا — ضربه زدن بر روی آن آیکون ها را فعال یا FaceTime گزینه است.

چگونه به نوبه خود بر روی Do Not Disturb در خواب

iOS 12
برندا Stolyar/Digital Trends

مزاحم نشوید دریافت تعمیرات اساسی با سیستم عامل iOS 12 اجازه می دهد تا شما را به سفارشی کردن تنظیمات کمی بیشتر. گذشته از اینکه قادر به تعیین زمان خاص است که شما می خواهم برای تلفن خود را برای ضربه زدن به مزاحم نشوید حالت خود را از طریق تنظیماتشما همچنین می توانید به نوبه خود در حالت خواب. بسته به ساعت شما تنظیم این سکوت تمام اطلاعیه ها تا صبح. صفحه نمایش را کم و فقط نمایش تاریخ و زمان را نیز به شما اجازه می دانم که آن را در حال حاضر مجموعه ای به آن حالت.

چگونه برای مدیریت یادداشت های صوتی و تنظیمات برنامه

iOS 12
برندا Stolyar/Digital Trends

گذشته از طراحی مجدد به یادداشت های صوتی شما همچنین می توانید چند ترفند از طریق تنظیمات. برای یادداشت های صوتی برنامه, شما در حال حاضر قادر به طور دائم پاک کردن یادداشت صوتی پس از یک مقدار خاص از زمان و انتخاب بین فایل های مختلف انواع: AAC (حجم فایل کوچکتر) و یا غیر فشرده (بزرگتر از اندازه). شما همچنین می توانید انتخاب کنید که آیا شما می خواهم این یادداشت را به صرفه جویی در محل و یا با ضبط تعداد.

خاموش کردن مزاحم برنامه نقد و بررسی درخواست

شما می دانید که چگونه برنامه های شخص ثالث می تواند به صورت دوره ای درخواست شما برای رای دادن به آنها و ارسال یک بررسی ؟ اگر شما پیدا کردن آن آزار دهنده وجود دارد یک راه برای جلوگیری از آن. اگر شما در iOS 12.4 شما می توانید نرم افزار بلوک از درخواست بررسی. فقط برو به تنظیمات > آیتونز و فروشگاه App. هنگامی که وجود دارد, ضامن, کردن در نرم افزار رتبه بندی و بررسی های کشویی.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de