Coach Clay Helton and the Trojans football program picked up a fourth commitment over the last five weeks. <span class="copyright">(Sean M. Haffey / Getty Images)</span>
مربی رس Helton و تروجان ها برنامه فوتبال با برداشت یک چهارم تعهد بیش از پنج هفته است. (Sean M. Haffey / گتی ایماژ)

مهم, ماه-دراز مدت در استخدام دنباله ادامه داد: برای USC در روز جمعه هنگامی که تروجان ها دستگیر چهارم فوتبال تعهد بیش از پنج هفته است.

کریتوس سنت جان Bosco بالا offensive lineman Maximus گیبس شد هشتمین و بزرگترین تعهد و در عین حال به USC است 2021 کلاس. حداقل از یک اندازه چشم انداز.

6-پا-6 و 360 پوند گیبس خواهد بود که بزرگترین بازیکن در USC فهرستی در حال حاضر با 35 پوند در حالی که تنها دفاعی پایان کانر مورفی (6-7) بلندتر است.

گیبس که انتظار می رود به بازی گارد در USC یکی از سریع ترین-افزایش lineman چشم انداز در کشور است. او را انتخاب تروجان ها ارائه می دهد بیش از آلاباما, آرکانزاس, Florida Georgia, نبراسکا و Texas A&M.

تعهد خود را همچنان کشش استخدام موفقیت تقریبا بی نظیر در خارج از کشور برنامه های برتر. چهار ستاره ایمنی آنتونی Beavers جونیور متعهد این هفته طولانی نیست پس از چهار ستاره در حال اجرا پشت براندون کمپبل و چهار ستاره ایمنی Xamarion گوردون متعهد در همان هفته.

گیبس’ تعهد می دهد USC بالا-10 کلاس برای لحظه ای با توجه به 247Sports کامپوزیت رتبه بندی. گیبس سه ستاره چشم انداز رتبه 48 در کالیفرنیا که از آن هفت تن از USC هشت تعهدات در 2021 کلاس تگرگ.

در بیانیه ای در توییتر گیبس با بیان این که آن را “خشن بوده است نه دیدن هر کالج” در COVID-19 بیماری همه گیر. اما گیبس تصمیم به اتخاذ یک تصمیم به هر حال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو